Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bahar27, busmai,123m... ne güzelll... nete geldiğimde kimsecikler olmazdı sevindim ...

busmai güzel haberlerini aldık canım Rabbim daim eder inşallah..

123m canım yukarıda yazmıştım okuudn mu ?

baharcığım nasılsın nasıl gidiyor hayat?,,,

aaa bngl33 de gelmiş:KK16:

Merhaba canım seni görmekte negüzel:KK16: ben iyiyim canım adet olmayı bekliyorum.Sen nasılsın iyisindir inşallah görüşürüz canım ferihayı izliyorumda bir bakayım dedim :KK1:Gelirim yine vaktim olursa:KK34::KK16::KK54::KK3:

bahar27, busmai,123m... ne güzelll... nete geldiğimde kimsecikler olmazdı sevindim ...

sağol canım:KK16:

Hoşgeldin canım Allah iyi etsin sağlıklı hayırlı olur inşallah:KK16:

Canım hoşgeldin özlettin kendini:KK16:Nasılsın nasıl gidiyor hamilelik?Kendine ve bebeğine iyi bak canım.Anneler öyledir seni sıktığının farkında bile değildir:KK1:Olsun canım sağlığın iyi olsunda gelirsin yine kendine iyi bak:KK16:

Canım gözün aydın çok sevindim:nazar::nazar:İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini:KK49::emir_bebek:.Güzel dileklerin için çok sağol canım inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize:KK16::KK34::KK54:

çok teşekkür ederim tatlım:KK16:

bicim seni merak ediyoruz dinleniyorsun heralde canım inşallah herşey yolundadır

kızlar bu arada gebelikte diyabet çıkabiliyormuş biz de pko lu olduğumuz için risk altındaymışız o yüzden şeker yüklemesi yapılıp bakılması gerekiyormuş gebeliğin 24.haftasında

Merhaba canım seni görmekte negüzel:KK16: ben iyiyim canım adet olmayı bekliyorum.Sen nasılsın iyisindir inşallah görüşürüz canım ferihayı izliyorumda bir bakayım dedim :KK1:Gelirim yine vaktim olursa:KK34::KK16::KK54::KK3:

kaçıncı günün canım duphastonla bitti mi? 5 gün kullnanıp bırakacaktın sonraki 3. günden sonra gelir canım.. benim 4. günümde geliyor.. bünyeden bünyeye gün sayısı değişir ..

bicim seni merak ediyoruz dinleniyorsun heralde canım inşallah herşey yolundadır

kızlar bu arada gebelikte diyabet çıkabiliyormuş biz de pko lu olduğumuz için risk altındaymışız o yüzden şeker yüklemesi yapılıp bakılması gerekiyormuş gebeliğin 24.haftasında

evet canım aynen bende bicimi çok merak ediyorum.. pkolu olduğumuz için diyebetik olma riskimiz yüksekmiş bunu çok yerde okumuştum uzmanlarda öyle diyor .. çünkü genetik olarak şeker hastalığı ile pko nun nedeni aynı genlere bağlıymış.. bunu yabancı bi makalede okumuştum..

evet şimdi hatırladımm canım öyleydi.. olsun ne güzel anılarınız olmuş.. dua edin kızlar bende evleneyim sorunlarımız çekilsin aradan...

spring canım bunu anlamanın en iyi yolu rahim filmi dokttorun da bunu demiş .. neden diye sorarsan ultrason detaylı görüntü vermiyor.. mesala örnek vereyim adet günün çok gecikmiş ve rahim duvarın kalınlaşmış olabilir.. bu döküntüler bile rahimi farklı gösterebilir. bende öyle sanıyorum yanılmadır inşallah.. içinin rahat etmesi için rahim filmini çektir...

yok canım olur mu öyle şey bazı insanlar da genetik bazılarında geçicidir önlemini alırsan.. pko yu kontrol altına almışssın ne güzel.. için rahat olsun hata yoktur inşallah.. ama şöyle bir durum var pko eğilimindeyiz... yani pkonun nedenini bilip ona göre tedavi görmen pko yu kontrol altında tutmanı sağlar..

