Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Allah yardımcınız olsun kızlar güzel haberler almanızı dua ediyorum..

busmai kontrolun iyi geçer inşallah :)

bicim rahim filmin acısız sorunsuz olur inşallah..:)

cvr canım inşallah bebişin seninledir mutlaka haber et olur mu sonucundan...

özelden yazacaktım izin vermedi site.. nasılsın canım Allah yardımcın olur inşallah.. yazmışsın ya bir mesajında en azından hamile kalabildiğini gördün inşallah sağ salim bebişini alacağın günlerde gelir çok öpüyorum canım seni.. ben çıkıyrorum kendine çok iyi bak..

amin ecrincim.. sana da günaydınlar... nasılsın?

iyiyim canım sagol sen naıslsın nasıl gidiyor bu ay içimde bi umut var sankı olcakmıs gibi ama allah büyüktür tabı bugün adetimin 5günü ama dün çok az kanamam oldu bu ay kısa surdu 3,5 gün diyelim ama kasıklarımda agrı hissettimö dün bir ara sankı u ay güzel yumurtlayacam gibime geliyorr

bende çok merak ediyorum gelir gelmez yazsalar barı yaaa

ayyy et ayırt edilir miiiii hiiiiiç :KK35:
ben her türlü etin delisi divanesiyim.. ama eşim et ürünlerini de minimum tüketiyor.. gıcık kızım benimki :KK9::KK9:
benim yemediğim tek şey bakla.. hani şu yeşil olan varya.. fasulye gibi.. hiç sevmem asla yemem.. bir de 2 sene öncesine dek hiç balık yememiştim artık yiyorum..

cilve olayına gelinceeee.. benim kocamı tarif ettin sanki bu arkadaşın ve kocasını anlatırken.. ben miydim bunu yaşayan dedim bi an :KK9::KK9:
benim de ayne böyle bir anım var.. düğün günü jartiyer çoraplarımı evde hemde taaa Adapazarında annemlerin evinde unuttum.. ve doğal olarak takımın jartiyer kısmını giyemedim :KK9::KK9: neyseee, düğün oldu bitti.. aradan 2 hafta geçti biz annemlere gittik, hemen çekmeceden çorapları aldım.. kocaya süpriz yapcam ya.. evime döner dönmez giyindim hazırlandım.. giyemediğim çorapları da giyip tamamladım takımı filan.. adam bi gördü gülüyoo ama nasıl.. sinir olmuştum.. gel şimdi bu adama cilve yap.. :KK76:
adam hoşlanmıyo.. aynen dediğin gibi uzun pijamalarım ben ve eşim mutluyuz :KK9::KK9:

off çok kötü bir durum o kadar süslen püslen adam karşında gülsün :KK1: allahtan öyle şeyler yaşamadım ama özel şeylerimide pek giyme fırsatı bulamadım kayınvalideyle oturunca çoğu şeyden mahrum kalıyorsun Allahtan az zamanım kaldı evime geçicem çok şeye özlemimiz var eşimle benim bir sürü şey planladım yeni evim için eşinle beraber yaşamanın ne kadar güzel birşey olduğnu benim gibi mahrum kalanlar bilir
uzun pijamalarınla mutluysanız hiç sorun yok önemli olan zaten mutlu olmak değilmi :KK34:

yaptırcam inşh canım bakalım önce bi kendi drm 10 gün sonra gel dedi bi gideyim bakalım sonra rapor yazıyolarmış 2 dençok düşük yapanlara araştırma yapılıp düşük nedeni ortaya çıkarılıyo iğne ilaç neyse tedavisi öyle yapılıyomuş hayırlısı olsun

tatlım yeterki üzme kendini Rabbim verdi Rabbim aldı her işte vardır bir hayır belki sağlıksız olacaktı bilemezsin ki güzelce tedavini ol herşey yoluna girer hayatım

off çok kötü bir durum o kadar süslen püslen adam karşında gülsün :KK1: allahtan öyle şeyler yaşamadım ama özel şeylerimide pek giyme fırsatı bulamadım kayınvalideyle oturunca çoğu şeyden mahrum kalıyorsun Allahtan az zamanım kaldı evime geçicem çok şeye özlemimiz var eşimle benim bir sürü şey planladım yeni evim için eşinle beraber yaşamanın ne kadar güzel birşey olduğnu benim gibi mahrum kalanlar bilir
uzun pijamalarınla mutluysanız hiç sorun yok önemli olan zaten mutlu olmak değilmi :KK34:

gyaman dünden bu yana uzun pijama muhabbetinize gülüyorum sabah kalktığımda da aklıma geldi kendi kendime gülmeye başladım.. tuncss un başına mı gelmişti süslü terlikleri görmüş ya eşi gülmekten alamamış kendini sanırım ben hala kendimi gülmekten alamıyorum:KK66:

