Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım sordum hemen cevap vermiiş bu söylediğin ilaç Roccuante ise çok ciddi bi tedavi görüyormuşsun zaten . doktor 6 ay kullanımı vardır dedi. beraber alınmasını tavsiye etmedi. zaten bu kullandığın ilaç akne vb için kullanıldığı için bağırsaklardan yağ emilimini azlatıyormuş. bu ialçla bile kilo verirmişsin. yine de doktoruna danışsın demiş. ciddi bi kan böbrek ve karaciğer tahlili gerekiyormuş

ilaç ismini yanlış yazmışım ROACCUTANE OLACAK :) shekercix -

bicim ben ozaman dr gittimde çok aşırı derecede akıntım vardı yumurta beyazı gibiydi canım bilmiyorum dsogan nası yaradımı işe neoldu anlamadım

yelkenlikız teşekkr ederm cnm insallah hepimz için en iyisi olur... :)

alla alla bende hiç bi deişme yok aksine basladgm zamandan beri adet olmadm.. ki dikkat ettm bu ilaca basladgmda ama anlamadm gtmio..

ben hamıle kalmadan once bu sıtede neler neler okudum sırf bunları bılıp herseyın hayırlısını ısteyım olmuyo dıye yıpratmayım kendımı dıyodum.sende bu konuları okuma artık bak bebegın sende ve hıc bı problem cıkmıcak hep boyle dusun hamılelık zaten cok uzun bı surec degıl bence tadını cıkarmaya bak ve bebegının gelısımıyle ılgılı olumlu seyler oku ben hala acaba bu hafta neler gelısıyo dıye arastırıyorum.bebısıne ve kendıne ıyı bak canım...

napalım canım bu ay da böyle olmayacakmış demek ki daha adet olmadım
359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateş bu şekilde düşmedi daha.... bir umut sancım gelene kadar umutla bekleyeceğm hayırlısı diyorum... canım rahim şekline takma bu kadar.... annem ters rahimle hamile kalıp doğurmuş yazdım ya sana.... ilk 2 yıl olmamış bebekleri sonra 2 yıl arayla ablamla ben olmuşuz... yani Allah istedimi oluyor hatta hesaplamak da yanlış böyle şeyleri.... aralarında şu kadar yaş farkı olsun vs hesap yapar ya anne babalar bu da yanlış Allah zamanını biliyor ve gönderecek bebeklerimizi... böyle şeylerin hesabı olmaz.... eski zamanlarda yaşasaydık rahim şeklimizden haberimiz bile olmayacaktı.... nasılki bazı çiftlerin sorun olmadığı halde bebekleri olmuyor biz de kendimizi öyle sanacaktık belki de çok daha iyi olacaktı.... şimdi çok şey bildiğimizden kafamızda kuruyoruz devamlı..... benim rahim şekli farklı olan arkadaşım hamileliğinin sonlarına yaklaştı 7 aydır kalkmadan yatıyor ama tamamlayacak inanıyorum yani her sıkıntını çözülür yeterki çözümü olsun... ve her sıkıntının Allah tarafından çözümü var bence yeterki çok isteyelim...

ya anlamıyorum ben rahim filmini çektireli 3 gün oldu nasıl yumurta oluştuki.diyelimki önceden vardı rahim filmi çekilirken doktor neden demedi yumurtan var diye görünmüyor olabilirmi.
rahme bakarken rahim hakkında bilgi verilir yumurtalıklara dikkat edilmemiş olabilir usg ye girdiğinde doktora sor bunu canım.... erken yumurtlama olacak demek ki... akıntı öncesinde olmaz akıntı biter sonra yumurtlama olur... E den W ye döner akıntı çizelgede yapıyoruz ya o zaman yumurtlama olur...