Allah daim eder inşallah busmaiciiğimm.. :KK16:

123m ne zmandır metformin kullanıyorsun canım.. ciddi bir sorum olacak metformin direkt böbrekleri ilgilendiriyor çalışma durumunda acaba böbreklerinde bir sorun mu var ?
hastaneye falan gidersen bu değerlerini kontrol ettirir misin..

bngl33 canım ya hep aklımdaydın mesaj yazacaktım yazını gördüm.. durumunun iyi seyir etmesine çok sevindim canım.. dualarını eksik etme hamilelerin duaları makbuldur..

canım ya ... Rabbim mutluluğunu daim eder inşallah... isteyen herkese de nasip eder inşallah...:KK49: cvr canı:KK16:m çok güzel ya... :KK34: pek bi sabırsız davranmışsın ama bizleri ancak bizler anlıyoruz... ne uğraşlarla oluyor.. kimileri gününü bile belirleyip tık hamile kalabiliyor bizim için öyle değil ama her şeye değer olsun varsın ...

canım metforminde 4 ayım bitti öyle çok ta kullanmadım ben günde 1 tane 850 mg lık.bide mideme zarar veriyor diye ilk 2 ay 1 gün aldım 1 gün almadım son aylarda hergün alıyordum.sonraları soğana başladım soğan zamanlarındada çok içmedimm kestim kür bitince başladım.ama brokoliyi içer içmez 1 saat sonra feci böbrek ağrısı oldu.2 gün sürdü o gün içinde her brokoli içerken 1 saat sonra ağırdı ama şuan ağrı filan kalmadııı.sanırım böbrekte iltişhap vardı brokoli söktürdü bence bu arada ben o 2 de öyle su içtimki dana içmez o suyu yaaa:KK1: ama ne yapaıyım öyle ağırdıki su ile temizlendi sanırım.ilginçtirki bugünde burnum akıyorrr ama nasıl resmen grip olacam ama griplik bir durumum yok sadece akıntısı varrrrrr bu brokoli ne hikmetmiş öyleeee yaaa vücutta ne iltihab varsa söktürüyor sankiii yaaaa.ilginç vallahiiiii.
ama brokolinin ilk haftası bitmek üzere ikinci haftada bitsin gidip baktırayım böbreklerime en iyisi ne olur ne olmaz riske atmamak lazımmmmm.

kaçıncı günün canım duphastonla bitti mi? 5 gün kullnanıp bırakacaktın sonraki 3. günden sonra gelir canım.. benim 4. günümde geliyor.. bünyeden bünyeye gün sayısı değişir ..

Canım yarın bitecek ilaç 5 gün içicektim bugün 4.gün inşallh yarından sonra gelir adetim.Sağol canım bilgin için:KK16:

özelden mesaj attım ama sanırım nete uğramadı umarım güzel geçmiştir rahim filmi...

bende biçimi çok merak ediyorummm,ondan geldim bakayım dedimmm. yok inşallahhhh bir sorun yoktor .neyse tatlımmmm iyigeceler herkese ben kaçıyorummmm.

123m canım bence bu kadar erken yumurtlama olmaz düşünsene bu ağrı tüplerinin açılmasından kaynaklı olamazmı tatlım,bende bu ay brokoli yi çok yapmıştım ve hep suyunu atmayıp içmiştim belkide onunda etkisi olmuştur bilmiyorum.

canım geldim çok mutluyum değerim 2 katına çıkmış seninde bebeğin iyiymiş okudum çok sevindim .sana bir şey sorucam çok önemli ben ara ara öksürüyorum ,kendimi sıkıyorum öksürürken basınç olmasın diye bebeğe bir zararı olurmu acaba ?

