Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet cnm onu bu forumda duydum geçen bi iki arkadas daha söyledi.. bende düşünüyorum metformini. kagda yazmstm unutmym die doktora sölicektm ama tahliller çksn öle sölim dedm. dktor doum kntrol hapı verrse kullanmak istemyorum dcem . terslenrse flnda bugüne kdr kullandm bi yararını görmedm aksine kullanıpta yararını görenden çk zararını gören var dicem
of vallaa doktordur saygıdır onlar iisini bilir die sesimizi çkarmıorz da onlarda seri matba gbi herkese verio aynı şeyi.. dicem valla bu defa olmadı baska doktora gdicem bnm saglıgımdan psikolojmden dha önemli deil ya!

ama o dedgn ilacı kullanmak istyrm cnm hem dedgm gbi 10 kilo aldm onu da kontrol altına almama yardımcı olur.. 1 taşla iki kuş olur:KK1:
doktorla bi konusuyımda dermatologumuda arayıp sorcam o ne dicek roac.la kullanma fln derse baska bi yok bulcm artk :/

canım sordum hemen cevap vermiiş bu söylediğin ilaç Roccuante ise çok ciddi bi tedavi görüyormuşsun zaten . doktor 6 ay kullanımı vardır dedi. beraber alınmasını tavsiye etmedi. zaten bu kullandığın ilaç akne vb için kullanıldığı için bağırsaklardan yağ emilimini azlatıyormuş. bu ialçla bile kilo verirmişsin. yine de doktoruna danışsın demiş. ciddi bi kan böbrek ve karaciğer tahlili gerekiyormuş

canım sordum hemen cevap vermiiş bu söylediğin ilaç Roccuante ise çok ciddi bi tedavi görüyormuşsun zaten . doktor 6 ay kullanımı vardır dedi. beraber alınmasını tavsiye etmedi. zaten bu kullandığın ilaç akne vb için kullanıldığı için bağırsaklardan yağ emilimini azlatıyormuş. bu ialçla bile kilo verirmişsin. yine de doktoruna danışsın demiş. ciddi bi kan böbrek ve karaciğer tahlili gerekiyormuş

ilaç ismini yanlış yazmışım ROACCUTANE OLACAK :) shekercix -

bicim ben ozaman dr gittimde çok aşırı derecede akıntım vardı yumurta beyazı gibiydi canım bilmiyorum dsogan nası yaradımı işe neoldu anlamadım

yelkenlikız teşekkr ederm cnm insallah hepimz için en iyisi olur... :)

alla alla bende hiç bi deişme yok aksine basladgm zamandan beri adet olmadm.. ki dikkat ettm bu ilaca basladgmda ama anlamadm gtmio.. :KK43:

canım geç yumurtladıysan idrarda çıkmaz ki. benim hiç çıkmıyordu. ateşin düştü mü?

tuanatay bngl33 tuncss bicim sağolun , artık rahatlamak istiyorum:KK35: her siteye geldiğimde bebek düşürenler, ölü bebek taşıyanlar.. neler görüyorum psikolojim çöküyor

ben hamıle kalmadan once bu sıtede neler neler okudum sırf bunları bılıp herseyın hayırlısını ısteyım olmuyo dıye yıpratmayım kendımı dıyodum.sende bu konuları okuma artık bak bebegın sende ve hıc bı problem cıkmıcak hep boyle dusun hamılelık zaten cok uzun bı surec degıl bence tadını cıkarmaya bak ve bebegının gelısımıyle ılgılı olumlu seyler oku ben hala acaba bu hafta neler gelısıyo dıye arastırıyorum.bebısıne ve kendıne ıyı bak canım...