canım önce doğal yollardan olsun diye deneyeceksin... olmazsa aşılama tüp bebek bunları denersiniz... ben de çok istiyordum.... 1 yıl kendimize ayırdık son 1 yıldır da bebek olsun istiyorum özellikle ben ama olmuyor... Allah zamanını bilir ve gönderir her şeyin vakti var... biz de eşimle evlenmek için çok bekledik... çok eski yıllardan beri tanışıyoruz yani bizim ilk aydan bebeğimiz gelse neden bu kadar çabuk oldu demezdik emindik birbirimizden ama olmuyor Allah ın takdiri... bazı durumları kabullenip sabırla beklemek gerekli
metformin mucize ilaç pko da bilgin olsun...bekleyiş uzun yorucu bir süreç bunu bilmen gerek ama bazılarımızın bebeği hemen gelirken bazılarımız çok bekliyoruz...

ben senin bu yazına cevap yazmıştım canım ama ne yazdım hatırlamıyorum şimdi...
20li yaşlarda ben de senin gibiydim berbattı düzen şimdi hepten bozuk ama hayıt tohumu ve metforminle adet belirtileri göstermeye başladım biliyorum ki düzelecek :))

metforminin bi zararı yan etkisi varmı yada sogan kürünün?
metformin (glifor) yan etkisi yok bol su iç böbreklere zararlı olmasın diye ben günde 1 tok ken ve 850 mg içiyorum...

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
benim böyle canım ateş....
senin evet benimkine benzemiş iniş çıkışlı biraz ama sorun değil... önemli olan lekelenme... eğer bebekten değilse doktora gidip yumurtalıklarına baktır derim ama üstten usg ile baksın alttan bakmasın gebelik başlangıcı varsa alttan bakılmazmış...... 3-4 güne test yap tamam mı yeniden....
İyiakşamlar hepinizeBicim bilgin için teşekkür ederim canım.İnşallah sendeki gelişmelerde olumlu olur canım.
rica ederim canım bende gelişme yok ama artık adet görmek için yalvarıyorum ( o kadar sıktı bu durum beni... :44:önceleri hiç belirti olmazdı ben de adet olacağım gibi düşünmezdin ama 20 gündür adetli gibi dolaşıyorum resmen ama regl yok ortada.... offf acayip sıkıcı.... neyse sabredeyim biraz daha bakayım ne olcek....39. günüm bu gün yarın da adet görmezsem ilaca başlayacağım...

canım ya iyi olmanıza çok sevindim sen ne zaman hamile kalmıştın? liste yapalım diyoruz...topiğimizde bekleyenlere umut olması adına ...
öpüyorum seni ve meleğini....
senin döneminde hamile olanların nicini ve zamanlarını hatırlıyorsan onları da yazar mısın canım?

Son düzenleme:

devam etmeye geç kalmış sayılmazsın.. başla bir an önce canımcım.. anneciğim geldi, az sonra teyzeme gideceğiz beraber.. ameliyat olmuştu ya, annem zaten onun için geldi..
gece gelirim, ben gelene dek çok kaynatmayın aman ha :)

canım artık çalışmaya başlayın yahu.. film çekilirken yumurtalıkları nasıl görcek, yumurtlama olup olmadığını anlayamaz ki.. onun için ultrason ile bakması lazım. ateşe gelince, ilk değerin her zaman geçerli.. yataktan kalkmadan olması önemli..

gayet iyi olur bende yeğenime çok şey ördüm ben de paylaşırım. meraklıyımdır da örgü el işlerine bu arada hangi burctansın merak ettim ?

ben yay burcuyum.. heveslerim çabuk gelir geçer blogu açtığımda muhakkak paylaşırım sizinle de.. şimdi veri toplama aşamasındayız..

Aminn canım Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.Bebeğine kavuşman dileğiyle...

amiiiiinnn.. hepimiz bir gün yavrucuklarımızı alacağız kucağımıza..

1000lik benim puzzle.. ama gerçekten çok zor.. aynı renk grupları oluşturup onları içlerinde birleştirip sonra ana parçaya monte ediyorum.. ama çok yavaş ilerliyor.. benim çerçevecide yapıştırmıyor, direk çerçeve yapıyordu.. mat cam süper süper.. duvarlarda mı duruyor puzzle'lar.. ayy fotolarını bekliyorum heyecanla..
anneciğim geldi afiyetle yedi dolmacıkları :)))
goblen işi evet puzzle gibi işte keyifli oluyor.. bir de böyle ortaya çıkmaya başlayınca daha da yapası geliyor insanın sonucu görmek için.. böylece vakit çok güzel geçiyor..
etamin vs gibi kumaşlardan hiç anlamıyorum.. öğreneceğim zamanla
kpss çalış çalış sonu yok.. kendine de zaman ayır biraz. bir süre sonra yoksa insan kafayı yiyor.. ben artık bıraktım yaaa. yavrucuğumun anası olacağım

