Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

süpermiş canım nasıl verdin o 7 kiloyu metforminlemi.ayyy evet eşlerde tükeniyor bu süreçteee yaaa.yazık onlarada bizede.

ya bende soğan yaptım ve erken regli oldum 33 günde olurken 31. gün oldum ve korkunç derecede sivilce bastı heryerimi hatta sırtımda bile çıktı kocaman regli oldum bitti 4 gün sonra lekelenme oldum falan hala sivilceler çıkmaya devam ediyor benimki ters tepti sanırım :44:

canım ne diyor döllenmeden sonra yani sen 3 ila 7 gün önce ilişki yaşamışsan ve tutmuşsa bu kanamayı yaşıyorsun benim anladığım bu :44:

evet canım ilk ilişkimizden bu yana 6. gün bugün bende doğru anladım dımı yanı anladığıma ınanamıyorumda bazı yerlerde daha uzun yazmıslar ama ben hep bu sitenın bılgılerıne bakarım guvenırım.

yumurtam gelişmişti zaten canım pazartesi günü 18-20 ıdı çatlatma iğnesi vuruldum aynı gün yani ilk ilişkiden bu yana 6. gün oluyor. ve her gun ılıskı vardı bugune kadar bugun mola verdık. ınsallah kalırımda ayağımı sürerim ne guzel olur :)

educa değildi canım onu hatırlıyorum 2000 lik olan harem resmi educa parçaları gerçekten çok guzel onların buda guzeldı hıgh qualty mı neydı sankı markası beyazdı dısı neon yok canım bende markada vardır belkı dedim ama neon ısıklı olanlardan değil

yerleşme kanaması olsun ınsallah Rabbım hakkımızda hayırlı olanı hayırlısıyla versın ınsallah. progestanı tutunma içinmi adet düzeni içinmi verdi dr un?

bu arada birazdan çıkarım big bang teory isleyeceğim kocamla....

öpüyorum sizi sohbet çok güzeldi

bunlar beklediğimiz bebekler olsun kızlar....

ooo süper.. eşime sınırsız internet baskıları yapıyorum.. inşallah yakın zamanda değiştiricez tarifeyi..
dikkat et kendine, iyi seyirler.. mutlu rüyalar..
inşallah bizim bebeklerimiz de böyle yumuşuk yumuşuk olsun

bende de ben çok severim abur cuburu eşim sürekli yasaklar.. gece yemek yemeden uyuyamazdım evlenmeden önce.. ama artık akşam yemeğinden sonra çok nadir birşeyler yiyorum.. eşim çok prensipli bu konuda.. kocalarımız yarıyor bize ondan kilo alıyoruz diye iğrenç bi espri yapasım geldi

ahhh canım ahhhh.. değişik bir ruh hali içindeyim son günlerde.. ne olduğunu da bilmiyorum.. tamam tamam sustum ben.. düşünmeyeceğim hiçbirşeyi.. hatta ateşi bile bırakasım geliyor.. o da beni çok geriyor.. ama en azından görüyorum çatladığını anlıyorum diye de devam ediyorum ölçmeye..
hadi bende öptüm seni..

aaaa seninki tam tersi olmuş çok ilginççç gerçekten.soğan kürü sayfasınıda oku tatlım genelinde ilk yaptıklarında geç adet olmuşlar ve sivilceler gitmişşş.ayyy kız neden bu kadar ters şeyler olduki sendeeee.allah allah yoksaaaaa....

canım geçen seferde yazmıştım sana sınırsız uydu net al.o ttnet den çok daha ucuzzzz.aylık 30 tl civarı

benim bildiğim ve anladığım bu ama yinede biraz araştır hatta bicimden yardım alabilirsin o çok bilgili bu konularda saolsun

evlenidğimiz zaman haberi eli kolu dolu gelirdi şimdi ben kilo almaya başladım şimdi özellikle telefon açıyorum alıp gel diye artık almıyor çok nadir benim yüzümden oda yemiyo saolsun

süpermiş canım nasıl verdin o 7 kiloyu metforminlemi.ayyy evet eşlerde tükeniyor bu süreçteee yaaa.yazık onlarada bizede.

