Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

valla bendede var canım inş.dualrıumız kabul olur rabbım bizi fazla bekletmez inş. ben bu ay klomen kullanıyorum adetımın 3,günü başladım kafama göre. sabah 1 akşam tane içiyorum ama adetimin 10,günü başka bir doktora görüncem bakalım bi gelişme varmı diyee :) diyete devam edıyorum uzun süredir görmeyenler baya zayıflamıssın diyor baya zayıflama dedıklerıde 4 kılo :) ama hakkaetten hamıle gibi görünen göbeğim küçücük kaldı mekık çekmeye devam :KK8::KK8::KK8::KK8:

sen ilaçmı kullanıyorsun bilmiyordumm.hadi hayırlısı tatlımm.bakalım bu sefer hayırlı haberlerle gelirsin inşallahh.

merhaba kızlar nasılsınız görüşmeyeli özledim sizleri gelemedim bayadır.annem yanımda oyüzden giremedim.int.başına geçince kızıyo zararlı diye tlfnda konuşturmuyo fazla.şimdi fırsat bulup giriyorum.annemin yanmda olması iyi hoşda biraz kısıtlanmış hissediyorum kendimi.bende sıkıntıya hiç gelemem biraz sıkıldım.neyse sizler ne yaptınız geçmişten bikaç sayfa okuyabildim.

bubenimişte,çok üzüldüm canm benm Allah hakkımızda hayırlısını versin.araştırma hastanesine gitmen iyi olur sebebi araştırılıp ona göre tedavi uygulanır.

cvr.canm sende hamilesin sanırım.çok sevindim Allah tamamına erdirsin canm.

bicim rahim filmi çektirceksin sanırım inşallah güzel geçer ve sonuçların iyi olur.

tuncs,yeşil,bahar,gyamanbusmai,123m sizler nasılsınız umarım herkes iyidir sizlerle sohbet etmeyi çok özledim.

kızlar sonucumu şimdi aldım değeri 2 katına çıkmış,

Allahım bayılacam sevinçten acaba bu sefer sorunsuzmu devam edecek hamileliğimmmmmmmmmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

kusura bakmayın ne olur sizi meraklandırdım işten çıktıktan sonra hastaneye gittim anca çıktı sonuçlar

kıza diyorumki ne zaman çıkar sonuçlar doktormu bekliyor diyo dedimki Yok doktor beklemiyor ben ÇOK merak ediyorum kızda acıdı herhalde halime tamam dedi ilk seninkine bakıcam :KK1:

yarın da doktoruma götürücem sonucu bakalım ne diycek

bugün bana işyerinde geçmek bilmedi zaten ALLAHIMA YALVARIYORUM İNANIN SİZEDE YAŞATSIN DİYE BU DUYGUYU SİZ BENİM CANLARIMSINIZ HEPİNİZ AKLIMDASINIZ HER AN HEP

DUAYLA DİLİMDESİNİZ NE OLUR BEKLEYİN ,SONUNA KADAR İNANIN OLACAĞINA :KK16:

tatlım yarın inşallah çok iyi sonuçları alacan ve bize müjdeli haberi yazacan inşalllahhhhh.

Allah yardımcınız olsun kızlar güzel haberler almanızı dua ediyorum..

busmai kontrolun iyi geçer inşallah :)

bicim rahim filmin acısız sorunsuz olur inşallah..:)

cvr canım inşallah bebişin seninledir mutlaka haber et olur mu sonucundan...

bende çok merak ediyorum gelir gelmez yazsalar barı yaaa

nerdesınız yaa niye kımse gelmıyorrrr cvr naptı acaba bicim naptı acaba inş.tüpler açıktır

Son düzenleme:
adetimin 5. günü bugün, 2 gündür de brokoli kürü yapıyorum size şunu soracam, benim sağ tarafımda öyle ağrı varki tam ilaç kullandığım klomen zamanındaki ağrı gibi bir ağrı.geçen ayda son serophenemi kullanmıştım zaten.hala o ilacın etkisimi brokoli etkisimi metformin etkisimi bu kadar erken yumurtalama olabilirmi mantıklımı sizcee.

