Peki biz ideal eş miyiz acaba?itiraflarınızı alayım

• Konu Sahibi Y_LİZ27
ideal eş olmak bence kahvaltı hazırlamak ve her dedgine evet demekle olmuyor önce arkadaş dost olmak lazım sonucta sen 1 bireysin ve duygu ve düşücelerini tabiki dile getireceksin bastırarak ne kadar sürer ki bence ben ideal eşim ama eşimede sormak lazım sonucta daha 1 yıllık evliyim ve ideal eşmiyim diyede kafana takma önce kocan ideal eşmi diyede düşün bence

• Konu Sahibi Y_LİZ27
benim annem mükemmeldide ne oldu 30 yıllık babam bile başkasını bulup bizi unuttu ben mükemmel olmamak için elimden geleni yapıyorum çünkü mükemmellere kıymet vermediklerinin 1. el şahidiyim

İLGİNÇ BİR YORUM. AMA HAKLI YÖNLERİN YOK DEĞİL.NEKADAR MÜKEMMEL OLURSAN KARŞINDAKİ SENİ BİR O KADAR DA ÖNEMSEMEYEBİLİYOR

• Konu Sahibi Y_LİZ27
bana kalırsa bı kusurum yok tam evlenılcek kızım hatta :)

yemek yapmasını temızlık yapmasını bılırım
karsımdakını mutlu edınce mutlu olan ınsanlardanım
bır beklentısı varsa 3 verırım
asık suratlı hıc degılımdır
gevezeyım canı sıkılmaz yanı
aşırı kıskanclıgım yoktur
soz dınlerım
ozverıde sınır tanımam sürünürüm yerlerde
anlayıslıyımdır
trıp atma huyum hıcc yoktur kırılırsam gercekten kırılmışımdır yanı rol yapmam

ama evde yuksek ses sevmem yanı bagarma cagarma bagarınca aglarım hemen kavga ederkende aglayarak edıyorum tik gibi bu kotu bı huyum galıba

boyle bır kız oldugum ıcın degıl eşim erkek arkadasım bıle yok kotu davranınca umursamayınca ılgı cekıyosun malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…