Son düzenleme:
gyaman dünden bu yana uzun pijama muhabbetinize gülüyorum sabah kalktığımda da aklıma geldi kendi kendime gülmeye başladım.. tuncss un başına mı gelmişti süslü terlikleri görmüş ya eşi gülmekten alamamış kendini sanırım ben hala kendimi gülmekten alamıyorum:KK66:

:) süslü terlikler benim arkadaşın başına gelmiş onun ki jartiyer :=))) bazı erkekler sevmiyor böyle şeyleri benim eşimde bayılır keşke benimkinede sadece uzun pijamalar seksi gelse uğraşmaktan kurtulmuş olurdum :KK1:

canım ultrason sonuçlarında iki ayrı endometrial(rahim iç zarı) gözükmüş..çift endometrial tahminim bölmeli bir rahime sahipsin.. bu durumlar anatomik ancak ameliyatla düzeltilebilir. pko tarafına bakarsam tahlil sonuçlarında lh çok yüksek çıkmış canım .. fazla miktarda androjen hormonu salgılıyorsun.. tüylenme saç dökülmesi oluşturuyordur bu sende.. ultrason sonucunda mili metrelik kistlerin oluduğu da pko nun kanıtı.. şuan nasıl bir tedavi görüyorsun tiroid bezinde bir sorun gözükmüyor.. pkonun nedeni insülin direncidir sende de canım .. metformini hiç duydun mu bir doktoruna bahset istersen.. çoğumuz bu ilacı kullanıyoruz direkt etki eden bir ilaç değil . pkonun nedeni tiroid beiznden kaynaklanmıyorsa insiülin direnci oluyor bizde bunu kırmak için metformin kullanıyoruz.. metformin sağlıklı yumurta geliştirmene ve lh değerinin düşmesine yardımcı olur..geçmiş olsun canım düşük yapmana çok üzüldüm umudunu kaybetme.. diğer tahlil sonuçalrın normal değerlerde

canım 123m merak ettim şimdi brokololinin yaptığını sanmam bu durumu ama bir kaç gün bırak bakalım nasıl olacaksın ?:KK50:

Canım teşekkrler yorumların için, yalnız doğumdan önce doğumdan sonra, kaç kere tv usg ye girdim hiç gözükmemişdi, anatomik bişey olsa doktor neden söylemedi, neden daha önce göremediler? Doktor beye msj atmıştım oda rahim filmi önermiş, bu ne oluyor peki? Sonradan olma gibi bişey olurmu bunda acaba? Yanlış görmüş olabilirlermi? Hormon testlerim adetim çok düzensiz olduğu için adetin kaçıncı günü olduğu net değil, fark edermiki canım? Offf bu ne anlamadım yaa :KK43:((

arkadaşlar merhaba bir buçuk yıl önce pkolu oldugumu ogrenmiştim..doktor bunun yumurtalıgımın yapısı olup degısıp duzelemeycek bir şey oldgunu soylemıstı..fakat bugun aynı hastanede tekrar rutin bir muyaneye gıttım ultarsona gırdım (vajinal) her ıkı over de normal şeklinde sonuc cıkardı ultarsona bakan doktor..o anda soramadım nedense..sonra da kafama takıldı böyle bir şey olabılırmı sizce..bir hatamı var acaba..daha sonucu doktoruma gostermedım..haftaya salı randevum var gıdınce soracam ama içim içimi yiyor..

nerdesınız yaa niye kımse gelmıyorrrr cvr naptı acaba bicim naptı acaba inş.tüpler açıktır

kanamam çok olmadı ki kesildi zaten 2 gün oldu toplasan ilişkiye bile başladık umutluyuz inşh yine olucak bebeğimiz tamam canım çokk sağol bilgilerin için hadi bakalım sende kontrole gitcekmişin allah kolaylık versin tatlımmm :KK16:

bende çok merak ediyorum gelir gelmez yazsalar barı yaaa
ben geldim kızlar bende çok şükür normal devam ediyor gebelik. kafatasının şeklinden,tipini eşime benzetti doktor. benim yüzüm uzun, eşiminki daha yuvarlak. bakalım nasıl birşey olacak. yeter ki sağlıkla doğsun da..

Bilmiyorum canım belli değildi,, ama idrar yolu enfeksiyonu denmişti.. Çokda araştırmadık acımızla, sonradan sonuçlarımı almya gidecektim eşim izin vermedi, gitmeni istemiyorum o hastaneye dedi.. Doktor beye sordum canım verdiğin linkden inşALLAH cvp verir, yaa doktora gidiyoruz ne soracağımızı unutup sadece dinleyip geliyoruz, eve gelince aklıma geliyor soracaklarım.. Şimdi tekrar bebek düşünmeye başlayınca bisürü sorun çıktı, eşim vardır bundada bi hayır diyor, belkide öncekinde yaşadıklarımızı yaşamamız için RABBİM önlemini almamızı bildiriyordur.. Herşeyin hayırlısı.. Senin ilk bebeğinmi canım, RABBİM sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü evlat nasip etsin inşALLAH, Hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle..:emir_bebek:
Allah razı olsun canım inşallah sağlıkla herkes kucağına alır benim 2 düşük oldu bu kadar ilerleyen ilk gebeliğim. ama sen çok daha büyük bir acı yaşamışsın tüylerim ürperiyor düşündükçe:KK43: inşallah çok sayıda çocuğun olur da acın hafifler biraz da olsa. o yine de senin çocuğun biliyorsun değil mi ahirette seni yanında isteyecek:KK16: cennette buluşursunuz inşallah