AYYYY BU AY HİÇBİŞEYİ takmayacam dedim ateş bile ölçmüyorum artıkk,oluruna bıraktım tıpkı cvr gibi sadece brokoli kürü yapıyorum bide bal tarçın çörek otu yapayım diye düşünüyordum.
bu ay kendi kendine olsun bari.vallahi hiçbişey yapmak içimden bile gelmiyor.ama bu sağdaki ağrııı acaba yumurtluyormuyum diye takıldı gene kafama.sözde takmayacaktım yaaaaaaaaaaaaaaaa.
123m canım bence bu kadar erken yumurtlama olmaz düşünsene bu ağrı tüplerinin açılmasından kaynaklı olamazmı tatlım,bende bu ay brokoli yi çok yapmıştım ve hep suyunu atmayıp içmiştim belkide onunda etkisi olmuştur bilmiyorum.

bicim yarın rahim filmin çabucak geçsin güzel sonuclarla gel inşallah
cvr senin de kan tahlilin guzel cıksın inşallah
ben de yarın kontrole gidiyorum, herkes için guzel bir gun olsun inşallah:nazar:
canım geldim çok mutluyum değerim 2 katına çıkmış seninde bebeğin iyiymiş okudum çok sevindim .sana bir şey sorucam çok önemli ben ara ara öksürüyorum ,kendimi sıkıyorum öksürürken basınç olmasın diye bebeğe bir zararı olurmu acaba ?

Allah yardımcınız olsun kızlar güzel haberler almanızı dua ediyorum..

busmai kontrolun iyi geçer inşallah :)

bicim rahim filmin acısız sorunsuz olur inşallah..:)

cvr canım inşallah bebişin seninledir mutlaka haber et olur mu sonucundan...
canım geldim çok mutlu oldum yaa inşallah Allahım devam eder bu mutluluğum yarın doktora göstericem bakalım sonucu, sen nasılsın ?

bende çok merak ediyorum gelir gelmez yazsalar barı yaaa
canım değerim yükselmiş ,bakalım bundan sonra sonuç neler gösterecek,sen metfromin kullanıyordun sanırım hayıt hapını da kullanmayıda denesene bana en çok hayıt hapının iyi geldiğini düşünüyorum ama tabi yinede bilemem.

:) süslü terlikler benim arkadaşın başına gelmiş onun ki jartiyer :=))) bazı erkekler sevmiyor böyle şeyleri benim eşimde bayılır keşke benimkinede sadece uzun pijamalar seksi gelse uğraşmaktan kurtulmuş olurdum :KK1:
kaç gündür okuyorum tatlım gerçekten bu terlik pijama muhabbeti iyiydi:KK1: sen nasılsın canım?

ben geldim kızlar bende çok şükür normal devam ediyor gebelik. kafatasının şeklinden,tipini eşime benzetti doktor. benim yüzüm uzun, eşiminki daha yuvarlak. bakalım nasıl birşey olacak. yeter ki sağlıkla doğsun da..
çok şükürler olsun canım hala devam ediyor değilmi heyecan sanırım bizlerde 9 ay bu böyle gider

valla bendede var canım inş.dualrıumız kabul olur rabbım bizi fazla bekletmez inş. ben bu ay klomen kullanıyorum adetımın 3,günü başladım kafama göre. sabah 1 akşam tane içiyorum ama adetimin 10,günü başka bir doktora görüncem bakalım bi gelişme varmı diyee :) diyete devam edıyorum uzun süredir görmeyenler baya zayıflamıssın diyor baya zayıflama dedıklerıde 4 kılo :) ama hakkaetten hamıle gibi görünen göbeğim küçücük kaldı mekık çekmeye devam :KK8::KK8::KK8::KK8:
canım seni tebrik ediyorum süper kilo verdin vallahi .bende bu ay başlıycaktım diyete ama kocaman göbekle hamile kaldım

