Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Ben uzun bi süre kullandım o tarz ilaçlardan..ne olursa olsun düzelmiyor tam hep bi sorun var ağrım felan oluyor adetin dışında..doktora gittim strestendir felan dedi ama bilmiyorum yani normal gibi gelmiyor

aynennn ya bugün banada aynı şey oldu karnım nasıl ağrıyor dedimki ben yumurtluyom sandım meğer adet olacam rahim filmi sebebptir dedim herhalde.sonra 1 saat sonra filan wc ye gittim meğer metformin bağırsaklarımı çalıştırıyormuş.ayyyy şu metformin hakketen mucizevi birr ilaçççççç...

ne yaptın tatlım geldimi adetinnn.ayyy senden çok ben merak içindeyimmm.
bu arada ters rahimi okudum ,2 arkadaşımada denmiş öyle ikisininde yaşı çok büyük hatta biri menopaza girdi bile ama 2 sininde çocuğu var yani.TERS ARAHİMDE şöyle yazmış bebek olmayı engellemez hatta gebeliğin ilerleyen aylarında rahim kendi kendine yerine gelir demişşş.inşallah bende hamile kalırım ve rahim kendi kendine şeklini düzeltir normale döner inşallahhh.

Son düzenleme:

evet cacnım çalışmanın sonu yok ama çok ıyı puan almalıyım yoksa ankarayı unutcam. resimleri eklemeye çalışıcam. puzzle işi bende yavas ılerlemez bıtırmek ıcın gece gunduz kendımı parçalıyorum o zaman o nedenle baslamadım yenısıne şimdilik yapmıcam adam gıbı bı puan alırsam odullendırcem kendımı o zaman kadar yapamammmmm :)

inşallah kırmızılarla haşırneşir olmazsın canım gelmezler
benimde kasıklarıma arada iğne batmaları olyyor ılk kez oluyor bu dönemlerde iğnenin üzerinden henüz 6 gün geçti :S bi düşüncesi olan varmı bu konuyla ilgili olarak :S

canım ben mayıs 21 de ogrenmıstım hamıle oldugumu.ne gunlerdı yaa burdan adet olmak ıstedıgımı yazıyodum aaah ah zaman ne cabuk gectı.hatırladıgım kadarıyla yellow,esperanza falan vardı bı gecmıse bakayım bende.kızlar bebıs yapmanın tek sırrı duzenlı ılıskı adet olana kadar ıhmal etmeden gorev olarakta gormeden bırbırınıze zaman ayırın.ben hastaneden yumurtlama olmamıs dıye geldım yınede ılıskıye tam gaz devam ettık:) o hafta hamıle kaldım yanı nezaman yumurtanın olusacagı catlıcagı bellı olmuyo bızde tedbırı elden bırakmamak lazım.

muhteşem bı duygu olmalı düşüncesi bile guzel evet doğru dıyosun calısmaya devammmm

canım benim iyiki yazdın bunu, hastaneden yumurtlamamışsın demişler ya nasıl anladılar ultrasonlamı baktılar yoksa progesteron testinemi baktılar.ve çok ilginç o hafta yumurtlama oldu sende hamilemi kaldınnnn çok garip ya allah ol desin yeter gerçektennn.peki o dönem incir kürü hayır gibi bitkisel içerikli herhangi bişey kullanıyormuydun canımm.

canım diğer sayfalarda yazmıştım tekrar yazayım görmen için dedim.burda an bilgilimiz sensin cevabını bekliyorum.

canım teyzen iyi de mi düzeldi durumu inşallah?

o zaman dediğin gibi ateşe çok takılmayalım ben zaten bu ay regl olursam bisonraki siklusumda kafamı karıştırmamak adına düşünmüyorum ateş ölçmeyi sadece hislerime dayanarak yorum yapacağım... ya da hiç bişey düşünmeyecğim... yoruldum.... umarım bebekten olsun canım.... neden olması ki hepimiz şu anda sana konsantre olduk g yamanın bebeği gelsin diye bekliyoruz canım inanıyorumki müjdeyi vereceksin tez zamanda...
ben adet olmadım artık sıkıldım bu durumdan yarın 40. günüm olacak....

ben de bu ayın başında soğan yapmıştım sonra da hayıt ve metformin 39 . günüm testte negatif ve adet de yok canım... umarım seninki pozitif çıksın da sevineyim...

günaydın herkese............acayip sancım var bugun ölüyorum sancıdan
ne sancısı bu canım adet mi?