yok beeee.. metforminden bu yana 2-3 kilo filan verdim.. diğerleri kendiliğinden.. ben öyle diyet filan yapamıyorum.. sadece az dikkat ediyorum o kadar..
ayy sorma yazık ki ne yazık

canım inşallah yerleşme kanamasıdır.. ama kendini sakın kaptırma olur mu.. zamana bırak herşeyi.. pazartesiden beri her gün çalışma mı yaptınız.. ayy benimki yoruldum istemiyorum deyip duruyor sinir oldum.. inşallah sürü sürü ayaklarını odaya giderken :)))
hmmm educanın aynı modelden neonu var.. deneyimli birinden neonların kalitesini sormam lazım.. bu arada educanın parça uyumu süper.. ben genelde o markayı tercih ediyorum..

progestanı hem tutunmaya destek olsun, eğer yumurta döllenmezse de adeti zamanında getirmek için veriyor doktorum.. sen kullanmıyor musun?

bende anlamadım valla ya hep terslikler benimi bulur hayatımda ben böyle sivilce görmedim inan hele sırtımda boynumda bir tanesi hala duruyor semsert olmuş keşke bebekten olsa razıyım valla :))

canım geçen seferde yazmıştım sana sınırsız uydu net al.o ttnet den çok daha ucuzzzz.aylık 30 tl civarı

canım uydu neti bizde düşündük ama maalesef ki sokağımızda kablolu tv kablo düzeneği yokmuş.. o nedenle o olmuyor..
iyi geceler..

gyaman canım hayırlısı olsun hakkında.. abur cuburdan uzak duralım.. göbüşlerimiz yemekten değil bebekten büyüsün yahu

hiç olmadı zaten 2. ayım bu yumurta gelişen geçen ayda gelişti iğne falan oldum ilaçlar aynı ama lekelenme ilk oldu umut ya frabbbııımm

yazık adamlara be bıze hava hos yat görevını gör ıyı bak adama kı halı vaktı olsun

zaten diyorum şimdi hamile kalsam 60 kilo olucam 70-75 kilo düşünsene ayyy valla çok çirkinn :18:

inşallah güzel şeyler olacak.. adama iyi bakıyorum bakmasına da.. yoruldu garibim ahahahaha..

zaten diyorum şimdi hamile kalsam 60 kilo olucam 70-75 kilo düşünsene ayyy valla çok çirkinn :18:

çirkin deme yaaa.. hamişliğin güzelliği olcak onu da düşün bi :)
hem bir arkadaşımız burda 4 kilo alarak tamamlamıştı gebeliğini.. ohh misler gibi..

beni de heyecan yaptın kıss

heyecanımız tavan yaptı tavanda kalsın olmaz mı yaaa:)

kaptırmıyorum canım merak etme kesseler acımaz benı bılıyomusun o kadar sağlamım yani:))
educa uyum falan muhteşem zaten en pahalısıııııııı
progestanın bu işlevlerini biliyorum ama kendı dr umda vermedi hiç adetımde tam zamanında olduğu ıcın yumurtayınca gerek duymadı kullanda demedı bu yenı gıttığım gıcıkda demedı kullan dıye. kullanmıyorum yani benım adetler gec değil erken gelıyor normalınde ondan gerek duymadı belkıde :)

aaaaa yelkenlinin ankaralı arkadaşı :)))))

hee arkadaşım geldi :)

hadi bakalım.. ben heves tavan oluyorum çoğu zaman sonra hayal kırıklığı çok yaşadım.. ama artık alıştı bünyem..
ben hayatım boyunca hiç zamanında adet olamadım.. belki de benim doktor adet olamama ihtimalimi düşünerek veriyordur progestanı.. ama hamişliğin ilk 3 ayında düzenli kullanacağız bunu da diyor.. pkolularda düşük riski oluyormuş.. onu azaltmak için olsa gerek bilemiyorum yani..

arkadaşın hoşgelmiş :)

çirkin deme yaaa.. hamişliğin güzelliği olcak onu da düşün bi :)
hem bir arkadaşımız burda 4 kilo alarak tamamlamıştı gebeliğini.. ohh misler gibi..

benim annemde 6 kilo almış ama bizde o şans nerde hamişlik tabiki güzel o zamanki kiloları düşünmüyorum doğurduktan sonra o kiloları nasıl vercez onu düşünüyorum sende şimdi diyorsun hamile kalda kilo derdin olsun delinin zoruna bak diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…