canım geldim çok mutlu oldum yaa inşallah Allahım devam eder bu mutluluğum yarın doktora göstericem bakalım sonucu, sen nasılsın ?

canım değerim yükselmiş ,bakalım bundan sonra sonuç neler gösterecek,sen metfromin kullanıyordun sanırım hayıt hapını da kullanmayıda denesene bana en çok hayıt hapının iyi geldiğini düşünüyorum ama tabi yinede bilemem.

kaç gündür okuyorum tatlım gerçekten bu terlik pijama muhabbeti iyiydi:KK1: sen nasılsın canım?

çok şükürler olsun canım hala devam ediyor değilmi heyecan sanırım bizlerde 9 ay bu böyle gider

canım seni tebrik ediyorum süper kilo verdin vallahi .bende bu ay başlıycaktım diyete ama kocaman göbekle hamile kaldım

canım ben yapmıştım sabah ve akşam olmak üzere 1 çay kaşığı hadi inşallah hayırlısı olsun bak bu ay seni eskisi gibi umutsuz görmüyorum olacağına inan sadece zamanı belli değil de kendi kendine adet olduğun zaman demekki bu ay değilmiş de ,bir kitapta okumuştum farzetki istediğini satın alıp sipariş verdin gelmesini bekliyorsun:KK1: bazılarına komik gelir bekli vallahi ama ne yapalım tatlım bizde böyle düşünce gücüyle yeniceğiz bu PKO yu:KK1:

canım vallahi hep aklımdaydın diyorum bu kız niye girmiyor artk hiç iyi olmana çok sevindim .bende bütün gün bilgisayar başında çalışıyorum canım bir çok arkadaşımda bu şekilde doğurdu Allahın izniyle bir şey olmaz özletme kendini.
ben bu ay çok grip ilacı içmiştim bir şey olurmu acaba yaaa ama içtiğim zamanlar daha bebek rahime düşmemiştir değilmi? geçiş aşamasında olabilir diyorum sen ce bir sorun olurmu?

canm gözünaydın çok sevindimya.bebişin ne kadarlık.bencede canm çok takmamak lazım ama anne işte.ben bu durumdan çok memnun deilim de.canm ilaç içtim diye takma bende hamile olduğum ay bisürü antibiyotik ve grip hapı içmiştim bişey olmadı çok şükür.canm bilmeden içiyoruz zaten böğrendikten sonra sorumluyuz biz ondan kötü şeyler düşünme bişey olmaz Allah'ın izniyle içini ferah tut.

nerelerdesin kız sen girmiyon fazla özletme kendimi haaaaaaaaa :KK48: evet canım sağol iyi olucam inşh hamile kalırsammm :KK1:

bak hamile kalabiliyosun en yakın zamanda gelicek bebişin inan buna canm.

hoşgeldin tatlımmm ara ara gel ya özlüyoruz seniii.

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlımm..

bu arada bu aymı yapmıştım brokoliyi kaç gün yaptın canım bu sebeb olmuştur inşallah canımm.

hani brokoli yaparken bal tarçın çörek otu yapacam.umarım ters bişey olmaz.ama bal tarçın çörek otu topiğinde yazanlar sadece 12 yapılır demişş.sendemi 12 gün yapmıştın.

canım gerçekten çok ama çok üzüldümmmmmmmm.o ne kötü bişey bebek doğduktan sonramı öldü canımmmm.çok ama çok üzüldümmm.Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın canım.

bende sizi özlüyorum tatlm.nasılsın ne yapıyosun bu ay.