elbette canım sen hamile kal önce rahmin sorun yaratmayacak gör bak...
sağ tarafına yatabilirsin ilişkiden sonra sormuşsun bunu sağına dön sola değil canım... ama abartma yani buna çok takma kafanı olacağı varsa olacak tamam mı?
bu hepimiz için geçerli ben sırt üstü yatıyorum bir yarım saat sonra da ne işim varsa bakıyorum yani deliler gibi saatlerce yatmıyorum canım... sakın bu kadar takılma bu duruma ve yumurtlaman da mümkün değerlendir diyorum sana ve inşallah tutsun canım benim...

ayy vallahi ne çok geçmiş üstünden de mi....
maşallah canım çok da az kalmış doğuma... ne tatlı görünüyordur usgde kimbilir....
ben senin tüm hikayeni hatırlıyorum canım 2 ay klomenden sonra ara verdin o dönemde geldi bebeğin progesteron testinden yumurtlamadığın çıkmıştı ama hesaplarımıza göre bikaç gün sonra yumurtlamıştın ve tutmuştu çok iyi hatırlıyorum yazışmalarımızı senin hem gergin günlerini hem de sonraki mutluluğunu ne güzel... inşallah bizler de yaşayacağız bunu....
yellooww gelmez oldu....

bicimim tesekkr ederm cnmm.. aslnda bana kalsa hemen baslarm da sanrm önce bi doktorla konussam en iyisi olcak agır bi ilaç kullanıorm çünkü malum:44:

bi arkadaşıda kullanmış bu ilacı 6 ay kullanmış imza atmış hatta doktor verirken. kız 60 kilodaydı 49 a düşmüş sivilceleri tamamen gitmiş görmedim ama öle yazmış canım

alla alla.. bende mi bir sorun var acaba:44:
gerçi bu ialca baslayınca kolestrolden dolayı yedklere daha dkkat edildiğinden daha rahat kilo vereblrmişiz galba ama acaba ben byandan adet de olamıorm ya oysden mi zorluyo vücudumu?
dedgm gbi ilk 2 ay falan baya bi dikkat ettim okuldan yürüyerek geldm 45dk fln yol var,cips burgeri fln bitirdm ,gece yemek yemeyi kestim ama hiç bi deişiklk olmadı..
bilmiyorum kızlar ama bu kilo olayına da ayrı cnm sıkılmıo desem yalan olur keyfm fln da kalmadı ki dikkat edeyim .. psikolojim iyice pert anlıcagınız

evet yaaaa..... beni unutma tuncss(Buz devri sid )

bi dakka yaaa.. bende mi saflık var? anlamadım ne demek istediğini.. buz devri ile sid ile ne alakası var?

hadi bakalım.. hayırlısı olsun, inşallah gönlüne göre olsun herşey..
puzzle'larına da bayıldım.. heleki köprüye.. o neon puzzle mı? bende bir sonrakinde ondan alıp yapmayı düşünüyordum ve şimdi düşüncem kesinleşti..

ayy canım benim hayırlısı ile kuzucuğunu kucağına da al.. ne çabuk geçmiş zaman.. darısı tüm dileyenlere olsun.. bende bu ay adet olana dek bırakmayacağım çalışmaları kesin kararlıyım...

canım teyzen iyi de mi düzeldi durumu inşallah?

canım çok şükür iyiydi.. şimdi geldim eve.. bayaa toparlanmış ayaklanmış..
sen nasılsın? adet olmamışsın hala..

canm çok doğru söylüyosun ama ben onu yapamıyorum mesela geçen hafta dr.a gittim baktı yumurtalarıma gelişmemiş klomen içmemiştim bu ay rahim filmi çekildi.bende nasıl olsa yumurta oluşmamış diye hiç önem vermedim ilişkiye.ama belki sonra gelişti bilemeyiz Rabbim ol derse olur.adete kadar düzenli ilişkiye önem vermeliyiz.çünkü bizim nezaman yumurtlayacağımızda çatlayacağıda belli olmuyo.

canm aslında biz ne olursa olsun düzenli ilişkiye devam etmeliyiz.ama yapamadım ya yumurta yok deyince sanki dr.bu ay ilişki olmasın demiş gibi ben elimi eteğimi çektim.havada çok soğukya.nerdeyse dr.n dediği günlerin dışına çıkmıyorum.