** herkeslere günaydın..
ben bugün buralarda yokum.. ben yokken çok kaynatmayın, geçmişi okumakla uğraşmayayım
öpüyorum hepinizi, seviyorum

yelkenlikız teşekkr ederm cnm insallah hepimz için en iyisi olur... :)

alla alla bende hiç bi deişme yok aksine basladgm zamandan beri adet olmadm.. ki dikkat ettm bu ilaca basladgmda ama anlamadm gtmio..

bi arkadaşıda kullanmış bu ilacı 6 ay kullanmış imza atmış hatta doktor verirken. kız 60 kilodaydı 49 a düşmüş sivilceleri tamamen gitmiş görmedim ama öle yazmış canım

tatlım sen yumurtluyormusun tekrar acaba.ateşin çok garip.

bilmiyorum ki tatlım valla lekelenmede oldu acaba yumurtlarken bu lekelenme oluyor mu okumuştum burda birinin öyle yumurtlarken lekeleniyormuş ilk kez başıma geliyor belkide kist falan var ama kist olsa sancı yapmazmı ilişki sırasında canın acımazmı valla bende anlamadım gitti yumurtarlasam diyorum ateşim yükselmesi lazım of valla bilemiyorum :))

canım bebekten olduğunu sanmıyorum çünkü bebek olsa ateşin sabitlenmesi lazım böyle sürekli iniş çıkış olurmu senin ateşin gayet güzel çokta siteye bağlı kalma derim ben geçen sefer ateşim çok düşmedi biliyorsun regli oldum siteye baksaydım daha regli olmama vardı değil mi o yüzden inşallah meleğin seninledir
sabah mesela sancım vardı adet sancısı gibi dedim sanırım adet olucam ama metformin içtiğim için bağırsaklar çalışıyor wc ye gittim ağrım geçti valla ben bu ateş olayından pek bişi anlamadım ateşimi ölçmesem hamileyim diycem zaten çok belirtim var ama işte bilemiyorum şu bir kaç gün geçsin test yapıcam lekelenme devam ederse doktora gitmem şart oldu istanbuldayım şimdi bir kaç güne dönücem sonra giderim olmadı doktora

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar günaydın...
bugun benım 31.günüm regl olmadım,2 gun oncesıne kadar kasıklarımın ağrısından öldüm,akıntım da var göğüslerimin içinden sanki ara ara bişeyler çekiyolar bir de kabızım söylemesi ayıptır...
benim siklusum 33-34 gunde bir oluyor o yuzden test yapmadım daha üşüyorum ama alnımda sankı ateşim varmış gibi üff geçen hamıleliğimde de hemen hemen aynısı olmuştu ama onda göğüslerim resmen şişmişti şimdi şişme yok neyse bekleyelım bakalım bende bıktım artık her ay her ay uzulmekten gerçi bu ay soğan yaptım en son soğan yaptığım ay da hamıle kamıştım (bundan evvelki) bakalım hayırlısı artık...

naıslsın canım test yaptınmı inş.lekelenmeler bebek yerleşmesidir

valla bebek sanmıyorum lekelenme oldu hemen test yaptım çıkmadı bicim dedi zaten beş altı gün bekle öyle yap diye tekrar yapıcam çünkü regli oldum hemen 4 gün sonra lekelenme oldu çok erken bence ya o kist falan yada yumurtaldım onun lekelenmesi başka aklıma bişi gelmiyor :)

az kaldı sabret canım bir test yaparsın ama geçen hamile kaldığında aynı belirtiler olacak diye birşey yok belki hiçbir belirti olmaycak o yüzden stres yapma inşallah hamilesindir

hadı hayırlısı olsun inş.hamılesındır az kalmıs test yaparsın

hayırlısıs olsun canım bu ay hamışlerle doldun topiğimiz :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…