amin canım amin,sağlıklı evlat gibi nimet yok bu dünyada maalesef insanlar kıymetini bilmiyor

hayırlı olsun canım çok sevindim yarın doktorla konuş bakalım aspirin verecek mi
evet heyecan devam ediyor canım her gidişte. 1 yaşında kızı olan arkadaşım dedi ki "bu günlerinin kıymetini bil sonra hiç rahat edemeyeceksin".
"aman olsun sağlıkla doğsun da uykusuz geceler kusmuklar alt kirletmeler ben herşeye razıyım" dedim. "görürüz o zaman" dedi. kendisi hiç aramadı tabi hemen hamile kaldı bense bir an önce sağlıkla doğduğunu görmek istiyorum
öksürük bende de oluyordu hastalanmıştım ilaç da alamadım tamol verdi antibiyotik de verdi ,ama benim kardeşim doktor "antibiyotik alma gribe bir faydası yok" dedi. ben de almadım. çok süründüm ama geçti çok şükür insan sadece bebeğime birşey olur mu diye düşünüyor değil mi,korkma birşey olmaz onlar sağlam yerdeler, hamile olduğun sürece ilaç alma yeter. öksürürken de karnını tut fazla sarsılmıyor o zaman

biz de seni özledik canım ya ben de diyordum nerelerde bu :) aynen benim annem ve eşim de beni internetle telefonla görünce hemen müdahale ediyorlar

kızar mıyım canım ya aşkolsun
ilkinde kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum
ikincisinde kimyasal gebelik oldu kendiliğinden düştü.
kimyasal gebelikte kürtaj olmadan düştüğü için sevindim biliyo musun çünkü kürtaj korkunç birşey insan aylarca kendine gelemiyor, kürtaj olmaya giderken dizlerim titriyordu çok kötüydü. sonrasında da günlerce kanama sürüyor 20gün falan. ağlıyordum artık kanamam bitsin yeter çektiklerim diye üstelik herkes duymuştu hamile olduğumu kürtajdan sonra bir de millete cevap vermek insanı mahvediyor
coraspin verdi bana doktor keseyi gördükten sonra.önceden düşüklerim olduğu için sanırım, ama artık herkese veriyorlarmış.
metformini de kalp atışını duyana kadar içmemi söylemişti.

ediyorum canım etmez miyim Allah hepimize nasip etsin bak herkese sıra geliyor elhamdulillah

canm nasıl gidiyo hamileliğin kıyafetler almaya başladınmı kendine ve bebişine.bide yağlanmaya başladınmı neyle yağlanıyosun.bu ay dr.m başla artk bebe yağıyla yağlanmaya dedi.gittim aktardan yağlar aldım onları sürmeye başladım şimdiden başlayımda çatlamayım çok.

evet şimdi hatırladımm canım öyleydi.. olsun ne güzel anılarınız olmuş.. dua edin kızlar bende evleneyim sorunlarımız çekilsin aradan...

spring canım bunu anlamanın en iyi yolu rahim filmi dokttorun da bunu demiş .. neden diye sorarsan ultrason detaylı görüntü vermiyor.. mesala örnek vereyim adet günün çok gecikmiş ve rahim duvarın kalınlaşmış olabilir.. bu döküntüler bile rahimi farklı gösterebilir. bende öyle sanıyorum yanılmadır inşallah.. içinin rahat etmesi için rahim filmini çektir...

yok canım olur mu öyle şey bazı insanlar da genetik bazılarında geçicidir önlemini alırsan.. pko yu kontrol altına almışssın ne güzel.. için rahat olsun hata yoktur inşallah.. ama şöyle bir durum var pko eğilimindeyiz... yani pkonun nedenini bilip ona göre tedavi görmen pko yu kontrol altında tutmanı sağlar..