bu ay ondanda yapayım diyorum adetim 6. günü bugün başlasam sadece 6 günmü yapabilirim.12. gün bırakmak lazımmış bu doğrumu bide günde 2 keremi alacam bir keremi.1 çay kaşığı alınmalı değilmi.
canım ben yapmıştım sabah ve akşam olmak üzere 1 çay kaşığı hadi inşallah hayırlısı olsun bak bu ay seni eskisi gibi umutsuz görmüyorum olacağına inan sadece zamanı belli değil de kendi kendine adet olduğun zaman demekki bu ay değilmiş de ,bir kitapta okumuştum farzetki istediğini satın alıp sipariş verdin gelmesini bekliyorsun:KK1: bazılarına komik gelir bekli vallahi ama ne yapalım tatlım bizde böyle düşünce gücüyle yeniceğiz bu PKO yu:KK1:

merhaba kızlar nasılsınız görüşmeyeli özledim sizleri gelemedim bayadır.annem yanımda oyüzden giremedim.int.başına geçince kızıyo zararlı diye tlfnda konuşturmuyo fazla.şimdi fırsat bulup giriyorum.annemin yanmda olması iyi hoşda biraz kısıtlanmış hissediyorum kendimi.bende sıkıntıya hiç gelemem biraz sıkıldım.neyse sizler ne yaptınız geçmişten bikaç sayfa okuyabildim.
canım vallahi hep aklımdaydın diyorum bu kız niye girmiyor artk hiç iyi olmana çok sevindim .bende bütün gün bilgisayar başında çalışıyorum canım bir çok arkadaşımda bu şekilde doğurdu Allahın izniyle bir şey olmaz özletme kendini.
ben bu ay çok grip ilacı içmiştim bir şey olurmu acaba yaaa ama içtiğim zamanlar daha bebek rahime düşmemiştir değilmi? geçiş aşamasında olabilir diyorum sen ce bir sorun olurmu?

Allahım bayılacam sevinçten acaba bu sefer sorunsuzmu devam edecek hamileliğimmmmmmmmmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:

kusura bakmayın ne olur sizi meraklandırdım işten çıktıktan sonra hastaneye gittim anca çıktı sonuçlar

kıza diyorumki ne zaman çıkar sonuçlar doktormu bekliyor diyo dedimki Yok doktor beklemiyor ben ÇOK merak ediyorum kızda acıdı herhalde halime tamam dedi ilk seninkine bakıcam :KK1:

bugün bana işyerinde geçmek bilmedi zaten ALLAHIMA YALVARIYORUM İNANIN SİZEDE YAŞATSIN DİYE BU DUYGUYU SİZ BENİM CANLARIMSINIZ HEPİNİZ AKLIMDASINIZ HER AN HEP

canım çok duygulandım allaha çok şükür...inşallah bize de gösterir o günleri hakettin canım şimdi tadını çıkar

özelden yazacaktım izin vermedi site.. nasılsın canım Allah yardımcın olur inşallah.. yazmışsın ya bir mesajında en azından hamile kalabildiğini gördün inşallah sağ salim bebişini alacağın günlerde gelir çok öpüyorum canım seni.. ben çıkıyrorum kendine çok iyi bak..

nasıl olayım arada geliyolar ağlıyom arada unutuyommmm allahım hayırlısını versin herşeyin sağol canım iyiki varsınız çok sağolun:KK43:

nasıl olayım arada geliyolar ağlıyom arada unutuyommmm allahım hayırlısını versin herşeyin sağol canım iyiki varsınız çok sağolun:KK43:
canım ne olur fazla üzme kendini bak hormonlarına stres zararlı.geçecek bu günler dediğim gibi daha büyük olsaydı daha kötü olurdu bu sefer kürtaj olmak zorunda kalabilirdin öyle düşün tatlım yine kalacaksın hamile.

