Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

düşüş yaşadığın yumurtlamanın olduğu ateşe bir bak ona göre çok bile yüksek sayılır onu baz alacaksın canım....

bundan sonra aynı derecelerde devam ederse 3 güne çeker çizgini :)) :nazar:

sagol canım inş.çeker :) sen nasılsın noldu doktora gittinmi

sagol canım inş.çeker :) sen nasılsın noldu doktora gittinmi

ben kafamı toplamak ve tatil için istanbula gideceğim önce akrabalarıma
sonra döndüğümde nisan sonu gibi doktora gideceğim...
biraz kafamı dinlemek rahim, yumurtlama vs düşünmemek istiyorum....beynim yoruldu sanırım artık....
:KK9:

ben geldim sen yemeğe gitmişsin.özelden sana yazdım canımm.

tatlım sende tükürük testi alsana her sabah yaparsın eğrelti otları çıktığı zaman 1-2 gün içinde yumurta çatlayacak anlamına geliyor.gerçi senin sorunun yumurta oluşmamasımı yoksa çatladığını anlamamak mı onuda bilmiyorum.

yumurtlayamıyorum ben canım ama aslında onuda denesemmıki pahalı bşşeymi :)

meraba kızlar nasılsınız ?
yeşilcimmm bende seni özledimmmm :) inan boş olupta bilgisayarı açamıyorum ve açmak ta istemiyorum çünki başından kalkamıyorumm malumm ders çalışmam lazım bi taraftan temizliğe başladım hergün bi oda temizliyorum kayınvalidemler gelicekti 10 gün sonraya kaldı sen nasılsınnn nasıl gidiyo offfff sınav yaklaşıyo ve ben daha tarihe hiç başlamadım coğrafya anayasa çalışıyorum onlar bitsin de öyle başlıyim diyorumm tarihi hiç sevmem :KK19:
bu arada düşük araştırmaları na devamm :KK52: yılmıycam
troidler temiz çıktı demiştik enson pazartesi şeker ve böbrek üre falan bakıldı
açlık şekeri 91
tokluk şekeri 119 çıktı kolesterol üre keratin falan herşey normal
kan pıhtılaşması ve genetik testler kaldı offff allahım hayırlısı ile bi an önce ya sınav ya annelik bitanesini nasip etsede sevinsem bariii ya çok mutsuzum bazenn :KK43: bahar geldi sayılır ve ders çalışmak çok zor olucak bana önerileriniz olursa ders konusunda dinlerim :) :KK16:

değerlerin normal çıkmış canım .. stres ediyoruz da hayatta bazı şeylerin farkında değiliz.. genetik testlerinde inşallah sorunsuz geçer canım bunu yürekten istiyorum.. bak sınav çalışıyorsun hayatımda en nefret ettiğim şey şu ösym nin yaptığı sınavlardır.. ben geçen yıl atanmıştım canım hangi alandan gireceksin ? anayasa için yargı yayınları güzeldi konu anlatımını oradan takip etmiştim. tarih de de ihtiyaç yayıncılık harika.. coğrafya da yargı derim yine.. bir kaynak kitabın olsun onun ilkin baştan sona her bi haltını çalış çöz ben dersaneye gitmeden başardım. 89 almıştım .bu eğitim puanım yani sadece sabah oturumum 94 tü. istediğin konuda yardımcı olurum canım sana .. özümlemek çok önemli millet der ya çok soru çözmek çok önemli o kadar da önemli değil.. ben konu anlatım kitaplarını çok iyi özümsemiştim.. sonra bir kaç soru bankası çözdüm.. tabi bir de dua....

Merhaba canım evet su içmek çok iyidir tabi.Kendimi zorluyorum işte başka çarem yok.Duygusalım canım duygusal olmasaydım bu hormonlar düzensizleşmezdi:KK1:Sende çok iyi ediyormuşsun sabhları kalkınca su içmek çok iyi Allah namazınıda kabul etsin.:KK16::KK3:
amin canım.. cümlemiziin kabul görür inşallah.. ben de duygusalım acep bundan dolayı mı çok stres oluyoruz ne dersin baharcım :KK52: o da etkiliyordur eminim ..
amin cnmm ya inşallah cümlemiz için isterim hepimiz yaşayalım annelik duygusunu ve yenmeye çalışanlara da yardımcı olalım dimi. En güzeli hastahene de ilk olarak annenin bebeğini görmesi varya inanılmaz bir duygu gözlerinin içi parlıyo insanın bunu ben iki kez yaşadım iki arkadaşımda da ordaydım anlatılmaz yaşanır :))
.
ne güzel canım arkadaşlarının mutluluklarına hep ortak olmuşssun ve yardımcı olmuşssun Rabbim o meleklerden sana da nasip eder inşallah.. aynen annenin yavrusunu kucağına aldığı ilk an dünyada ki her şeye değer bence..

sen nasılsın ?

canım sadece sabahları 1 tane içiliyor. kutuda 30 tablet var 1 ay yetiyor bir kutu.ben hep sabah aç karnına alıyordum.
bende senin gibi bitkisel daha güzel etki etsin diye 2 tane mi alsam diyordum.sonra korktum bitkisel de olsa vücuda çok yüklenmemek gerek,uyku hali filan yapacağı yazıyor.
etkisini göreceğine inanıyorum arkadaşım.doktorlar bitkisel ilaçları pek yazmak istemezler çünkü onlara göre bitkisel olmayan,hemen etki edecek daha güçlü ilaçlar var .
sen metformini nasıl alıyordun günde kaç tane kaç mg.?

hıı bende öyle düündüm canım o zaman 1tane alayım hayırlısı artık ben metformın olarak glukofen kullanıyorum canım aç karınla 1000mg sabah akşam içiyorum :))))

biraz kafamı dinlemek rahim, yumurtlama vs düşünmemek istiyorum....beynim yoruldu sanırım artık....