arkadaşlar bşy sorcam.ilişkiden sonra konulan yastık bel altınamı yoksa kalça altınamı konulur bunun doğrusu nedir?ben hep kalça altına koyuyorum ama geçen bi doktora gittim yanındaki ebe kadın bel altına yani bel boşluğunun oraya koy dedi.ama bel altına koyarsak bel kısmı yükselip kalça alçakta kalıyo.ama kalça altına koyduğumuzda kalça yükselip spermler daha iyi ilerlemezmi?benmi yanlış biliyorum arkadaşlar.lütfen doğrusu nedir biri açıklayabilirmi?

ayyyy vallahi bende bunu çok merak ediyorum gerçekten.söylediklerin tam benim kafamdaki soru işareti olan kısım.

canım 123m merak ettim şimdi brokololinin yaptığını sanmam bu durumu ama bir kaç gün bırak bakalım nasıl olacaksın ?:KK50:

canım zaten brokoli kürü sürekli yapılmıyor 7 gün yapılıp 3 gün ara sonra tekrar 7 gün 3 gün ara ve sonuncu 7 günlü kür.21 gün yani.3 günlük aralar dahil değil tabi.bende zaten bikaç gün sonra ara verecem bakalım brokoli etkisimiymiş.bu arada böbreğimdeki ağrı geçti 2gün sonraaa.

iyiyim canım sagol sen naıslsın nasıl gidiyor bu ay içimde bi umut var sankı olcakmıs gibi ama allah büyüktür tabı bugün adetimin 5günü ama dün çok az kanamam oldu bu ay kısa surdu 3,5 gün diyelim ama kasıklarımda agrı hissettimö dün bir ara sankı u ay güzel yumurtlayacam gibime geliyorr

ecrinnn ya bendede aynı umut var bu sefer olacak diyorum .inşallah.bu arada benimde adetimin 6 günü dün sağ kasığımda öyle ağrı vardıki yumurtlama ağrısı gibi.acaba dedim geçen ayki klomen etkisi hala devam mı ediyor ya da metformin mi bu kadar çabuk yumurtlama olmasını sağladı.

ben geldim kızlar bende çok şükür normal devam ediyor gebelik. kafatasının şeklinden,tipini eşime benzetti doktor. benim yüzüm uzun, eşiminki daha yuvarlak. bakalım nasıl birşey olacak. yeter ki sağlıkla doğsun da..

çok şükür canımm.inşallah sağlıkla kucağına alacaksın canımm.bizlerede bol bol dua et canımm.buna ihtiyacımız var gerçekten...

ayyyy vallahi bende bunu çok merak ediyorum gerçekten.söylediklerin tam benim kafamdaki soru işareti olan kısım.

canım zaten brokoli kürü sürekli yapılmıyor 7 gün yapılıp 3 gün ara sonra tekrar 7 gün 3 gün ara ve sonuncu 7 günlü kür.21 gün yani.3 günlük aralar dahil değil tabi.bende zaten bikaç gün sonra ara verecem bakalım brokoli etkisimiymiş.bu arada böbreğimdeki ağrı geçti 2gün sonraaa.

ecrinnn ya bendede aynı umut var bu sefer olacak diyorum .inşallah.bu arada benimde adetimin 6 günü dün sağ kasığımda öyle ağrı vardıki yumurtlama ağrısı gibi.acaba dedim geçen ayki klomen etkisi hala devam mı ediyor ya da metformin mi bu kadar çabuk yumurtlama olmasını sağladı.

valla bendede var canım inş.dualrıumız kabul olur rabbım bizi fazla bekletmez inş. ben bu ay klomen kullanıyorum adetımın 3,günü başladım kafama göre. sabah 1 akşam tane içiyorum ama adetimin 10,günü başka bir doktora görüncem bakalım bi gelişme varmı diyee :) diyete devam edıyorum uzun süredir görmeyenler baya zayıflamıssın diyor baya zayıflama dedıklerıde 4 kılo :) ama hakkaetten hamıle gibi görünen göbeğim küçücük kaldı mekık çekmeye devam :KK8::KK8::KK8::KK8:

ben çıkıyorum kızlar yarın sabah yazarım size allahın izniyle siz geldiniz ben gidiyorum öptüm grsss :))))))

bu ay ondanda yapayım diyorum adetim 6. günü bugün başlasam sadece 6 günmü yapabilirim.12. gün bırakmak lazımmış bu doğrumu bide günde 2 keremi alacam bir keremi.1 çay kaşığı alınmalı değilmi.

X