Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ayyyyyyyyyyyyyy inşallah yaaa off hayali bile güzel dimi hayatım
bu işlerde en büyük önden gitmiyor keşke gitse ama :KK1::KK1:
olsunda ha şimdi ha sonra hayırlısıylaa
saolasın cnmm benim ay bir havaya girdim birdenn :KK1::KK1:

rica ederim canım....
tabi daha zamanımız var hepimizin ama artık daha beklemezsin inşallah yürekten söylüyorum bunu.....

şimdi artık daha düşünme bak her şey iyi gidiyor:nazar:
kafanı rahat tut sabırla sonucunu bekleyelim... :KK54:

ayyyy bu ne ya gyaman bendede aynı durmlar var ateş 36.9 ama demin peçeyteye leke geldi kahverengimsi bişey.ateş düşmedi hiç bir haftadır sabah 36.5 ti akşam 36.6 nın üstü.ve bir haftadır karın ağrısı var ama adet olmadım.göğüslerim ağrıyorrr bu ne ya böyle adetmi gelirrr.

sabah erken 36,5 la adet gördüm ben cnm olabilir ama 36,9 falan sanmıyorum
gerçi sabah ölçersin 36,9 ama öğleden sonra adetten 15 dk önce bile ateş düşüp regli olabiliyorsun

bu hafta yemek kokuları beni tiksindirdi bir kere kustum hatta...hep kasık ağrım ve hep akıntım vardı ki hala varrr.eee bu belirtiler üstüne ben adetmi oluyorumm yani.tek kötü şey yüzümde sivilce çıktı bu adet belirtisi değilmi.ki ben ateş ölçmüyordum bu ay son 1 haftadır belirtiler var diye ölçmeye başladım yanii.adet günüm geçen ay 4 marttı .

bu hafta yemek kokuları beni tiksindirdi bir kere kustum hatta...hep kasık ağrım ve hep akıntım vardı ki hala varrr.eee bu belirtiler üstüne ben adetmi oluyorumm yani.tek kötü şey yüzümde sivilce çıktı bu adet belirtisi değilmi

canım elbette hamile olma ihtimalin var....
2-3 gün sonra adet sökmezse kandan baktırırsan belli olur...

yerleşme kanaması zamanı olabilir bu gün ama biraz sabırla bekleyelim canım...kesinleşirse sevinelim....

ben birazdan çıkacağım kızlar
gyaman ve 123m ikiniz içinde dua edeceğim hayırlısı olsun inşallah

Son düzenleme:
canım senin lekelenmen yeni olduysa ve adet sökmezse 2 gün sonra kandan gebelik baktırsana... zor olmazsa tabi doktora gitmek.... anlarız o zaman o ara kanamaları bebek oluşup tutunamıyor mu acaba geçen aylarda da olmuştu sana....erkenden test yaparsan ancak bu anlaşılır...

haklısın canım bu sefer doktora gidip kan testi yaptıracam senin dediğin gibi ben son aylarda lekelenme yaşıyorum hepp.acaba tutunmaya çalışıyor rahim şeklinden dolayımı tutnmuyor.ben gidip bi değere baktırayım salı günü gelmezse adetimmm.
biçim yarın arkadaşlarla hamama gidecektik bana zararlıdır şimdi gitmeyyeim değilmi.

saolasın cnm Allah razı olsun inşallah ikimizde yerleşme kanaması yaşıyoruz dur ne güzel bir tesadüf olur dimii :KK54:

canım elbette hamile olma ihtimalin var....
2-3 gün sonra adet sökmezse kandan baktırırsan belli olur...

yerleşme kanaması zamanı olabilir bu gün ama biraz sabırla bekleyelim canım...kesinleşirse sevinelim....

ben birazdan çıkacağım kızlar
gyaman ve 123m ikiniz içinde dua edeceğim hayırlısı olsun inşallah

çok sağol tatlımmmm bende sana dua ediyorum seninde pazartesi günün değilmi öyle okumuştummm.bende çıkacam canımm.
gyaman inşallahhhh yerleşme kanaması yaşıyoruzdur canımmm inşallahhhhhhhh.

haklısın canım bu sefer doktora gidip kan testi yaptıracam senin dediğin gibi ben son aylarda lekelenme yaşıyorum hepp.acaba tutunmaya çalışıyor rahim şeklinden dolayımı tutnmuyor.ben gidip bi değere baktırayım salı günü gelmezse adetimmm.
biçim yarın arkadaşlarla hamama gidecektik bana zararlıdır şimdi gitmeyyeim değilmi.

canım yerleşmeden sonra zararı olur mu olmaz mı bilmiyorum
aslında hamile olduğunun farkında olmadan giden kaç kadın vardır yani ama sen bilirsin sonuçta sıcak su ile yıkanıyoruz bişey olmuyor... emin olamadım....

canım yerleşmeden sonra zararı olur mu olmaz mı bilmiyorum
aslında hamile olduğunun farkında olmadan giden kaç kadın vardır yani ama sen bilirsin sonuçta sıcak su ile yıkanıyoruz bişey olmuyor... emin olamadım....