off çok kötü bir durum o kadar süslen püslen adam karşında gülsün :KK1: allahtan öyle şeyler yaşamadım ama özel şeylerimide pek giyme fırsatı bulamadım kayınvalideyle oturunca çoğu şeyden mahrum kalıyorsun Allahtan az zamanım kaldı evime geçicem çok şeye özlemimiz var eşimle benim bir sürü şey planladım yeni evim için eşinle beraber yaşamanın ne kadar güzel birşey olduğnu benim gibi mahrum kalanlar bilir
uzun pijamalarınla mutluysanız hiç sorun yok önemli olan zaten mutlu olmak değilmi :KK34:

tatlım yeterki üzme kendini Rabbim verdi Rabbim aldı her işte vardır bir hayır belki sağlıksız olacaktı bilemezsin ki güzelce tedavini ol herşey yoluna girer hayatım

sağolcanım benim allah razı olsun sizden ilgilendinizzz ben çok duygusalım kolay atlatamıyorum bazı şeyleri eşimde sağolsun etrafımda dönüp duruyo şuraya gidelim şunu yapalımmm çıkalım gezelimmm diye dostlarım varrr :) sizler gibi daha ne isteyeyim allahtan :) allahım hepinizi güldürsün inşh

canım ne olur fazla üzme kendini bak hormonlarına stres zararlı.geçecek bu günler dediğim gibi daha büyük olsaydı daha kötü olurdu bu sefer kürtaj olmak zorunda kalabilirdin öyle düşün tatlım yine kalacaksın hamile.

orası öyle ama tutamıyorum kendimi

tebrik ederim canım hayırlı olsun..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğinizi...darısı bizim başımıza..

ben geldim kızlar bende çok şükür normal devam ediyor gebelik. kafatasının şeklinden,tipini eşime benzetti doktor. benim yüzüm uzun, eşiminki daha yuvarlak. bakalım nasıl birşey olacak. yeter ki sağlıkla doğsun da..

Allah razı olsun canım inşallah sağlıkla herkes kucağına alır benim 2 düşük oldu bu kadar ilerleyen ilk gebeliğim. ama sen çok daha büyük bir acı yaşamışsın tüylerim ürperiyor düşündükçe:KK43: inşallah çok sayıda çocuğun olur da acın hafifler biraz da olsa. o yine de senin çocuğun biliyorsun değil mi ahirette seni yanında isteyecek:KK16: cennette buluşursunuz inşallah

canımm benim çok sevindim allah sizebağışlasın 2 düşüğünde kimyasal mı oldu kürtaj lamı oldu canım bide sen aspirin kullanıyosun demi metmorfine de devam ettin mi belki yazdın ama kafa kalmadı bende nolur kızma araştırmak istiyorummm birazzz

bubenimişte,çok üzüldüm canm benm Allah hakkımızda hayırlısını versin.araştırma hastanesine gitmen iyi olur sebebi araştırılıp ona göre tedavi uygulanır.

bicim rahim filmi çektirceksin sanırım inşallah güzel geçer ve sonuçların iyi olur.

tuncs,yeşil,bahar,gyamanbusmai,123m sizler nasılsınız umarım herkes iyidir sizlerle sohbet etmeyi çok özledim.

nerelerdesin kız sen girmiyon fazla özletme kendimi haaaaaaaaa :KK48: evet canım sağol iyi olucam inşh hamile kalırsammm :KK1:

Allah razı olsun canım inşallah sağlıkla herkes kucağına alır benim 2 düşük oldu bu kadar ilerleyen ilk gebeliğim. ama sen çok daha büyük bir acı yaşamışsın tüylerim ürperiyor düşündükçe:KK43: inşallah çok sayıda çocuğun olur da acın hafifler biraz da olsa. o yine de senin çocuğun biliyorsun değil mi ahirette seni yanında isteyecek:KK16: cennette buluşursunuz inşallah