offffffffff moralim bozuldu biçimmmmmm.hani senin rahim yapında farklı ya sen hamile kalsan bu ay ben çok mutlu olacam kendim için umutlanacaktımmm.ya bu arada bugünde yani 2 saat önce o uzayan akıntı geldi hani dündeki azıcıktı bu daha yoğundu.şimdi ben bugün yumurtluyormu oluyorum yoksa yumurtlayacağımmı demek.ama kötü tarf tükürük testinde bugün pozitif yoktuu.
napalım canım bu ay da böyle olmayacakmış demek ki daha adet olmadım
359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateş bu şekilde düşmedi daha.... bir umut sancım gelene kadar umutla bekleyeceğm hayırlısı diyorum... canım rahim şekline takma bu kadar.... annem ters rahimle hamile kalıp doğurmuş yazdım ya sana.... ilk 2 yıl olmamış bebekleri sonra 2 yıl arayla ablamla ben olmuşuz... yani Allah istedimi oluyor hatta hesaplamak da yanlış böyle şeyleri.... aralarında şu kadar yaş farkı olsun vs hesap yapar ya anne babalar bu da yanlış Allah zamanını biliyor ve gönderecek bebeklerimizi... böyle şeylerin hesabı olmaz.... eski zamanlarda yaşasaydık rahim şeklimizden haberimiz bile olmayacaktı.... nasılki bazı çiftlerin sorun olmadığı halde bebekleri olmuyor biz de kendimizi öyle sanacaktık belki de çok daha iyi olacaktı.... şimdi çok şey bildiğimizden kafamızda kuruyoruz devamlı..... benim rahim şekli farklı olan arkadaşım hamileliğinin sonlarına yaklaştı 7 aydır kalkmadan yatıyor ama tamamlayacak inanıyorum yani her sıkıntını çözülür yeterki çözümü olsun... ve her sıkıntının Allah tarafından çözümü var bence yeterki çok isteyelim...

ya anlamıyorum ben rahim filmini çektireli 3 gün oldu nasıl yumurta oluştuki.diyelimki önceden vardı rahim filmi çekilirken doktor neden demedi yumurtan var diye görünmüyor olabilirmi.
rahme bakarken rahim hakkında bilgi verilir yumurtalıklara dikkat edilmemiş olabilir usg ye girdiğinde doktora sor bunu canım.... erken yumurtlama olacak demek ki... akıntı öncesinde olmaz akıntı biter sonra yumurtlama olur... E den W ye döner akıntı çizelgede yapıyoruz ya o zaman yumurtlama olur...

kızlar uzun yazmıştım oyüzden karışıklık olmasın die daha önce yazdgım iki mesajı kopyalıyorum

merhabalar..
benimde sanırım böyle bir sorunum var ve sizinle paylaşmak, yardımlarınızı almak istedim çok moralim bozuluyor artık çünkü:KK14:
20 yaşındayım,bekarım. adetim normalde de çok düzenli değildir bikaç senedir. geçen sene özel hastanede bir doktora gittim ultrasonda baktı küçük bi kist var , tüylenme sivilce sorunum da oldugundan pko dedi ve yasmin verdi.
ama ben sehir dısında okudugumdan okula basladıgımda burda devlet hastanesnde bir hastaneye gelmeye başladım tahlillerim yapıldı hormonlarıma bakıldı. 6ay yasmin kullandım. açıkcası son aylarda pek de düzenli kullanmadım çok sakıncalı bişey yaptım farkındayım ama dengesiz bi dönemime denk gelmiş bulundu yaptım bi hata:KK14:
tabi tahmin edicegniz gibi ilacı bıraktıktan sonra düzen fln kalmadı.. yine düzensizleşti , bayagı olmadıgım oluyordu.. ((dogum kontrol hapını gecen sene bu zamanlarda kullanmıstım)
şimdide roaccutane kullanıyorum 3 aya yakındır. ve 3 aya yakındır adet görmüyorum
enson doktora gittim Tarlusal 5mg verdi adet söktürücü olarak , kullan 10 gün sonra adet görceksin sonra adetliyken gel tahlil yapalım ultrasonda bakalım dedi. ki ilk defa ultrasonda bakmak için adetimi bekledgni görüyorum bir doktorun. çok gençti ondan mı bilmiyorumda öle iyi bir doktor izlenimi bırakmadı bende:26:
cuma günü ilacı bitirdim. bugün 14. gün hala tık yokk:KK43:
(buarada unutmadan 14-15 yaslarımda yani orta sondayken de kist olmustu sol yumurtalıkta. bianda büyümüştü büyük bir sancıyla gitmiştim hataneye,doum kontrol hapı kullanmıstım geçmişti o dönem.)
şimdi kızlar napmalıyım ya ne önerirsiniz bana çok canım sıkılıyor artık bu işe:KK14: strestendir zaten düzensiz deyip geçiştiriyodum ama böle arastrdıkça iyice korkuyorum.
ben normalde hep standart 55 kiloda olurdum boyum 1,71 . yıllardır böyleydi bu sadece 1kilo oynardı olsa olsa. ama haziran temmuz gbi bikaç kilo aldım. ve şuan tam 65 kiloyum. hiç değişmeyen kilom yazdan beri 10 kilo arttı inanamazsınız nasıl moralimi bozuyor oda,hiç bir kıyafetime giremiyorum her gören manken gibiydin nolmuşsun ölee dikkat et flnn:KK53:
gecen sene özellkle ilk dönem çok bozuk yemek anlayışım vardı bde yurtta kaldgmdan sanırım gece 2 de bile yemek yerdm cogu zaman pizzadır hamburgerdir çigköftedir,kısıtlamazdım kendmi. 2. dönem daha dikkat etmeye başladım. yazın iice dikkat ettim ki bu sene basında özellikle roaccutane a da basladıgım için cipstir burger kingtir fln uzak durdum. bişey yiceksemde kendm yaptım yedim nefsime hakim oldum,çogu zaman okuldan yürüyerek döndüm. hiçbişi deişmedi 65 e geldm dayandm hayatım boyunca çıkmadıgım bi kilo şimdi de hantallaştım iice..
ilaçlardan mı bilmiyorum ama çok moralim bozuk artık kızlar..