Allah daim eder inşallah busmaiciiğimm.. :KK16:

123m ne zmandır metformin kullanıyorsun canım.. ciddi bir sorum olacak metformin direkt böbrekleri ilgilendiriyor çalışma durumunda acaba böbreklerinde bir sorun mu var ?
hastaneye falan gidersen bu değerlerini kontrol ettirir misin..

bngl33 canım ya hep aklımdaydın mesaj yazacaktım yazını gördüm.. durumunun iyi seyir etmesine çok sevindim canım.. dualarını eksik etme hamilelerin duaları makbuldur..

canım ya ... Rabbim mutluluğunu daim eder inşallah... isteyen herkese de nasip eder inşallah...:KK49: cvr canı:KK16:m çok güzel ya... :KK34: pek bi sabırsız davranmışsın ama bizleri ancak bizler anlıyoruz... ne uğraşlarla oluyor.. kimileri gününü bile belirleyip tık hamile kalabiliyor bizim için öyle değil ama her şeye değer olsun varsın ...

123m canım yukarıda yazmıştım okuudn mu ?

baharcığım nasılsın nasıl gidiyor hayat?,,,

aaa bngl33 de gelmiş:KK16:

geldim canm burdayım.iyiyim çok şükür.annem çok iyi bakıyor bana hatta çok iyi bakıyo bu gidişle çok kilo alıcam.2li testimi yaptırdık iyi çıktı çok şükür bana kalsa yaptırmıcaktım ama eşim istedi.sen napıyosun nasılsın.okul nasıl gidiyo.

evet canım aynen bende bicimi çok merak ediyorum.. pkolu olduğumuz için diyebetik olma riskimiz yüksekmiş bunu çok yerde okumuştum uzmanlarda öyle diyor .. çünkü genetik olarak şeker hastalığı ile pko nun nedeni aynı genlere bağlıymış.. bunu yabancı bi makalede okumuştum..

evet canım ben de okuduklarımdan yola çıkarak şeker yuklemesi yaptırayım mı diye sordum doktora tam çıkarken, o da yaptır dedi. sormasam söylemicekti belki de. çok kilolulara söylüyorlar. ama biz de risk altındayız üstelik benim annemlerde şeker var

canm nasıl gidiyo hamileliğin kıyafetler almaya başladınmı kendine ve bebişine.bide yağlanmaya başladınmı neyle yağlanıyosun.bu ay dr.m başla artk bebe yağıyla yağlanmaya dedi.gittim aktardan yağlar aldım onları sürmeye başladım şimdiden başlayımda çatlamayım çok.

geldim canm burdayım.iyiyim çok şükür.annem çok iyi bakıyor bana hatta çok iyi bakıyo bu gidişle çok kilo alıcam.2li testimi yaptırdık iyi çıktı çok şükür bana kalsa yaptırmıcaktım ama eşim istedi.sen napıyosun nasılsın.okul nasıl gidiyo.
şimdiden yağlanmaya gerek yok canım ya 4.aydan sonra ancak büyümeye başlıyor karın ben body shop un kakaolu kremini duymuştum onu aldım kullanıyorum ama hergun yağlanmak çok sinir birşey
2li testin iyi çıkmasına sevindim en azından mutlu bir şekilde geçireceksin hamileliğini

çok teşekkür ederim tatlım:KK16:

evet canm öyleymiş.dikkat etmek için ne yapmalıyız ki?sennde maşallah 20.hafta olmuş canm karnn büyümüştür artk.

şimdiden yağlanmaya gerek yok canım ya 4.aydan sonra ancak büyümeye başlıyor karın ben body shop un kakaolu kremini duymuştum onu aldım kullanıyorum ama hergun yağlanmak çok sinir birşey
2li testin iyi çıkmasına sevindim en azından mutlu bir şekilde geçireceksin hamileliğini

ne biliyim canmya çatlaklardan korkuyorum ben bide onlar geçmiyomuş yağlanırım daha iyi şimdilik seviyorum hergün yağanmayı ama sonra sıkılırmıyım bilmem.çok şükür canm kötü çıksada takmamayı düşünüyodum ama insanız ister istemez düşünürdüm heralde.