Amiinn canım çok sağol, RABBİM kokusunu orda koklatacak inşALLAH... Ben oğlumu 3 gün görebildim oda küvezdeydi zaten, sadece dokunabildim, okşadım, eşim elinden tuttu eşimin elini öyle sıkmıştıki bırakmayacak oğlum bizi demişti.. Tabi buda bizim sınavımız, RABBİM ol dedi oldu, almak istedi ve aldı.. Boynumuz kıldan ince. Oğlum cennette bekliyor, RABBİM onunla cennete girmeyi nasip eder inşALLAH.. RABBİM verir inş bebekler, hepimize tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü...

hoşgeldin tatlımmm ara ara gel ya özlüyoruz seniii.

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlımm..

123m canım bence bu kadar erken yumurtlama olmaz düşünsene bu ağrı tüplerinin açılmasından kaynaklı olamazmı tatlım,bende bu ay brokoli yi çok yapmıştım ve hep suyunu atmayıp içmiştim belkide onunda etkisi olmuştur bilmiyorum.

canım ben yapmıştım sabah ve akşam olmak üzere 1 çay kaşığı hadi inşallah hayırlısı olsun bak bu ay seni eskisi gibi umutsuz görmüyorum olacağına inan sadece zamanı belli değil de kendi kendine adet olduğun zaman demekki bu ay değilmiş de ,bir kitapta okumuştum farzetki istediğini satın alıp sipariş verdin gelmesini bekliyorsun:KK1: bazılarına komik gelir bekli vallahi ama ne yapalım tatlım bizde böyle düşünce gücüyle yeniceğiz bu PKO yu:KK1:
bu arada bu aymı yapmıştım brokoliyi kaç gün yaptın canım bu sebeb olmuştur inşallah canımm.

hani brokoli yaparken bal tarçın çörek otu yapacam.umarım ters bişey olmaz.ama bal tarçın çörek otu topiğinde yazanlar sadece 12 yapılır demişş.sendemi 12 gün yapmıştın.

Amiinn canım çok sağol, RABBİM kokusunu orda koklatacak inşALLAH... Ben oğlumu 3 gün görebildim oda küvezdeydi zaten, sadece dokunabildim, okşadım, eşim elinden tuttu eşimin elini öyle sıkmıştıki bırakmayacak oğlum bizi demişti.. Tabi buda bizim sınavımız, RABBİM ol dedi oldu, almak istedi ve aldı.. Boynumuz kıldan ince. Oğlum cennette bekliyor, RABBİM onunla cennete girmeyi nasip eder inşALLAH.. RABBİM verir inş bebekler, hepimize tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü...

canım gerçekten çok ama çok üzüldümmmmmmmm.o ne kötü bişey bebek doğduktan sonramı öldü canımmmm.çok ama çok üzüldümmm.Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın canım.

Son düzenleme:
nerelerdesin kız sen girmiyon fazla özletme kendimi haaaaaaaaa :KK48: evet canım sağol iyi olucam inşh hamile kalırsammm :KK1:

tatlım spring85 in yazdıklarını okudunmu canım.belki bu senin daha iyi hissetmene yardımcı olur.Ya ALLAH korusun bebek dahada büyüse idi düşünsene kürtaj olduğunu filan Allah korusun canımmm hepimizi.

