Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım iç çamaşırlarını ben de ütülerim içe giyilerin mikrobu ölsün temiz olsunlar diye.... yoksa ütüyü sevdiğimden falan değil.... ama ütü yapmayı da zevk haline getiriyorum ben... salonda sevdiğim bir dizi ya da filmin karşında ütülüyorum... elimde hızlıdır... zor olmuyor o zaman..... bir de eşimde bende sık kıyafet değiştiririz ve sık yıkanırlar mecburen ütüyü sevmek zorundayım bir de eşimin haftalık iş kıyafetleri var mecbur gün aşırı onlar ütüleniyor... yani anlayacağım ben istesemde istemesemde mecbur ütüm hep var hiç bitmiyor... :KK5:
iç çamaşırlarını bende aynı nedenden dolayı ütülüyorum da yengemin ki abartı :KK3: gerçekten abartı diyebilirim :KK9: aynı sende benim gibi tv karşısında hem ütü hem filmi takip etme :KK9: bir de izmir de yaşıyorsun canım desene yazın yandın ütüden :KK30:

kızlar 2aydır aç alıyorum sabahları işe gelir gelmez akşamları 5gibi alıyorum daha önce tok içiyordum ama adetlerim düelmedi diye aç almaya başladım yanlışmı yapıyorum aç içeyim belki adetlerim düzelir dedim :26::26:

ilk sendne duydum ecrin .. babam şeker hastası 1000 mglık sabah akşam alır onun ekstra bir hapı daha var aç karına olan .. metformini kesinlikle aç karına almıyor.. bir uzmana sormak gerek ...

yemekten sonra içildiği için miğdeyi yormamak amacıyla az suyla içiyorum canım ama 1-2 saat geçtikten sonra senin gibi 2 bardak su içiyorum bende... ama her ilaç az miktarda su ile alınır eğer tok karnına ise... yemek dolu miğdeyi çok su içersen yorarsın...
hiç iştahım yokki bicim.. inan yemek göresim yok.. az yemek yiyorum diye kabızlık bile oluyor :2: lifli ürünler tüketmeye çalışıyorum ama zorluyorum resmen kendimi.. boş mide old için zorlanmaz :KK9: ama haklıısn ara verip suyu artırmak daha iyi..

iç çamaşırlarını bende aynı nedenden dolayı ütülüyorum da yengemin ki abartı :KK3: gerçekten abartı diyebilirim :KK9: aynı sende benim gibi tv karşısında hem ütü hem filmi takip etme :KK9: bir de izmir de yaşıyorsun canım desene yazın yandın ütüden :KK30:

canım ben çok abartmıyorum inanki hatta lastikli çarşaf falansa ütülemem....
yazın dediğin gibi yanıyor insan zaten ben ütü bitiyor hemen duşa :))
eşim yazın nasıl terler günde 3-4 kere değişir kıyafetleri ayyyy yaz da geliyor.... bileğe kuvvet ütüleyeceğiz artık...:KK9:

Son düzenleme:
http://www.babystart.com.tr/Kullanim/FertilFocus.pdf
bu linkte ovuluasyon mikroskobunun kullanım talimatı var inceleyin kızlar... ben de rahim düzeldikten sonra bu yöntemle hamile kalmaya çalışacağım...
her ay doktora gitmekten sıkıldım çünkü....

oo bu süper bir şey ozaman bir de kan tahlillerini alabileceğimz bir alet olsa ne iyi olur :KK3: şeker ölçümü yapılan cihaz var ya onun gibi olsa mesala.. şimdi incelyeceğim linki bicim ..

hiç iştahım yokki bicim.. inan yemek göresim yok.. az yemek yiyorum diye kabızlık bile oluyor :2: lifli ürünler tüketmeye çalışıyorum ama zorluyorum resmen kendimi.. boş mide old için zorlanmaz :KK9: ama haklıısn ara verip suyu artırmak daha iyi..

sabah kalktığında aç karnına 2 bardak su iç sonra yarım saat geçsin kahvaltını et canım aç karnına içilen su bağarsakları çalıştırıyor...

canım ben çok abartmıyorum inanki hatta lastikli çarşaf falansa ütülemem....
yazın dediğin gibi yanıyor insan zaten ben ütü bitiyor hemen duşa :))
eşim yazın nasıl terler günde 3-4 kere değişir kıyafetleri ayyyy yaz da geliyor.... bileğe kuvvet ütüleyeceğiz artık...:KK9:

bicim ne geçti içimden ne güzel anlık da olsa pko arka planda kaldı..biz pko yu yensek de bu topik te gırgırına muhabbet etsek ne güzel olurdu .. :KK34:

oo bu süper bir şey ozaman bir de kan tahlillerini alabileceğimz bir alet olsa ne iyi olur :KK3: şeker ölçümü yapılan cihaz var ya onun gibi olsa mesala.. şimdi incelyeceğim linki bicim ..

yakında o da çıkar canım valla bu gidişle... evden bakarız artık kandaki progesteron, troid,Lh ,Fsh gebelik vs :KK9: yakında olur bence.....
kadınların en çok baktıkları şey aslında biraz akıllarını kullansalar deli gibi satışlar olur