evet canm öyleymiş.dikkat etmek için ne yapmalıyız ki?sennde maşallah 20.hafta olmuş canm karnn büyümüştür artk.
büyüdü biraz artık eski şeyleri giyemiyorum sıkıyorlar belden. kalın kaban giyince karnım belli olmuyor ama. henüz toplu taşıma araçlarında yer verilecek boyuta gelmedim:KK1:
benim yağ biraz ağır kokuyor eşim de hiç hoşlanmıyor yatarken sürme diyor :KK37:
gebelikte şekerimizin çıkmaması için gene klasik pko diyetine devam etmemiz gerekiyo

Son düzenleme:
tebrik ederim canım hayırlı olsun..allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğinizi...darısı bizim başımıza..
Amin canım inşallah,çok teşekkürler.

Amiinn canım çok sağol, RABBİM kokusunu orda koklatacak inşALLAH... Ben oğlumu 3 gün görebildim oda küvezdeydi zaten, sadece dokunabildim, okşadım, eşim elinden tuttu eşimin elini öyle sıkmıştıki bırakmayacak oğlum bizi demişti.. Tabi buda bizim sınavımız, RABBİM ol dedi oldu, almak istedi ve aldı.. Boynumuz kıldan ince. Oğlum cennette bekliyor, RABBİM onunla cennete girmeyi nasip eder inşALLAH.. RABBİM verir inş bebekler, hepimize tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü...
canım ya senin yazdıklarını okudum içim burkuldu Allah sabır versin sizlere ama dediğin çok doğru oğlun seni orada bekliyor olacak Allahsana şefaatçi yollamış onu bu dünyalık değil öbür dünyalık yollamış sana bebğini canım .inşallah en kısa zamanda boy boy sağlıklı evlatların olsun.

hayırlı olsun canım çok sevindim yarın doktorla konuş bakalım aspirin verecek mi
evet heyecan devam ediyor canım her gidişte. 1 yaşında kızı olan arkadaşım dedi ki "bu günlerinin kıymetini bil sonra hiç rahat edemeyeceksin".
"aman olsun sağlıkla doğsun da uykusuz geceler kusmuklar alt kirletmeler ben herşeye razıyım" dedim. "görürüz o zaman" dedi. kendisi hiç aramadı tabi hemen hamile kaldı bense bir an önce sağlıkla doğduğunu görmek istiyorum
öksürük bende de oluyordu hastalanmıştım ilaç da alamadım tamol verdi antibiyotik de verdi ,ama benim kardeşim doktor "antibiyotik alma gribe bir faydası yok" dedi. ben de almadım. çok süründüm ama geçti çok şükür insan sadece bebeğime birşey olur mu diye düşünüyor değil mi,korkma birşey olmaz onlar sağlam yerdeler, hamile olduğun sürece ilaç alma yeter. öksürürken de karnını tut fazla sarsılmıyor o zaman
evet canım bizi birbirimizden başkasının anlaması zor tabi. sorucam yarın aspirini,şu öksürüğüde bir geçirebilsem elma kabuğu kaynattım içiyorum şimdi hangi bitki çayları zararlı onuda bilmiyorumki rezene çayı içilirmi acaba hamileyken.ay çok soru soruyorum sana ama arkadaşım tecrübelisin ,kalp atışlarını kaç haftada duyucam ben şimdi.benim son adet tarihim 5 şubat.

evet canım biraz sabırsızlık ettim ama ne yapayım işte görmemişin bir oğlu olmuş misali :KK1::KK1:

Canım gözün aydın çok sevindim:nazar::nazar:İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini:KK49::emir_bebek:.Güzel dileklerin için çok sağol canım inşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize:KK16::KK34::KK54:
çok sağol canım benim .sırayla geliyor herkese mutluluk sonrada bebeklerimizi konuşucaz inşallah.sen ne yaptın ilaç içiyordun adet geldimi.