ben bebek aşıgı biriyimdir. ciddi bir ilişkim var sevglimle en cok hayalini kurdugumuz evlenince hemen bi bebegimiz olması dayanamıyorum ben bebeklere.. ama ya olmazsa bebek doguramazsam bunun yüzünden mafolurum ben çok korkuyorumm bi akıl gösterin nolur
:KK43::KK14:
canım önce doğal yollardan olsun diye deneyeceksin... olmazsa aşılama tüp bebek bunları denersiniz... ben de çok istiyordum.... 1 yıl kendimize ayırdık son 1 yıldır da bebek olsun istiyorum özellikle ben ama olmuyor... Allah zamanını bilir ve gönderir her şeyin vakti var... biz de eşimle evlenmek için çok bekledik... çok eski yıllardan beri tanışıyoruz yani bizim ilk aydan bebeğimiz gelse neden bu kadar çabuk oldu demezdik emindik birbirimizden ama olmuyor Allah ın takdiri... bazı durumları kabullenip sabırla beklemek gerekli
metformin mucize ilaç pko da bilgin olsun...bekleyiş uzun yorucu bir süreç bunu bilmen gerek ama bazılarımızın bebeği hemen gelirken bazılarımız çok bekliyoruz...

kızlar buda bugn doktordan sonra yazdıklarım ..
bende bikaç gün önce bahsetmiştim kendi durumumdan hatrlarsınız belki,doktora gdicem diodum yeni geldm doktordan..
geçen defaki doktor içime sinmedi demiştim budefa aynı hastanede baska bir doktora gittim , 50 li yaşlarda bir doktor bugn gittiğim ( nieyse yaşı byük olunca deneyimli die içim daha rahat ediyor):44:
herneyse konuya geçiyorum.. kızlar gittim ve dedim böle böle doktor tarlusal verdi 2hafta önce cuma bitti,bttkten 10gün sonra adet olursun demişti 14gün oldu hala olmadım dedm..
öncelikle ben adet düzenszlgnde drek adet söktürücü vermiorm,derdim adet olmasını saglamak değil sadece,nedenini de anlamak dedi.(tabi dier doktor hemen kolaya kaçıp vermiş demek ilacı hçbşie bakmadan:KK4:))) adet söktrücü kullandgn halde olmadıysan yumurtalamada sorun olabilr , çünkü gebelik yok diyosun zaten dedi. bu yaşlarda (20) artk bi düzene oturmuş olması gerekiyordu fln dedi.. bn 5-6 sene önce kist oldgunu doğum kontrol hapı kullanmamla gectgni ve yine gecen sene doktorun pko dedgni 6ay doum kontrol hapı kullandgmı ama bişie yaramadgnı söledm. duymamıs gbi bi hali vardı ama blemiorm duymustur muhakkak :))
durum böle işte kızlar.. kan testi ve ultrason istedi ,ultrasona salı gnü gdicem.
off çok moralim bozuldu muhtemelen yumurtlamada sorun olabilir dedgnde..:KK14: napıcam kızlar bana yardım edin lütfenn
:KK14::KK43:

demiştim cnm :)
ben senin bu yazına cevap yazmıştım canım ama ne yazdım hatırlamıyorum şimdi...
20li yaşlarda ben de senin gibiydim berbattı düzen şimdi hepten bozuk ama hayıt tohumu ve metforminle adet belirtileri göstermeye başladım biliyorum ki düzelecek :))

metforminin bi zararı yan etkisi varmı yada sogan kürünün?
metformin (glifor) yan etkisi yok bol su iç böbreklere zararlı olmasın diye ben günde 1 tok ken ve 850 mg içiyorum...