amin canım amin,sağlıklı evlat gibi nimet yok bu dünyada maalesef insanlar kıymetini bilmiyor

canım geldim çok mutluyum değerim 2 katına çıkmış seninde bebeğin iyiymiş okudum çok sevindim .sana bir şey sorucam çok önemli ben ara ara öksürüyorum ,kendimi sıkıyorum öksürürken basınç olmasın diye bebeğe bir zararı olurmu acaba
çok şükürler olsun canım hala devam ediyor değilmi heyecan sanırım bizlerde 9 ay bu böyle gider
?
hayırlı olsun canım çok sevindim yarın doktorla konuş bakalım aspirin verecek mi
evet heyecan devam ediyor canım her gidişte. 1 yaşında kızı olan arkadaşım dedi ki "bu günlerinin kıymetini bil sonra hiç rahat edemeyeceksin".
"aman olsun sağlıkla doğsun da uykusuz geceler kusmuklar alt kirletmeler ben herşeye razıyım" dedim. "görürüz o zaman" dedi. kendisi hiç aramadı tabi hemen hamile kaldı bense bir an önce sağlıkla doğduğunu görmek istiyorum
öksürük bende de oluyordu hastalanmıştım ilaç da alamadım tamol verdi antibiyotik de verdi ,ama benim kardeşim doktor "antibiyotik alma gribe bir faydası yok" dedi. ben de almadım. çok süründüm ama geçti çok şükür insan sadece bebeğime birşey olur mu diye düşünüyor değil mi,korkma birşey olmaz onlar sağlam yerdeler, hamile olduğun sürece ilaç alma yeter. öksürürken de karnını tut fazla sarsılmıyor o zaman

biz de seni özledik canım ya ben de diyordum nerelerde bu :) aynen benim annem ve eşim de beni internetle telefonla görünce hemen müdahale ediyorlar

canımm benim çok sevindim allah sizebağışlasın 2 düşüğünde kimyasal mı oldu kürtaj lamı oldu canım bide sen aspirin kullanıyosun demi metmorfine de devam ettin mi belki yazdın ama kafa kalmadı bende nolur kızma araştırmak istiyorummm birazzz
kızar mıyım canım ya aşkolsun
ilkinde kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum
ikincisinde kimyasal gebelik oldu kendiliğinden düştü.
kimyasal gebelikte kürtaj olmadan düştüğü için sevindim biliyo musun çünkü kürtaj korkunç birşey insan aylarca kendine gelemiyor, kürtaj olmaya giderken dizlerim titriyordu çok kötüydü. sonrasında da günlerce kanama sürüyor 20gün falan. ağlıyordum artık kanamam bitsin yeter çektiklerim diye üstelik herkes duymuştu hamile olduğumu kürtajdan sonra bir de millete cevap vermek insanı mahvediyor
coraspin verdi bana doktor keseyi gördükten sonra.önceden düşüklerim olduğu için sanırım, ama artık herkese veriyorlarmış.
metformini de kalp atışını duyana kadar içmemi söylemişti.

çok şükür canımm.inşallah sağlıkla kucağına alacaksın canımm.bizlerede bol bol dua et canımm.buna ihtiyacımız var gerçekten...

ediyorum canım etmez miyim Allah hepimize nasip etsin bak herkese sıra geliyor elhamdulillah

:) süslü terlikler benim arkadaşın başına gelmiş onun ki jartiyer :=))) bazı erkekler sevmiyor böyle şeyleri benim eşimde bayılır keşke benimkinede sadece uzun pijamalar seksi gelse uğraşmaktan kurtulmuş olurdum :KK1:
evet şimdi hatırladımm canım öyleydi.. olsun ne güzel anılarınız olmuş.. dua edin kızlar bende evleneyim sorunlarımız çekilsin aradan...

Canım teşekkrler yorumların için, yalnız doğumdan önce doğumdan sonra, kaç kere tv usg ye girdim hiç gözükmemişdi, anatomik bişey olsa doktor neden söylemedi, neden daha önce göremediler? Doktor beye msj atmıştım oda rahim filmi önermiş, bu ne oluyor peki? Sonradan olma gibi bişey olurmu bunda acaba? Yanlış görmüş olabilirlermi? Hormon testlerim adetim çok düzensiz olduğu için adetin kaçıncı günü olduğu net değil, fark edermiki canım? Offf bu ne anlamadım yaa :KK43:((
spring canım bunu anlamanın en iyi yolu rahim filmi dokttorun da bunu demiş .. neden diye sorarsan ultrason detaylı görüntü vermiyor.. mesala örnek vereyim adet günün çok gecikmiş ve rahim duvarın kalınlaşmış olabilir.. bu döküntüler bile rahimi farklı gösterebilir. bende öyle sanıyorum yanılmadır inşallah.. içinin rahat etmesi için rahim filmini çektir...

