Polikistik olup hamilelik isteyenler gelin burada toplanalım

Bir polikistik overli olarak bende konuya dahil olayım 🙃 4 yıllık evliyim ilk çocuğuma evliliğim 8.ayinda klomen tedavisi ile hamile kaldım. Bekarlıktan beri pcos olduğumu bildiğim için ve doktorlar gebelik geç oluşur vs dediği için ben hemen çocuk düşündüm ama olmayınca doktor kontrolünde yumurtlama takibi ve klomen kullanarak ikinci ayimda hamile kaldım. Şimdi yine bebek istiyoruz. 6 aydır demiyorum geçen ay bal tarçın çörek otu yaptım olmadı sanırım işe yaramadı. Bu ay ovulasyon testi aldim kargodan bugün gelecek bakalım bu ay ne olacak
Hoşgeldin kuzum. Ben de bal tarçın karışımından yaptım ondan sonra regl im daha düzenli oldu açıkçası. Ama gebelik oluşmadı. Ovulasyonla yumurtlama da görüyorum ama yine de hala hamile kalamadım 😔 umarım sen kalırsın ❤️🤲🏻

Hoşgeldin kuzum. Ben de bal tarçın karışımından yaptım ondan sonra regl im daha düzenli oldu açıkçası. Ama gebelik oluşmadı. Ovulasyonla yumurtlama da görüyorum ama yine de hala hamile kalamadım 😔 umarım sen kalırsın ❤️🤲🏻
Bal tarçın çörek otu bende adetten 15 gün öncesinden beri aşırı göğüs hassasiyeti yaptı yani yumurtlama muhtemelen o 15.gün olmuştu ama ben göğüs hassasiyeti yaşayınca adet olucam diye ilişki yapmamıştım meğer yumurtlamaymis 🤷🏼‍♀️ hormon testleri falan verdin mi bazende nasip işte 🌸

Bal tarçın çörek otu bende adetten 15 gün öncesinden beri aşırı göğüs hassasiyeti yaptı yani yumurtlama muhtemelen o 15.gün olmuştu ama ben göğüs hassasiyeti yaşayınca adet olucam diye ilişki yapmamıştım meğer yumurtlamaymis 🤷🏼‍♀️ hormon testleri falan verdin mi bazende nasip işte 🌸
Verdim kuzum. Doktor hiçbir sorun yok hamile kalırsın diyor. Bir kez kimyasal gebelik geçirdim ben sadece. Sonrasında gebelik olmadj

Kızlar merhaba bende pko vardı şuan gebeyim.elimde bayağı takviye var hem erkek hem kadınlar için düşünürseniz uygun verecem 2 3 bi lik ürünler var.inositol vs birsürü takviye

Merhaba arkadaşlar 🌺 uzun bir aradan sonra geri döndüm. Ve döndükten bir hafta sonra hamile olduğumu öğrendim 🤭😍 Pcos olan herkese umut olmak istediğim için yazmak istedim 😍 Rabbim izin verirse haftaya keseyi göreceğim inşallah 😍

X