Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

diyelim diyelim.. maşallah bana :nazar:
kalbin temiz arkadaşım senin.. 3 tane 1 cm civarında yumoşum var :KK9::KK9:
çarşamba sabah yine kontrolüm var.. bakalım ne olacak o güne.. iğneye devam yine 75cc ile..

hmm hadi hayırlısı olsun arkadaşım.. bak yumoş geç gelişmiş olabilir.. ben klomen içerken doktor 5. gün başlatıyordu, 5 gün sabah akşam içiyordum.. etti 10 gün.. sonra 14. gün filan gidiyordum.. yumurtanın durumuna göre de 16. gün hatta bazen 18. gün bile iğne olduğum olmuştu.. inşallah kendiliğinden geliverir bebişin..

amin canım amin inş. hayırlısı olsun bakalım kısmet 10gün bekliycem adet gelmezse doktora gitcem hayırlısı

diyelim diyelim.. maşallah bana :nazar:
kalbin temiz arkadaşım senin.. 3 tane 1 cm civarında yumoşum var :KK9::KK9:
çarşamba sabah yine kontrolüm var.. bakalım ne olacak o güne.. iğneye devam yine 75cc ile..

hmm hadi hayırlısı olsun arkadaşım.. bak yumoş geç gelişmiş olabilir.. ben klomen içerken doktor 5. gün başlatıyordu, 5 gün sabah akşam içiyordum.. etti 10 gün.. sonra 14. gün filan gidiyordum.. yumurtanın durumuna göre de 16. gün hatta bazen 18. gün bile iğne olduğum olmuştu.. inşallah kendiliğinden geliverir bebişin..

ayyy çok sevindim canım 10mm yani ay harika.... peki 2 si bir yerde 1i bir yerde mi yoksa 3 ü de aynı yerde mi? hepsini öğren bir dahaki gidişinde canım.... çok da kaliteli büyüyorlar bunu unutma çünkü tedavin bunu sağlıyor aklın rahat olsun....
:nazar: süper çok sevindim.... bu kadar bekledin,istediniz eşinle belki 1 değil 2 bebeğin olur canım benim....

Son düzenleme:
kızlar sabah 9 gibi güzel bir kahvaltı yaptım saat 12:25 suan ve elim ayağım titriyorr acıktım çok sizdede acıkınca böyle oluyormu acaba yemek yiyip geliyorum kızlar

Son düzenleme:
kızlar sabah 9 gibi güzel bir kahvaltı yaptım saat 12:25 suan ve elim ayağım titriyorr acıktım çok sizdede acıkınca böyle oluyormu acaba yemek yiyip geliyorum kızlar

ooo acıkınca ben de kötü oluyorum çünkü kanşekeri oynuyor benim....3 saatte bir yemezsem fena....

ayyy çok sevindim canım 10mm yani ay harika.... peki 2 si bir yerde 1i bir yerde mi yoksa 3 ü de aynı yerde mi? hepsini öğren bir dahaki gidişinde canım.... çok da kaliteli büyüyorlar bunu unutma çünkü tedavin bunu sağlıyor aklın rahat olsun....
:nazar: süper çok sevindim.... bu kadar bekledin,istediniz eşinle belki 1 değil 2 bebeğin olur canım benim....

aynen 10 mm :)))
ikisi solda biri sağda.. inşallah hayırlısı olur.. hepimiz için..
doktorda dedi kaliteli yumoşlar gelişiyor diye.. inşallah başka büyüyen olmaz.. yoksa tedaviyi durduruyor.. ama dediğine göre artık çok gelişen olmazmış.. şimdiden sonra sadece bunlar büyürmüş.. iki olsun üç olsun.. hiç önemli değil.. sağlıklı olsunlarda be razıyım her türlüsüne..

amin canım amin inş. hayırlısı olsun bakalım kısmet 10gün bekliycem adet gelmezse doktora gitcem hayırlısı

git arkadaşım git.. Allah veriyor kolaylığını.. ekonomimiz alt üst durumda ama bak hiç tereddütsüz aşılamaya başladık.. Allah'ım bu yolda veriyor bir kolaylık..

afiyet olsun.. benimde acıkınca hemen kan şekerim oynuyor sanırım.. acıkmaya başladığım anda tatlı isteği ve baş dönmesi başlıyor..

canım sakın şimdi bunu düşünüp üzülme belki seninki farklıydı 1 doktor değil bikaç doktor sana aynı şeyi demişti hatırlarsan değerin anormal yüksekti.... belki beklemende hata olacaktı böyle düşün sakın sıkılma tamam mı?
önemli olan bebeğinin olabilmesi ve sağlıklı bebek olması sen sağlıklı hamilelik için dua et canım ve geçmişte yaşadığını düşünüp üzülme sakın...
.