canım evet çok guzel bi puzzle fakat ben çerçevesını yanlış sectım onu gosteren bırde çerçevesı ılerde değiştircem inşallah. markasını mısoruyorsun neon derken valla değildi canım ama markasınıda hatırlamıyorum. elceğizlerimle yapotım gecelerı uyumadığım oldu bıtırmek ıcın kendımı paralıyorum :) bende halısıda var daha kolay oluyor tavsiye ederim

kız olcak ıs mı ayıptır herıfe karsı bıraz sırnas normaldede kullanılıyomus gıbı hıssedecek adam :) tecavuze ugruyomus gıbı gelır adama yapma kuzu sevın sevısın

evet canım ya gerçekten öyle birde ben wc ye böyle rahat çıkamıyorum sayesinde rahatım o bakımdan :))

gerçekten bende yoruldum bu ateş ölçme olayı insanı çok geriyor en güzeli oluruna bırakmak galiba
ya inan bana ateşimi ölçmesem ben hamileyim diycem ama sanırım yine kendimi kandırıyorum yinede lekelenmeyi yumurtlama olarak düşünüyorum ve çalışmalarımı aksatmıyorum
senin olayında çok ilgnç 40. günün ve hala regli olmadın belkide vardır bişiler şu testlere çok güvenme hayatım bence hergün yap bir kereye tabi kalma
bende senin için inanıyorum canım sende buraya birgün ben hamileyim diye yazacaksın Allahın izniyle nasıl ben kendim için hamile kalacağıma inanmak ne kadar güçse senin içinde öyledir biliyorum her regli oluşumuzda umutsuzluğa kapılıyoruz ama burda bizim gibi hisseden bir çok kadın hamile kaldı biz neden kalmayalım değil mi

canım çok şükür iyiydi.. şimdi geldim eve.. bayaa toparlanmış ayaklanmış..
sen nasılsın? adet olmamışsın hala..
oh çok şükür iyi olmasına çok sevindim canım bu ay senin ayın olsun inşallah yeni yıla girerken alalım haberlerini...
adet olmadım canım patlayacağım ben de ev tipi ultrason cihazı çıkarsalardı ilk ben alırdım herhalde :)) nasıl merak ediyorum içimde olan bitenleri anlatamam inatla doktora da gitmedim....

yumurtlamada lekelenme olmaz normal azcık kan gelebilir o da sık olan bişey değil canım ben ümitliyim senin adına ama sen düşünme sakın kafanı dağıt biraz tamam mı?
sen de ateş yüzünden etkileniyorsan ölçme ama yumurtlama günü öyle anlaşılıyor ...
inşallah ben de pozitifi bir gün görürüm... herhalde o gün sevinçten ne yapacağımı şaşırırım ben... o gün bir gelsin de öyle konuşuruz ama umut veriyorsun canım benim çok sağol... kasığım deli gibi ağrıyor sanki içinden baskıyla bişey çıkacakmış gibi.... sende de öyle mi oluyor?
bence de pek çok örnek var ve sırayla herkesten haber geliyor bizim haberlerimiz de şenlendirecek bu siteyi...

Son düzenleme:
böyle bir bilgi buldum internette paylaşmak istedim
"Geç döllenme veya geç yumurtlama herhangi bir probleme işaret etmez. Gebeliğin başlaması veya devamı ile ilgili bir önemi yoktur. Düşük, kanama veya diğer problemlere sebep olmaz, bunlarla ilgili değildir.
Sadece gebelik haftasının kaç haftalık olduğunu yanıltabilir bu duruma dikkat etmek gerekir.
"

benimde geçen gün öyle oldu işte çok gaz vardı ve kasığım patlıycak gibiydi bir kaç gün öyle oldu ama şimdi ara ara kasığımda batmalar oluyor sabah beyaz akıntım oldu sanırım ben reglim biter bitmez yumurtladım galiba ve hala belim ağrıyor göğüslerim şiş ve sivilceler bastı
inşallah biran önce güzel haberlerimizi vericez işte o gün bizim bayramımız olacak

canım ya erken yumurtlama oldu o zaman sende yaşasın ya çok iyi inşallah gelecek bebeğin ben inanıyorum sen de çok iste ve inan....
hepimiz için dua ediyorum hayırlı evlatlar versin Allahım sağlıklı meleklerimiz olsun :)))

avatarına bayıldım bir arkadaş paylaşmıştı bu gün... görmüştüm resmi...

Son düzenleme:

inşallah canım yaa çok istiyorum inan bana ama bu lekelenme hormonelde olabilir çok stresli günler geçiriyorum bakalım anlıycaz yakında
evet canım evlat olması yetmez ki sağlıklı ve hayırlı olsun
bende biraz önce facebookta gördüm paylaşmışlar hoşuma gitti hemen koydum buraya :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…