bicimmmmmmmm :))

canım ateşim zikzak gibi anlamadım gitti :KK1::KK1: bu sabah kalktım cok az peçeteyle sildim belli belirsiz kahverengi yine akıntı gün içinde de iki üç damla geldi korkmaya başladım yaa

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
benim böyle canım ateş....
senin evet benimkine benzemiş iniş çıkışlı biraz ama sorun değil... önemli olan lekelenme... eğer bebekten değilse doktora gidip yumurtalıklarına baktır derim ama üstten usg ile baksın alttan bakmasın gebelik başlangıcı varsa alttan bakılmazmış...... 3-4 güne test yap tamam mı yeniden....
İyiakşamlar hepinize:KK16:Bicim bilgin için teşekkür ederim canım.İnşallah sendeki gelişmelerde olumlu olur canım.:21:
rica ederim canım bende gelişme yok ama artık adet görmek için yalvarıyorum :KK43:( o kadar sıktı bu durum beni... :44:önceleri hiç belirti olmazdı ben de adet olacağım gibi düşünmezdin ama 20 gündür adetli gibi dolaşıyorum resmen ama regl yok ortada.... offf acayip sıkıcı.... neyse sabredeyim biraz daha bakayım ne olcek....39. günüm bu gün yarın da adet görmezsem ilaca başlayacağım...

ben hamıle kalmadan once bu sıtede neler neler okudum sırf bunları bılıp herseyın hayırlısını ısteyım olmuyo dıye yıpratmayım kendımı dıyodum.sende bu konuları okuma artık bak bebegın sende ve hıc bı problem cıkmıcak hep boyle dusun hamılelık zaten cok uzun bı surec degıl bence tadını cıkarmaya bak ve bebegının gelısımıyle ılgılı olumlu seyler oku ben hala acaba bu hafta neler gelısıyo dıye arastırıyorum.bebısıne ve kendıne ıyı bak canım...

canım ya iyi olmanıza çok sevindim sen ne zaman hamile kalmıştın? liste yapalım diyoruz...topiğimizde bekleyenlere umut olması adına ...
öpüyorum seni ve meleğini.... :KK1:
senin döneminde hamile olanların nicini ve zamanlarını hatırlıyorsan onları da yazar mısın canım?

Son düzenleme:
ay ne güzel canım ya maşallah... annenden de çok şey öğrenebilirsin... bende yetenek var çok küçüktüm hatırlıyorum kendime kazak örmüştüm hem de yardım almadan nasıl yapabilirm diye düşündüm ve yaptım.... sonra nedense bu işe devam etmedim.... keşke bırakmasaydım çok ilerletmiş olurdum şüphesiz.... en iyisi başlayım ben de...
eşim gelmedi ben de çok acıktım...
size afiyet olsun görüşürüz :))

devam etmeye geç kalmış sayılmazsın.. başla bir an önce canımcım.. anneciğim geldi, az sonra teyzeme gideceğiz beraber.. ameliyat olmuştu ya, annem zaten onun için geldi..
gece gelirim, ben gelene dek çok kaynatmayın aman ha :)

canım ben senin yazdıklarından hatırladığım kadarıyla bişey soracam.ben her sabah 6.40 ta uyanırım bugün 5.55-6.00 gibi gözüm açıldı w.c ye gitmem gerekiyordu önce ateşimi ölçeyim dedim 36.1 çıktı.sonra geldim uyudum tekrar 6.40 ta tel çaldı kalkmadan tekrar ateş ölçtüm36.3 çıktı.ama şu var ben her sabah 6.40 ta ölçüyordum ateşi şimdi hangisini alayım 40 dakika fark önemli.2. sinde kalkıp w.c ye gidip yani hareket edip ölçtüm o ateşi yükseltmiş olabilirmi.
niya bu kadar ayrıntıya takıldın dersen bugün de uzayan akıntı geldi dünden daha yoğundu ve yumurtalıklarımda ağrı varr.

