Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Sık yemek daha iyi canım.Boşver az ve sık ye.

Allah kabul etsin canım duanı inşallah hepimizin duası kabul olur.Bende başladım Meryem suresine.

Canım nasılsın?Metforminmi iştahını açtı şaşırdım yani.Bende 1000 mg lığını kullanmaya başladım.2 defa kullanıyorum günde.İnşallah faydasını görürüz.Spor yapmak en iyi devam et canım.:KK16::KK8:

çok sağol canım iyiyim adet olayım bitsin
de spora başlayım diye sabırsızlanıyorum....
ben yumurtlama olana kadar spor yapıyorum sonra 15 gün dinleniyorum....adet bitiyor spora devam ediyorum....
acıkma hissi sık geliyor canım...bilmemki neden böyle oldu bişey yeme isteği habire aklımda bazen rüyamda bile yiyecekler görüyorum :KK30:
sen nasılsın?

Son düzenleme:
benim eşimde evicap kullanmıstı işe yarıyorr valla

bana yaklaşmışssın bicim:KK53::KK53: hadi hep beraber diyete başlıyalım ben diyetteyim zaten ama destek olalım birbirimize yediklerimizi yazalım mesela

evet canım destek olalım başka türlü olmayacak özellikle şu tatlı isteğimi neyle bastıracağım bilmem regl de yakın ya :KK43:ondan hep aklımda...
yarından itibaren yediklerimizi yazalım bu gün abarttım biraz ben....
anlaştık canım :KK76: :KK1:

çok sağol canım iyiyim adet olayım bitsin
de spora başlayım diye sabırsızlanıyorum....
ben yumurtlama olana kadar spor yapıyorum sonra 15 gün dinleniyorum....adet bitiyor spora devam ediyorum....
acıkma hissi sık geliyor canım...bilmemki neden böyle oldu bişey yeme isteği habire aklımda bazen rüyamda bile yiyecekler görüyorum :KK30:
sen nasılsın?

niye öyle olduki canım yaa enteresan valla ne güzel 15gün yapıyorsun yumurtlkamadan sonra yapmıyorsun ben yapıyorum ama aklımda kalıyorr hep ya hamıleysem bişey olurmu diye en iyi senin dediğin gibi

evet canım destek olalım başka türlü olmayacak özellikle şu tatlı isteğimi neyle bastıracağım bilmem regl de yakın ya :KK43:ondan hep aklımda...
yarından itibaren yediklerimizi yazalım bu gün abarttım biraz ben....
anlaştık canım :KK76: :KK1:

evet süper olur valla canım sabah hemen yazmaya başlıyoruz ve birbirmizi uyarıyoruz tam destek hep destek :)))) :KK8::KK8::KK8::KK8: benimde çok oluyordu tatlı isteği ama metformın kestı ama senın adetin yakınyaa ondan canım hadı hayırlısı bakalım ben bu ay bal tarcın çörek otu kürünü denemek istiyorum adetin 2,gününden 12,güne kadar nasıl olurrr sence hee bide mekik çekmeye devam edeyımm mı

niye öyle olduki canım yaa enteresan valla ne güzel 15gün yapıyorsun yumurtlkamadan sonra yapmıyorsun ben yapıyorum ama aklımda kalıyorr hep ya hamıleysem bişey olurmu diye en iyi senin dediğin gibi
ben rahim şeklimden ötürü böyle yaptım canım ama rahimle ilgili tedavi olayım yaparım spor bebek gelecekse her türlü gelir....

evet süper olur valla canım sabah hemen yazmaya başlıyoruz ve birbirmizi uyarıyoruz tam destek hep destek :)))) :KK8::KK8::KK8::KK8: benimde çok oluyordu tatlı isteği ama metformın kestı ama senın adetin yakınyaa ondan canım hadı hayırlısı bakalım ben bu ay bal tarcın çörek otu kürünü denemek istiyorum adetin 2,gününden 12,güne kadar nasıl olurrr sence hee bide mekik çekmeye devam edeyımm mı

:KK9::KK8: mekik çek tabi bir de kalça çalış canım....koşmak olmaz... yürüyüş de olur tempolu.... bırakma sporu yarın o zaman yazalım seninle yediklerimizi... katılmak isteyen arkadaşlar da katılsın....
:KK76:
bal tarçın çörek otu işe yarar mutlaka diye düşünüyorum...

ben çıkıyorum ütüler beni bekler gece belki gelirim yine...