çok sağol tatlımmmmm.Allah yakın zamanda bize bebek versin inşallahhhhhhhhh.canım dün bir kız arkadaşım daha bekar kist oluşmuş ve büyümüş diye laparoskopi olduuu.ayyy canım çok zor bişeymişşş.

bicimm nabersin canım iyimisin
canım ben doğurdum bıdık kızım geldi dünyaya teyzesi
sana adına dua ettim doğum esnasından umarım durumlar iyidir

çok sağol tatlımmmm bende sana dua ediyorum seninde pazartesi günün değilmi öyle okumuştummm.bende çıkacam canımm.

ay inşallah çok isterim yarın belli olur sanırım sabah erken sende ölç istersen ateşini

yok benim 9 nisan falan adet günüm ama şimdiden olacakmışım gibi belirtileri var maşallah kök söktürdü :)

hadi verin güzel haberleri...

ay inşallah çok isterim yarın belli olur sanırım sabah erken sende ölç istersen ateşini

tatlım ben her sabah 6.40 ta ölçüyorum hep 36.5 ti.hafta sonu iş yok ya geç kalktımm ateş ölçtümmm saat 10 gibi ateş çıktımı 36.7 meğerrr 2-3 saatte ateş ne kadar fark ediyormuşş ya.bide ben bu ateşe güvenmiyorum diyee bu ay ölçmedim son 1 haftadır belirtiler olunca ölçmeye başladımm.

Son düzenleme:

canım benim tebrik ederim maşallah miniğin doğmuş çok sevindim normal doğum mu oldu?
duaların için çok teşekkürler....
benim rahim durumum belli olamadı filme bakan doktor çift rahim ya da tam ortadan bölen septum dedi :KK43:
laparoskopi yapılacak anlaşılabilmesi için hayırlısı beklemedeyim ama adetlerim düzenlenmeye başladı şükür....
:nazar: öp benim için küçük meleğini

Son düzenleme:
canım benim tebrik ederim maşallah miniğin doğmuş çok sevindim normal doğum mu oldu?
duaların için çok teşekkürler....
benim rahim durumum belli olamadı filme bakan doktor çift rahim ya da tam ortadan bölen septum dedi :KK43:
laparoskopi yapılacak anlaşılabilmesi için hayırlısı beklemedeyim ama adetlerim düzenlenmeye başladı şükür....
:nazar: öp benim için küçük meleğini

canım inşalah herşey yolunda gider
adetlerinin düzelmesine sevindim inşallah yakında güzel haberinide alırız
canım ben sezeryanla doğum yaptım yarın iki hafta olucak
öpeirm senin için ufaklığı

yok benim 9 nisan falan adet günüm ama şimdiden olacakmışım gibi belirtileri var maşallah kök söktürdü :)

hadi verin güzel haberleri...

canım ben yanlış yazdım pazartesi derken 9 nisan pazartesi yazacaktımm.biliyorum yanii.sanada çok dua ediyorum canımmm.inşallah hamile kalırsın bana da umut olursunnn.

çok sağol tatlımmmmm.Allah yakın zamanda bize bebek versin inşallahhhhhhhhh.canım dün bir kız arkadaşım daha bekar kist oluşmuş ve büyümüş diye laparoskopi olduuu.ayyy canım çok zor bişeymişşş.

canım korkutmak istemem ama zormuş yaaa.

canım inşalah herşey yolunda gider
adetlerinin düzelmesine sevindim inşallah yakında güzel haberinide alırız
canım ben sezeryanla doğum yaptım yarın iki hafta olucak
öpeirm senin için ufaklığı
inşallah canım iyi düşünüyorum zaten....
maşallah bebeğine ya ne tatlıdır şimdi minicik :KK54:
canım ben yanlış yazdım pazartesi derken 9 nisan pazartesi yazacaktımm.biliyorum yanii.sanada çok dua ediyorum canımmm.inşallah hamile kalırsın bana da umut olursunnn.

inşallah hamile kalabilirm canım ama bence ikimizinde hamile kalmasında sorun yok ikimizde kalabiliriz ancak rahim durumlarımız farklı olduğundan çekincelerim var yoksa eminim ikimizde kısa zamanda hamile kalabiliriz canım....sende bana umut ol ver güzel haberi :))

tatlım ben her sabah 6.40 ta ölçüyorum hep 36.5 ti.hafta sonu iş yok ya geç kalktımm ateş ölçtümmm saat 10 gibi ateş çıktımı 36.7 meğerrr 2-3 saatte ateş ne kadar fark ediyormuşş ya.bide ben bu ateşe güvenmiyorum diyee bu ay ölçmedim son 1 haftadır belirtiler olunca ölçmeye başladımm.

yinede bırakma ölçmeyi şimdi cnm eğer sökülmezsen de sabah yine ölç bakalım ne çıkıcak

Hayırlı olsun cnm bebeğin :nazar::nazar:

X