387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
bugünde rahim filminden sonraki 3. gün yani 72 saat geçmiş oldu artık ilişki olsa sorun olmaz değilmi canımm.

canım artık çalışmaya başlayın yahu.. film çekilirken yumurtalıkları nasıl görcek, yumurtlama olup olmadığını anlayamaz ki.. onun için ultrason ile bakması lazım. ateşe gelince, ilk değerin her zaman geçerli.. yataktan kalkmadan olması önemli..

gayet iyi olur bende yeğenime çok şey ördüm ben de paylaşırım. meraklıyımdır da örgü el işlerine :KK1: :KK3: bu arada hangi burctansın merak ettim ?

ben yay burcuyum.. heveslerim çabuk gelir geçer :KK9: blogu açtığımda muhakkak paylaşırım sizinle de.. şimdi veri toplama aşamasındayız..

Aminn canım Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.Bebeğine kavuşman dileğiyle...:KK16:

amiiiiinnn.. hepimiz bir gün yavrucuklarımızı alacağız kucağımıza..

canım çok güzel bir puzzle hemde zorrr aynı tonlarda şekil seçerek yapman gerekiyor o da çookkk zor oluyor ama bittiğinde muhteşem olacağa benziyor 1500 falan galiba puzzle.bende ilk yaptığımı yapıştırdım ama ilki 2000 likti ve baya büyüğktü mukavvanın üstünde ama ağırlığıyla beraber mukavvayı eğip büktü mecburen üzerinde yapıştırdım ve biraz ayrıksı yerleri var uzaktan bişiy anlaşılmıyor ama yakından yapıştırmadıklarım çok daha iyi olmuş zaten adamda gerek yok dedi mat camla gayet hoşlar bende 3 tane yaptım 2000 le başladım harem iiydi ve çokkk karmaşıktı çokda zorlandım hemde ilk puzzle olduğu için sonraki daha kolayca ilkine göre doğa resmi 1500 lük en sonda bi panoromik yaptım 1000 lik manhattan köprüsüydü galiba :) yarın resimlerini çeker yüklerişm unutmazsam.

bende var canım puzzle halısı gerçekten işi çok kolaylaştırıyor ve çerçeveye giderkende kolay oluyor iş :KK66: ben heidi nin satışını yaptığı hangisiydi onu almıştım puzzle art dı galiba bakınca yazarım onuda.

annesine dolmalarda yaparmış afiyetle yesin emi:)

ben lisedeyken falan yapıyordum kaneviçe etamin işi tablo falan aslında keyiflidir puzzle gibi hatta :)

canım etamin kalın bi kumaştır bunlar daha farklı daha ince kumaş diye biliyorum özel olmalı.

örgüyü bende seviyorum ama el oyalamak için sadece akşamları atkı vs gibi basit şeyler zaten vaktim yok gündüz kpss çalışıyorum :KK43:

1000lik benim puzzle.. ama gerçekten çok zor.. aynı renk grupları oluşturup onları içlerinde birleştirip sonra ana parçaya monte ediyorum.. ama çok yavaş ilerliyor.. benim çerçevecide yapıştırmıyor, direk çerçeve yapıyordu.. mat cam süper süper.. duvarlarda mı duruyor puzzle'lar.. ayy fotolarını bekliyorum heyecanla..
anneciğim geldi afiyetle yedi dolmacıkları :)))
goblen işi evet puzzle gibi işte keyifli oluyor.. bir de böyle ortaya çıkmaya başlayınca daha da yapası geliyor insanın sonucu görmek için.. böylece vakit çok güzel geçiyor..
etamin vs gibi kumaşlardan hiç anlamıyorum.. öğreneceğim zamanla :KK9:
kpss çalış çalış sonu yok.. kendine de zaman ayır biraz. bir süre sonra yoksa insan kafayı yiyor.. ben artık bıraktım yaaa. yavrucuğumun anası olacağım :KK9::KK9:

** herkeslere günaydın..
ben bugün buralarda yokum.. ben yokken çok kaynatmayın, geçmişi okumakla uğraşmayayım :KK9:
öpüyorum hepinizi, seviyorum :KK16::KK16:

yelkenlikız teşekkr ederm cnm insallah hepimz için en iyisi olur... :)

alla alla bende hiç bi deişme yok aksine basladgm zamandan beri adet olmadm.. ki dikkat ettm bu ilaca basladgmda ama anlamadm gtmio.. :KK43:

bi arkadaşıda kullanmış bu ilacı 6 ay kullanmış imza atmış hatta doktor verirken. kız 60 kilodaydı 49 a düşmüş sivilceleri tamamen gitmiş görmedim ama öle yazmış canım

tatlım sen yumurtluyormusun tekrar acaba.ateşin çok garip.