çok kötü hissettim kendimi canım yaa düşünmemeye çalışıyorum ama yinede aklıma geliyo hep canım.. meryem suresine başlamak istiyorum bu akşam inş. tamamlarım hepimiz için dua edicem canım

çok kötü hissettim kendimi canım yaa düşünmemeye çalışıyorum ama yinede aklıma geliyo hep canım.. meryem suresine başlamak istiyorum bu akşam inş. tamamlarım hepimiz için dua edicem canım

bende basladım canımm ınsallah allahım hepımızın duasını kabul eder

aynen 10 mm :)))
ikisi solda biri sağda.. inşallah hayırlısı olur.. hepimiz için..
doktorda dedi kaliteli yumoşlar gelişiyor diye.. inşallah başka büyüyen olmaz.. yoksa tedaviyi durduruyor.. ama dediğine göre artık çok gelişen olmazmış.. şimdiden sonra sadece bunlar büyürmüş.. iki olsun üç olsun.. hiç önemli değil.. sağlıklı olsunlarda be razıyım her türlüsüne..

git arkadaşım git.. Allah veriyor kolaylığını.. ekonomimiz alt üst durumda ama bak hiç tereddütsüz aşılamaya başladık.. Allah'ım bu yolda veriyor bir kolaylık..

afiyet olsun.. benimde acıkınca hemen kan şekerim oynuyor sanırım.. acıkmaya başladığım anda tatlı isteği ve baş dönmesi başlıyor..

ne güzel yumoşlarına maşallah canım benim evet gidecem daha fazla beklemek istemiyorum ama eşimde şimdi zayıfla diye tuturdu nasıl zayıfladıgımı görmüyor sankı deli yaaaa bu ay kesin gitcem ama bakalım hayırlısı artık

allh kabul etsin canım bende hemen hemen 3hafta olcam galıba okuyorum meryem suresini vee hepimiz için dua ediyorum dualarımız kabul olur inş.

kızlar benim belim 84 cm
kalçam 104 cm 84/104 yapınca :0,8076... küsürlü bir rakam cıkıyorr yani ben şimdi normal pkomuyum :26::26:

aminn canım bende bu ay çalışmalara başlıyorum yeniden... bu arada moralimde baya bi bozuk ben KORNUAL GEBELİK yaşamıştım ya bi araştırma yapiyim dedim bu kadınlar kulübünde biri daha yaşamış bu olayı onada dış gebelik demişler ama rahime düşebilir bi onbeş gün bekle demiş bi doktor sonra bebek rahime düşmüş ve sağlıklı bi şekilde doğmuş çocuğu inanılmaz kötü oldum bunu okuyunca =((( ben çok mu erken davrandım bişeyler için keşke bekleseydim diyorum o kadar pişmanım ki anlatamam =((( belki benimkide giderdi yerine zaten tüplerden geçmişti ama rahimin sağ üst köşesine tutunmuştu... 4 tane doktor baktı bana hiç biri bu ihtimali söylemediki bana =((( hepsi iç kanama geçirmemden korktu ama tüplerden geçen bebek nasıl iç kanmaya sebep olabilirki? bende hiç mantıklı düşünemedim o an =(( ay acayip kötüyüm yaaaaaaa çookk pişmanım bi kaç gün daha beklemediğim için :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

canım benim olan olmuş hem herkes aynı olacak diye birşey yok onun durumu belki daha belirgindi ve doktor öyle karar verdi bilemeyiz ki bunları düşünüp kendini üzme kendin dedin 4 doktor baktı diye en azından biri derdi dimi strese sokma kendini lütfen

gyaman canımcım çok heyecanlandım durumuna.. hadi inşallah bir iki güne parti yapalım.. son hamişten sonra ara baya açıldı.. artık biri hamişim desin yahu :KK9:

canım ben regli oldum hemde yoğun bir şekilde bugün üzmüyorum kendimi çünkü en azından metforminin işe yaradığını düşünüyorum 29. günde regli oldum yaklaştığımı hissediyorum bebeğime Allah büyüktür senin aşılamanıda bekliyorum bende çünkü doktora başladığımda aşılama ile başlıycam klomen falan düşünmüyorum iyi bir doktor buldum çorluda ona gidicem evime geçer geçmez hem metforminide bırakmadan içicem eşimide kandırdım 5 gün perhiz yapıp oda test yaptırıcak cuma günü en azından onu aradan çıkarmak istiyorum inşallah bomba gibi çıkarda aşılama için umut olur içimde :KK16:

adet olmuş canım hemde 29.günde iyi haber valla maşallah benim tablo çizgiyi çekti beklemedeyim 10gün bekliycem gelmezse bende doktora gidicem canım bakalım hayırlısı inş.eşinin değerleri güzel çıkar canım

adet olmuş canım hemde 29.günde iyi haber valla maşallah benim tablo çizgiyi çekti beklemedeyim 10gün bekliycem gelmezse bende doktora gidicem canım bakalım hayırlısı inş.eşinin değerleri güzel çıkar canım

benimki çizgiyi çekmedi bile zaten beklemiyordum bişi ama dün acaba dedim yerleşme falan olurmu çünkü çok erken regli olunca :))) olsun bunada şükür inşallah iyi haberlerini verirsin cnm senden yüzümüz güler barim :))

kaça kaç oluyorkı acaba canım benımde 75 belım kalcam 102

bende pek bilmiyorum yeşil87 yazmıştı bana c.tesi canım herhalde beldeki rakamı kalçayla bölüyoruz 75/102 yapınca 0,735..küsürlü bir rakam cıkıyor bu rakam 8den yüksek olunca tipik pkolusun anlamına geliyorrr senın degerin 7lerde normal yanı yumurtlman falanda normalmiydi senin bilen arkadaşlar cvp yazar mutlaka

benimki çizgiyi çekmedi bile zaten beklemiyordum bişi ama dün acaba dedim yerleşme falan olurmu çünkü çok erken regli olunca :))) olsun bunada şükür inşallah iyi haberlerini verirsin cnm senden yüzümüz güler barim :))

zaten hamıle kalırsam cok şaşırcam yani inş hamıelyımdır bene size umut olurum değilsemde adetim hemen gelsin yeni aya başlıyayım bak ateşime

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar merhaba ben uzun süredir yazı yazmıyordum beni bilen hatırlar bir gebelik yaşamıştım kalbi amadığı için aldılar geçen sene
ve 1 senedir çocuk için uğraşıyodum nisanda regl olunca klomen kullanacaktım ilk defa ama mucize ya işte bugun test yaptım kan 102 çıktı hcg
buraya kadar iyi
yalnız geçen hafta ben idrar yolu iltihabı yüzünde doktora gitmiştim tavanic diye bir ilaç kullandım 7 gün ve doktor bana eğer hamileysen almamız gererkir dedi
şimdi kadın doğumcum ile görüştüm daha çok yeni haftaya bakalım belki bişey olmamıştır dedi bılmıyorum çok kotuyum ne olur bana yardım edin saatlerdir ağlıyorum...

zaten hamıle kalırsam cok şaşırcam yani inş hamıelyımdır bene size umut olurum değilsemde adetim hemen gelsin yeni aya başlıyayım bak ateşime

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

hiç şaşırma rabbim ol derse olur cnm hamile ateş tablolarına bakıyorum iki derece düşmüş sonra yükselmiş ve hamile kalmış benim kaç derece düşüp yükseliyor ama yinede yok bişi içini ferah tut ummadığın anda gelebilir meleğin inşallah

bende pek bilmiyorum yeşil87 yazmıştı bana c.tesi canım herhalde beldeki rakamı kalçayla bölüyoruz 75/102 yapınca 0,735..küsürlü bir rakam cıkıyor bu rakam 8den yüksek olunca tipik pkolusun anlamına geliyorrr senın degerin 7lerde normal yanı yumurtlman falanda normalmiydi senin bilen arkadaşlar cvp yazar mutlaka

yok be canım normAL deıl hıcbıseyım benımde maaleseffEki Görüntüle 380885 Eki Görüntüle 380885 ıgneler ılaclarda bı ıse yaramıyor yumurtalarımda 15 18 en buyugu daha fazlada gelısmıyor bunun ustune esımde cok fazla umursamıyor canım dahada cok sıkılıyorrr.. gelıstımıde catlamıyor bazen yumurtamm

X