Son düzenleme:
bicim ne geçti içimden ne güzel anlık da olsa pko arka planda kaldı..biz pko yu yensek de bu topik te gırgırına muhabbet etsek ne güzel olurdu .. :KK34:

canım zaten pko bizi bırakmasa da biz onu aklımızdan hep çıkarmak zorundayız ki uzaklaşsın....
menopoza kadar bizimle olacak bu belli.... bunun için elden geldiğince tedavileri olup gerisi düşünmemeliyiz zaten....

sabah kalktığında aç karnına 2 bardak su iç sonra yarım saat geçsin kahvaltını et canım aç karnına içilen su bağarsakları çalıştırıyor...

aynen öyle yapıyorum denemediğim yol kalmadı.. hatta sabah namaza da kalkıyorum o esnada da 1 su bardağı su içiyorum sonra kahvaltı için 7 de uyanırım o zman da sıcağa yakın ılık su tüketiyorum çok şükür şimdi çok iyiyim.. bir de bicim kayısıyı çok tüketiyorum şeker oluyor içerisinde bir zararı var mıdır bize ? bu konuda fikrin var mı ?

canım aç içmek zararlı prospektüsünde yazıyor yemekten hemen sonra az miktarda su ile için diye... ilaç aynı ilaç aç ya da tok faydasının değişeceğini neden düşündün ki... miğdeni delersin aç karnına ilaç dokunur....
çalışan kadının işi zor canım esas sana Allah kolaylık versin...

ilk sendne duydum ecrin .. babam şeker hastası 1000 mglık sabah akşam alır onun ekstra bir hapı daha var aç karına olan .. metformini kesinlikle aç karına almıyor.. bir uzmana sormak gerek ...

metformını aç içen ilk insan benim galıba kızlar söylediklerinizi kesinlikle dikkate alcam 2aydır içiyorum ama şimdi mutalaak yemeklerden sonra alcam sagolun kızlar iyiki sizler varsınız valla

Son düzenleme:
ecrin, yeşil ben çıkıyorum netten hem yemek düşüneceğim akşam için hem de ütüler anca yetiştiririm....
bitince işler gelirim yine.... :KK54: öpüyorum sizi

yakında o da çıkar canım valla bu gidişle... evden bakarız artık kandaki progesteron, troid,Lh ,Fsh gebelik vs :KK9: yakında olur bence.....
kadınların en çok baktıkları şey aslında biraz akıllarını kullansalar deli gibi satışlar olur

aynne valla .. bir şey diyeyim mi bicim yapılmayacak bir şey değil. üniversite de buna benzer bir arkadaşımın bitirme projesi vardı .. o tiroid hormonlarına bakıyordu.. cihazın içinde proglama kısmını yapmıştı..kaldı projelerde bu çalışmalar varsa yakındır elimize geçmesi :KK3:

aynen öyle yapıyorum denemediğim yol kalmadı.. hatta sabah namaza da kalkıyorum o esnada da 1 su bardağı su içiyorum sonra kahvaltı için 7 de uyanırım o zman da sıcağa yakın ılık su tüketiyorum çok şükür şimdi çok iyiyim.. bir de bicim kayısıyı çok tüketiyorum şeker oluyor içerisinde bir zararı var mıdır bize ? bu konuda fikrin var mı ?

canım eğer şekeri başka bişeyden almıyorsan kayasıdan almanda hiçbir sorun yok bence... zaten bağarsaklarının çalışması daha önemli hem hareketlisin yakarsın şekeri....

ben anlamam diyordum bu testlerden ama anlaşılmayacak bişey yokmus hemen araştırırp almam lazım benım :)))

büyük eczanelere sor canım ben de alacağım en büyük sorunumuz yumurtlama dönemi bizde olması gereken bir araç bu...

metformını aç içen ilk insan benim galıba kızlar söylediklerinizi kesinlikle dikkate alcam 2aydır içiyorum ama şimdi mutalaak yemeklerden sonra alcam sagolun kızlar iyiki sizler varsınız valla
sende sağol canım.. bazen çaresizlik bizi nasıl düşündürüyor anlıyorum aslında seni hangi mantıkla da aç karına almayaı başladığını bile anlıyorum..

ecrin, yeşil ben çıkıyorum netten hem yemek düşüneceğim akşam için hem de ütüler anca yetiştiririm....
bitince işler gelirim yine.... :KK54: öpüyorum sizi
güle güle bicim .. bende kalakacağım şimdi çok öptüm seni:KK54:

Arkadaşlar merhaba daha öncede yazdım sizlere çok fazla giremiyorum nete iş yerimle alakalı.

şöyle hatırlatayım adetlerim çok düzenli,tüylenme var, pko görüntüsü var,kilo yok (50 kg,1.64 boy) rahim filmi var, 9 aydır bebek yok.
lh 8,15
fsh 6,40
tsh 1,52
e2 20
daha önce kendiliğinden oluşan yumurtam için yumurta takibi yaptırdım olmadı gebelik,
bu ay 1 adet günlük klomen+çatlama iğnesi 3 yumurta oluştu 16- 18 -20 mm beklemedeyim ama gebelik yine olmayacak gibi .
Daha önce sizlere sormuştum metformin dr um vermedi diye, neden vermiyosunuz diye sordum kilon yok gerek duymuyorum dedi.
Ayrıca bana sen pkos değilsin diyo sadece görüntüsü öyle .Ben anlamadım bu işi pkos muyum değil miyim:KK43: çok zor süreçler bunlar çok:KK14:teşekkürler herkese

Son düzenleme:
X