Son düzenleme:
ben rahim şeklimden ötürü böyle yaptım canım ama rahimle ilgili tedavi olayım yaparım spor bebek gelecekse her türlü gelir....

:KK9::KK8: mekik çek tabi bir de kalça çalış canım....koşmak olmaz... yürüyüş de olur tempolu.... bırakma sporu yarın o zaman yazalım seninle yediklerimizi... katılmak isteyen arkadaşlar da katılsın....

haklısın canım benim spora devam ben zaten heptempolu yürüyorum yürüyüşe mekik devam evet harika olcak yedıklerımız yazmak belkı burda katılan olurdaaa liste yaparız bu ay deniycem bal tarçını ama bakalım doktor ne diycek ona göree deneme yapcam :)))

benım yaşımda 26 hala yavas yavas dıo erkenmıs 30 kadar yolu var dıyorr gercı bılıyorum ben stres yapmıyım dıe dıyorr doktorum cok ıyıdır cok guvenırımm sprem kalıtesıde onemlı canım eşine baktırdınmı sen ?

sorun yok canım ondan herşey yolunda..

yok canım varmıs ole bıseyy bende sacma bısey sandım ama eskıler daha ıyı bılırmışş bunu ablamında öle bır durumu vardı cektırdı annem bır kadına sonra hamıle kaldı ınanırmısın suan aynı durum bende var ama maalesef o kadın öldüü kaldım ortada Eki Görüntüle 380322

:)) üzülme kısmet yaaa

ben çıkıyorum ütüler beni bekler gece belki gelirim yine...

ya kızlar bısey dıcemm benım cevremdekıler bana zayıf dıyor ama sadece basen kısmım var gobegım hıc yok karın yapım hatta cok zayıf boyum 1.68 kılomda ac karnına 60 aksamları 61 cıktıgımda oluyor kılolumuyum sızce ??? bende rejımdeyım sık sık yemege calıyorum bıde ruseyn yulaf ezmesı falan yıyorum yogurtla karıstırıp cok tok tutuyor ınanın oglen yıyorum ve suda cok tuketmeye calısıyorm bal tarçın çörek otu ne işe yarıyor kiii canımmm

evet canım kesinlikle bakılsın eşine de.... sigara özellikle bozuyormuş spermleri içiyor mu bilmiyorum ama... stresli yaşam vs etkiliyor... bir de benim eşimin değerleri normaldi ama yine de evicap ford E vitamini verdi doktor... spermlerin hızı için...
:KK54: iyi olmana çok sevindim canım....

canım benim eşim ne sigara ne içki ağzına sürmez bunlarla onun ilgisi yok sadece çok sinirli olsa olsa sinirinden yada şu anda yaşadığımız streslerden evle ilgili olur diye düşünüyorum ikimizde şu anda selenyum e içiyoruz cuma günü bir baktıralım ne çıkıcak çok merak ediyorum

bu arada metformin kesinlikle banada yaramadı onu içtiğimden beri bir kaç kilo aldım diyebilirim bende de mide bulantısı yapmamıştı biliyorsun ben yürüyüşe başladım bir haftadır kilom hala aynı ama şu anda çok dikkat ediyorum yürüyüşe başladımdan beri kilo vermem lazım en azından üç dört kilo :44:

kızlar selam...hayıt çörekotu kestane balı tarçın aldım...hayıt hariç hepsini karıştırdım..hayıtında demleyerek çay gibi içildiğini biliyorum..
benim bugünlerde regl olmam lazım..regl halindeykende yenir içilirmi bu aldıklarım