canm gözünaydın çok sevindimya.bebişin ne kadarlık.bencede canm çok takmamak lazım ama anne işte.ben bu durumdan çok memnun deilim de.canm ilaç içtim diye takma bende hamile olduğum ay bisürü antibiyotik ve grip hapı içmiştim bişey olmadı çok şükür.canm bilmeden içiyoruz zaten böğrendikten sonra sorumluyuz biz ondan kötü şeyler düşünme bişey olmaz Allah'ın izniyle içini ferah tut.
canım bilmiyorum ki 5 şubat son adet tarihim herhalde 5 haftalık olabilir.doktor karından baktı keseyi görememişti.kadın bir tuhaf alttan baksa kesin görürdü. şimdi yarın kan testini alıp getir bana dedi belkide muayene etmez yarın 1 hafta sonra gel der.evet canım Allaha emanet artık senin bebek son adet tarihine göremi yoksa ultrasona göremi haftası.

oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlımm..

bu arada bu aymı yapmıştım brokoliyi kaç gün yaptın canım bu sebeb olmuştur inşallah canımm.

hani brokoli yaparken bal tarçın çörek otu yapacam.umarım ters bişey olmaz.ama bal tarçın çörek otu topiğinde yazanlar sadece 12 yapılır demişş.sendemi 12 gün yapmıştın.
evet canım bu ay yaptım ama kür gibi yapmadım haftada 2 kez filan alırım brokoliyi salatasını yaparım. her kaynattığımda suyunu atmayıp içmiştim belki tüplerim tıkalıdır da açar diye yani toplamda 5-6 bardak filan içmişimdir.
bal,tarçın,çörekotunu evet 12 gün yapıp bırakmıştım canım.

evet canım bizi birbirimizden başkasının anlaması zor tabi. sorucam yarın aspirini,şu öksürüğüde bir geçirebilsem elma kabuğu kaynattım içiyorum şimdi hangi bitki çayları zararlı onuda bilmiyorumki rezene çayı içilirmi acaba hamileyken.ay çok soru soruyorum sana ama arkadaşım tecrübelisin ,kalp atışlarını kaç haftada duyucam ben şimdi.benim son adet tarihim 5 şubat.
estağfurullah canım rezene içilmez sanırım ıhlamur içsene. o zararsız. tarhana çorbası, portakal-greyfurt suyu. aslında hastalık geçse de öksürük 2 haftaya kadar sürer ,normal bu korkma. çok öksürüyorsan sıcağa yakın ılık süte bal karıştırıp iç çok iyi geliyor canım.
kalp atışları 6 bazen 7.haftada duyuluyor. son adet tarihine göre 5 haftalık hamile oluyorsun ama ne zaman yumurtladığın önemli. bana doktor bir hafta geç yumurtlamışsın demişti ultrasona bakarak, ordan gebeliğin haftasını söyledi. yani 1 hafta geride olmuş oldum geç yumurtladığım için ona göre gidiyor şimdi doğum tarihini de ona göre hesapladım

tatlım spring85 in yazdıklarını okudunmu canım.belki bu senin daha iyi hissetmene yardımcı olur.Ya ALLAH korusun bebek dahada büyüse idi düşünsene kürtaj olduğunu filan Allah korusun canımmm hepimizi.

Evet canım kesinlikle onu görmek hergün yoğun bakımın önünde bugünde yaşadı demek okdar acı ki,, bunu yaşayan bilir.. RABBİM herkese hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli ömürlü bebekler nasip etsin.. Herşeyde vardır bi hayır demekten başka yol yok..

hoşgeldin tatlımmm ara ara gel ya özlüyoruz seniii.

canım gerçekten çok ama çok üzüldümmmmmmmm.o ne kötü bişey bebek doğduktan sonramı öldü canımmmm.çok ama çok üzüldümmm.Allah bir daha böyle şeyler yaşatmasın canım.

evet canım hemde normal doğum yaptım 6 saat suni sancı verildi, 3 gün yaşayabildi yavrum... Amin canım kimseye yaşatmasın RABBİM..

X