bilmiyorum ki tatlım valla lekelenmede oldu acaba yumurtlarken bu lekelenme oluyor mu okumuştum burda birinin öyle yumurtlarken lekeleniyormuş ilk kez başıma geliyor belkide kist falan var ama kist olsa sancı yapmazmı ilişki sırasında canın acımazmı valla bende anlamadım gitti yumurtarlasam diyorum ateşim yükselmesi lazım of valla bilemiyorum :))

benim böyle canım ateş....
senin evet benimkine benzemiş iniş çıkışlı biraz ama sorun değil... önemli olan lekelenme... eğer bebekten değilse doktora gidip yumurtalıklarına baktır derim ama üstten usg ile baksın alttan bakmasın gebelik başlangıcı varsa alttan bakılmazmış...... 3-4 güne test yap tamam mı yeniden....

canım bebekten olduğunu sanmıyorum çünkü bebek olsa ateşin sabitlenmesi lazım böyle sürekli iniş çıkış olurmu senin ateşin gayet güzel çokta siteye bağlı kalma derim ben geçen sefer ateşim çok düşmedi biliyorsun regli oldum siteye baksaydım daha regli olmama vardı değil mi o yüzden inşallah meleğin seninledir
sabah mesela sancım vardı adet sancısı gibi dedim sanırım adet olucam ama metformin içtiğim için bağırsaklar çalışıyor wc ye gittim ağrım geçti valla ben bu ateş olayından pek bişi anlamadım ateşimi ölçmesem hamileyim diycem zaten çok belirtim var ama işte bilemiyorum şu bir kaç gün geçsin test yapıcam lekelenme devam ederse doktora gitmem şart oldu istanbuldayım şimdi bir kaç güne dönücem sonra giderim olmadı doktora

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar günaydın...
bugun benım 31.günüm regl olmadım,2 gun oncesıne kadar kasıklarımın ağrısından öldüm,akıntım da var göğüslerimin içinden sanki ara ara bişeyler çekiyolar bir de kabızım söylemesi ayıptır...
benim siklusum 33-34 gunde bir oluyor o yuzden test yapmadım daha üşüyorum ama alnımda sankı ateşim varmış gibi üff geçen hamıleliğimde de hemen hemen aynısı olmuştu ama onda göğüslerim resmen şişmişti şimdi şişme yok neyse bekleyelım bakalım bende bıktım artık her ay her ay uzulmekten gerçi bu ay soğan yaptım en son soğan yaptığım ay da hamıle kamıştım (bundan evvelki) bakalım hayırlısı artık...

naıslsın canım test yaptınmı inş.lekelenmeler bebek yerleşmesidir

valla bebek sanmıyorum lekelenme oldu hemen test yaptım çıkmadı bicim dedi zaten beş altı gün bekle öyle yap diye tekrar yapıcam çünkü regli oldum hemen 4 gün sonra lekelenme oldu çok erken bence ya o kist falan yada yumurtaldım onun lekelenmesi başka aklıma bişi gelmiyor :)

kızlar günaydın...
bugun benım 31.günüm regl olmadım,2 gun oncesıne kadar kasıklarımın ağrısından öldüm,akıntım da var göğüslerimin içinden sanki ara ara bişeyler çekiyolar bir de kabızım söylemesi ayıptır...
benim siklusum 33-34 gunde bir oluyor o yuzden test yapmadım daha üşüyorum ama alnımda sankı ateşim varmış gibi üff geçen hamıleliğimde de hemen hemen aynısı olmuştu ama onda göğüslerim resmen şişmişti şimdi şişme yok neyse bekleyelım bakalım bende bıktım artık her ay her ay uzulmekten gerçi bu ay soğan yaptım en son soğan yaptığım ay da hamıle kamıştım (bundan evvelki) bakalım hayırlısı artık...

az kaldı sabret canım bir test yaparsın ama geçen hamile kaldığında aynı belirtiler olacak diye birşey yok belki hiçbir belirti olmaycak o yüzden stres yapma inşallah hamilesindir

kızlar günaydın...

hadı hayırlısı olsun inş.hamılesındır az kalmıs test yaparsın

valla bebek sanmıyorum lekelenme oldu hemen test yaptım çıkmadı bicim dedi zaten beş altı gün bekle öyle yap diye tekrar yapıcam çünkü regli oldum hemen 4 gün sonra lekelenme oldu çok erken bence ya o kist falan yada yumurtaldım onun lekelenmesi başka aklıma bişi gelmiyor :)

hayırlısıs olsun canım bu ay hamışlerle doldun topiğimiz :)))

X