Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Evet uğraştırıcı gerçekten ama insan 1 hafta sonra alışıyo .. hamile kalmak ayrı strestli hamile kaldıktan sonrası ayrı strestli.. Allah yardımcımız olsun
Amin, gerçekten öyle. Her aşaması stres dolu. Sonu mutlu olacak inşallah

Haklısın doktora gitmelisin mutlaka. Kaç yaşındasın canım çocuğun var mı başka
25 yaşına girdim Bi oğlum 4 yaşını geçti ben oğlum daha 5 6 aylıkken korunmayı bıraktım süt engel oluyor du gebe kalmama şimdi ne engel oluyor bilmiyorum bende genel jinekoloji ye randevu aldım az önce

25 yaşına girdim Bi oğlum 4 yaşını geçti ben oğlum daha 5 6 aylıkken korunmayı bıraktım süt engel oluyor du gebe kalmama şimdi ne engel oluyor bilmiyorum bende genel jinekoloji ye randevu aldım az önce
İyi yapmışsın canım. Gençmişsin daha. Allah bağışlasın bir oğlun da var maşallah sıkıntı yapma. Ama kontrole git mutlaka

Sabah ultrasona gidicem mucize bekliyorum yarın buraya yazarım

Canım gittin mi doktora
Hatırlayıp sordugunuz için çok teşekkür ediyorum.bende birazdan girip yazmayı dusunuyordum.evet gittim ama bi şey çıkmadı yumurtaliklarim kalinlaşmış bide gaz problemim var bağırsaklarda.adet söktürücü kullanmaya başlıyıcam.bidaha ki sefere inşallah.Allah gerçekten çocuk isteyen tüm kadınların kucağını boş koymasın amin

Amin canım amin bizi bizden başkası anlayamaz. Hepimiz mutluluktan ağlayalım inşallah

Kızlar ovulasyonla takip edeniniz var mı? Polikistik olup. Ona göre birşey sormak istiyorum

Yok ben bi proğram indirmiştim ona göre devam ediyordum ama adetim geç olunca ona olan güvenimde gitti ben ovulasyon falan hiç kullanmadım
Kuzum o programlar malesef normal hastalığı olmayanlar için daha ideal. Ki herkesin değişiyormuş ama pcos için ideal değil malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…