arkadaşlar merhaba bir buçuk yıl önce pkolu oldugumu ogrenmiştim..doktor bunun yumurtalıgımın yapısı olup degısıp duzelemeycek bir şey oldgunu soylemıstı..fakat bugun aynı hastanede tekrar rutin bir muyaneye gıttım ultarsona gırdım (vajinal) her ıkı over de normal şeklinde sonuc cıkardı ultarsona bakan doktor..o anda soramadım nedense..sonra da kafama takıldı böyle bir şey olabılırmı sizce..bir hatamı var acaba..daha sonucu doktoruma gostermedım..haftaya salı randevum var gıdınce soracam ama içim içimi yiyor..

yok canım olur mu öyle şey bazı insanlar da genetik bazılarında geçicidir önlemini alırsan.. pko yu kontrol altına almışssın ne güzel.. için rahat olsun hata yoktur inşallah.. ama şöyle bir durum var pko eğilimindeyiz... yani pkonun nedenini bilip ona göre tedavi görmen pko yu kontrol altında tutmanı sağlar..

Allah daim eder inşallah busmaiciiğimm.. :KK16:

canım zaten brokoli kürü sürekli yapılmıyor 7 gün yapılıp 3 gün ara sonra tekrar 7 gün 3 gün ara ve sonuncu 7 günlü kür.21 gün yani.3 günlük aralar dahil değil tabi.bende zaten bikaç gün sonra ara verecem bakalım brokoli etkisimiymiş.bu arada böbreğimdeki ağrı geçti 2gün sonraaa.
123m ne zmandır metformin kullanıyorsun canım.. ciddi bir sorum olacak metformin direkt böbrekleri ilgilendiriyor çalışma durumunda acaba böbreklerinde bir sorun mu var ?
hastaneye falan gidersen bu değerlerini kontrol ettirir misin..
bngl33 canım ya hep aklımdaydın mesaj yazacaktım yazını gördüm.. durumunun iyi seyir etmesine çok sevindim canım.. dualarını eksik etme hamilelerin duaları makbuldur..

canım ya ... Rabbim mutluluğunu daim eder inşallah... isteyen herkese de nasip eder inşallah...:KK49: cvr canı:KK16:m çok güzel ya... :KK34: pek bi sabırsız davranmışsın ama bizleri ancak bizler anlıyoruz... ne uğraşlarla oluyor.. kimileri gününü bile belirleyip tık hamile kalabiliyor bizim için öyle değil ama her şeye değer olsun varsın ...

bahar27, busmai,123m... ne güzelll... nete geldiğimde kimsecikler olmazdı sevindim ...

busmai güzel haberlerini aldık canım Rabbim daim eder inşallah..

123m canım yukarıda yazmıştım okuudn mu ?

baharcığım nasılsın nasıl gidiyor hayat?,,,

aaa bngl33 de gelmiş:KK16:

Son düzenleme:

Hoşgeldin canım Allah iyi etsin sağlıklı hayırlı olur inşallah:KK16:

Canım hoşgeldin özlettin kendini:KK16:Nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?Kendine ve bebeğine iyi bak canım.Anneler öyledir seni sıktığının farkında bile değildir:KK1:Olsun canım sağlığın iyi olsunda gelirsin yine kendine iyi bak:KK16:

Canım gözün aydın çok sevindim:nazar::nazar:İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini:KK49::emir_bebek:.Güzel dileklerin için çok sağol canım inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize:KK16::KK34::KK54:

X