çok iyi edersin biçimcim.. bu planını mutlaka hayata geçir:KK12:

analdım canım en iyisini yaparsın hakkında hayırlısı olsun artık nediyeyeşim belkide tatılde gelir bebişin :)))

geçmişi okuyordum canım iyiym sen nasılsın ? öğrenciler bilgi yarışmasındalar fırsattan istifade takılayım dedim :KK3:

iyiyim bende canım evle uğraştım toparlamaca :))
malum ütülerde birikti bana bakıyor kurumuş çamaşırlar....
moralim iyi şükür :KK9:

iyiyim bende canım evle uğraştım toparlamaca :))
malum ütülerde birikti bana bakıyor kurumuş çamaşırlar....
moralim iyi şükür :KK9:

bicim meraktan soruyorum ütüyü seviyor musun yani yengem var o da senin gibi ütüyle kafayı bozmuş durumda ...:44: o bebeğinin abimin iç çamaşırlaarını bile ütüler ve çok sever.. sende ki bağımlılık mı gereklilik mi :?

aa ecrin aç mı içiyorsun?
ben hep tok hatta yemek arkasından hemen az miktarda suyla içiyorum....sabah akşam içiyorum bende....

bicim neden az su ile alıyorsun özel bir nedeni mi var ? ben 2 su bardağına yakın su ile alıyorum ki daha iyi çözülsün diye..

bicim meraktan soruyorum ütüyü seviyor musun yani yengem var o da senin gibi ütüyle kafayı bozmuş durumda ...:44: o bebeğinin abimin iç çamaşırlaarını bile ütüler ve çok sever.. sende ki bağımlılık mı gereklilik mi :?

aa ecrin aç mı içiyorsun?
ben hep tok hatta yemek arkasından hemen az miktarda suyla içiyorum....sabah akşam içiyorum bende....

kızlar 2aydır aç alıyorum sabahları işe gelir gelmez akşamları 5gibi alıyorum daha önce tok içiyordum ama adetlerim düelmedi diye aç almaya başladım yanlışmı yapıyorum aç içeyim belki adetlerim düzelir dedim :26::26:

canım iç çamaşırlarını ben de ütülerim içe giyilerin mikrobu ölsün temiz olsunlar diye.... yoksa ütüyü sevdiğimden falan değil.... ama ütü yapmayı da zevk haline getiriyorum ben... salonda sevdiğim bir dizi ya da filmin karşında ütülüyorum... elimde hızlıdır... zor olmuyor o zaman..... bir de eşimde bende sık kıyafet değiştiririz ve sık yıkanırlar mecburen ütüyü sevmek zorundayım bir de eşimin haftalık iş kıyafetleri var mecbur gün aşırı onlar ütüleniyor... yani anlayacağım ben istesemde istemesemde mecbur ütüm hep var hiç bitmiyor... :KK5:

canım iç çamaşırlarını ben de ütülerim içe giyilerin mikrobu ölsün temiz olsunlar diye.... yoksa ütüyü sevdiğimden falan değil.... ama ütü yapmayı da zevk haline getiriyorum ben... salonda sevdiğim bir dizi ya da filmin karşında ütülüyorum... elimde hızlıdır... zor olmuyor o zaman..... bir de eşimde bende sık kıyafet değiştiririz ve sık yıkanırlar mecburen ütüyü sevmek zorundayım bir de eşimin haftalık iş kıyafetleri var mecbur gün aşırı onlar ütüleniyor... yani anlayacağım ben istesemde istemesemde mecbur ütüm hep var hiç bitmiyor... :KK5:

allah yardımcın olsun valla işin zor bende çamaşırlar kuruyunca ütülerim fırsatım olursa ama fırsatım olmazsa lazım oldukca alıp alıp ütülerim bazen yetişemiyorum onun için yapamıyorum toplu ütü anca hafta sonları iştee biizm işimiz çok zor valla :))

bicim neden az su ile alıyorsun özel bir nedeni mi var ? ben 2 su bardağına yakın su ile alıyorum ki daha iyi çözülsün diye..

yemekten sonra içildiği için miğdeyi yormamak amacıyla az suyla içiyorum canım ama 1-2 saat geçtikten sonra senin gibi 2 bardak su içiyorum bende... ama her ilaç az miktarda su ile alınır eğer tok karnına ise... yemek dolu miğdeyi çok su içersen yorarsın...

kızlar 2aydır aç alıyorum sabahları işe gelir gelmez akşamları 5gibi alıyorum daha önce tok içiyordum ama adetlerim düelmedi diye aç almaya başladım yanlışmı yapıyorum aç içeyim belki adetlerim düzelir dedim :26::26:

allah yardımcın olsun valla işin zor bende çamaşırlar kuruyunca ütülerim fırsatım olursa ama fırsatım olmazsa lazım oldukca alıp alıp ütülerim bazen yetişemiyorum onun için yapamıyorum toplu ütü anca hafta sonları iştee biizm işimiz çok zor valla :))

canım aç içmek zararlı prospektüsünde yazıyor yemekten hemen sonra az miktarda su ile için diye... ilaç aynı ilaç aç ya da tok faydasının değişeceğini neden düşündün ki... miğdeni delersin aç karnına ilaç dokunur....
çalışan kadının işi zor canım esas sana Allah kolaylık versin...

X