Son düzenleme:
kızlar selam...hayıt çörekotu kestane balı tarçın aldım...hayıt hariç hepsini karıştırdım..hayıtında demleyerek çay gibi içildiğini biliyorum..
benim bugünlerde regl olmam lazım..regl halindeykende yenir içilirmi bu aldıklarım

canımcım selammmm sadece sunu bılıyorum kendımde oldugu ıcın prolaktını yanı süt hormonunu hayıt yukseltıyor lokman hekime sormustum bende denıycektım o yuzden ıcmedım bana adet duzenleyıcı adettekı agrıları azaltıcı depresyon ıcın ve sütü olmayan annelerde kullanıldıgını solemıstı ...

canımcım selammmm sadece sunu bılıyorum kendımde oldugu ıcın prolaktını yanı süt hormonunu hayıt yukseltıyor lokman hekime sormustum bende denıycektım o yuzden ıcmedım bana adet duzenleyıcı adettekı agrıları azaltıcı depresyon ıcın ve sütü olmayan annelerde kullanıldıgını solemıstı ...

selam canımm..valla kim ne dese aldım bugün..inşallah dediğin gibidir çünkü öyle ise eğer epey değişiklik olucak hormonlarda:)

onuda yapıcam canım..adetim bi başlasa 3. günü başlıcamda..gelmedi gitti..bugün inanılmaz başım döndü..azıcıkta nokta nokta kahve kırmızı arası lekelendim ama tık yok:KK43:
inşallah olmayızda hamiş oluruz yaaa sogan kurunu adetın 3 gnumu baslanıyor acabaaa ben bılmıodum bak adet bıtınce yapcakktım bende 7 sınde olcam

inşallah olmayızda hamiş oluruz yaaa sogan kurunu adetın 3 gnumu baslanıyor acabaaa ben bılmıodum bak adet bıtınce yapcakktım bende 7 sınde olcam

canım ben hamile olduğumu düşünmüyorum zaten gecikiyor sürekli..canı ne zaman isterse:))
ben 3. günü diye biliyordum araştırmak lazım

canım ben hamile olduğumu düşünmüyorum zaten gecikiyor sürekli..canı ne zaman isterse:))
ben 3. günü diye biliyordum araştırmak lazım

burdakı kullanan arkadaslarım bılır canım onlar gelsınde cevap verırler benımde gecıkıyor ama belım kasıklarım agrıoo gelıcekk sanıırmm kırmızılar gene bu ayda:)))

günaydın kızlar hepinize iyi haftalar diliyorum geçmişe fırsat buldukça bakacam :) ateş tablom çizgi çekti çok şükür kesik kesik ama olsun çekti yanı :)) bugun dpo 4 10gün sonra falan adet olmam gerekiyor galıba bakalım hayırlısı artık

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

hehe sana demiştik dimi geç olabilir diye:)
senle denk gidiyoruz inşallah yakın zamanda da aynı ayda hamile kalırız canım:)

gyaman benim iştahım, gliforu 2 ye çıkarttığımdan beri çok açıldı dün tartıldım 59 a çıkmışım 60 yani neredeyse ve bana çok fazla bu kilo ne yapacağım bu iştahla ben...
birbirimizi frenleyecektik kilo verecektik anlaşmıştık hatırlıyor musun?
ben 57 ye indim hemen o sıralar ama şimdi yine 60 a dayandım :KK43:(
regl olayım da bir geçsin artık elden ne gelirse spor adına yapacağım yoga, plates vs....
:KK53:

canım bunu biryerde kullanan birinin ağzından okumuştum.
eğerki miktar fazla geliyorsa bu defa istenen etkinin tersini gösteriyormuş metformin.
yani belkiş de 2 tane fazla geliyor sana tekrar 1 e dönemn gerekebilir bir süre daha böyle giderse

X