Peki biz ideal eş miyiz acaba?itiraflarınızı alayım

• Konu Sahibi Y_LİZ27
herşeye çok çabuk sinirlenirim ve hemen ağlarım,olumsuz bişeyler olduğunda ortalığı ayağa kaldırırım hemen herşeyin olmasını isterim ve en çokta kin tutmamdan nefret ederim belkide en çok bu huyumdan nefret ediyor buna eminim:) heee bide eski konuları çok açar laflarımı bol bol sokarım geçmişi unutma gibi bir huyum yoktur özellikle nişanlılık dönemi ve düğün gecesi ile ilgili olanları senede 2 kez dinler mutlaka

• Konu Sahibi Y_LİZ27

doğru söylüyosun gerçekten biraz öyle yapmışım galiba.sanki mahkemedemiyiz canım illaki gerçeği yalnızca gerçeği söyleyeceğiz arada şakalaşmalarda hoşluk katıyor haklısın.
ama yinede mükemmel olduğuna inanmadımnaniknanik

• Konu Sahibi Y_LİZ27

tabiyki yok hatalarımızı düzeltebiliriz bence ama karakterimizi değiştiremeyiz herhalde

• Konu Sahibi Y_LİZ27

çok mu fedakarsın kendinden çok taviz verdiğini düşünüyor musun zaman zaman.

• Konu Sahibi Y_LİZ27
sinirliyim
dediğim yapılması lazım
bir lafı kırk kere söylerim (eşim buna kızar işte sadece o da gamsız söyletiyo napım)
kahvaltısız göndermem ama kıyamam
fena sayılmam ya başka bişi gelmiyo aklıma :)

• Konu Sahibi Y_LİZ27
bendeki listede bayağı uzun ama en belirgin olumsuz davranışlarımı yazayım...

sabırsızım (istediğim şey hemen olacak yoksa deli olurum)
kıskancım (arkadaşlarından bile kıskanırım)
fazla ilgi beklerim (tepesinden inmem her an her şekilde ve ortamda benimle ilgilensin isterim)
moralim hemen bozulur (olaylar karşısında çözüme değil soruna odaklanırım)
inatçıyım (bazen deveye hendek atlatmak daha kolay olur)
dik kafalıyım (illa benim dediğim olcek)

anaa ne kadar geçimsizmişim ben tatlicadiarzu

• Konu Sahibi Y_LİZ27
bende mütavazi olamıyacağım ideal eşim ben eşimde öyle diyor...

• Konu Sahibi Y_LİZ27
çok mu fedakarsın kendinden çok taviz verdiğini düşünüyor musun zaman zaman.

evet canım zaman zaman düşündüğüm oluyor, bir de etrafımdaki kadınları fazla gözlemliyorum herhalde, onları görünce "asla böyle bir kadınla evlenmezdim" dediğim de çok oluyor, onlarla kendimi kıyaslayınca "hiç de fena bir eş değilim" diye geçmiyor değil aklımdan, yine de İYİ BİR EŞİM diyebiliyorum ve buna inanıyorum. :sm_cool:

• Konu Sahibi Y_LİZ27

Zaten ben de inanmıyorumsırnaşık şey
Kocamı inandırmaya çalışıyorumjeyyar

• Konu Sahibi Y_LİZ27

:Roflol::Roflol:

• Konu Sahibi Y_LİZ27
Zaten ben de inanmıyorumsırnaşık şey
Kocamı inandırmaya çalışıyorumjeyyar

iyi yapıyorsun ne diyeyim epey güldürdün beni yavaş yavaş mükemmel olduğuna inanaya başladım:1hug::enbuyukkk:

• Konu Sahibi Y_LİZ27

mesela etrafında gözlemlediğin kadınların hangi yönleri için bunu diyorsun

• Konu Sahibi Y_LİZ27
henüz bekarım ama şöle düşünüyorum.
1.çok asabiyim ve çabuk parlarım.
2.sinirlendiğim zaman da gözüm kimseyi görmez.
3.çok sabırsızım.bişey istiyosam hemen olmasını isterim.
4.çok fazla ilgi beklerim.sanırım bu konuda biraz şımarığım.
5.küçük de olsa hediyelere boğulmayı severim.daha doğrusu benim için bişeyler yaptığını görmek isterim.ama sadece özel günlerde değil.herzaman..
şimdilik aklıma gelenler bunlar.hatırladıkça eklicem.gerçekten güzel bi konu.teşekkürler Y liz

• Konu Sahibi Y_LİZ27
tatlicadiarzu idealmiyim bilemem onun için ama çok sinirliyim,lafımı içimde tutamam herşeyi yüzüne söylerim,kaprisliyim,suratımı asarım hemen belli ederim ona kızdığımı,sıkıntıya gelemem,bunalırım hemen,onun akrabalarını sevmem,onunla çok farklı düşünürüz birde o adetlere,geleneklere çok bağlıdır,başkalarının lafıyla yaşar,bense hayatımı adetlere göreneklere göre şekillendirmem,nasıl istersem öyle yaparım,,,,dediğim dediktir,dikkafalıyımdır,onunda benden aşağı kalır tarafı yok hani bazı konularda...

• Konu Sahibi Y_LİZ27
inatcıyımdır,hele haklıysam hiç şansı yok
kahvaltı hazırlamazdım,kız okula başladı hazırlıyorum:)
evde asla siğara içirtmem,onun için bir akrabası küstü bize gelmiyor:)
yemek konusunda şanslı annesinin evinde yemediği yemekleri yiyor
çünkü o denizli li ben istanbul
ve en sonuncusu benimle evli olduğu için çok şanslı,tabi bende:)

• Konu Sahibi Y_LİZ27
benim annem mükemmeldide ne oldu 30 yıllık babam bile başkasını bulup bizi unuttu ben mükemmel olmamak için elimden geleni yapıyorum çünkü mükemmellere kıymet vermediklerinin 1. el şahidiyim

• Konu Sahibi Y_LİZ27
İdeal eşin kriterleri nedir ki?
İlk birkaç sayfayı okudum ben de ona göre yazayım bari.
Evin temizliğini tek başıma kolay kolay yapamam illa kocamdan yardım isterim.
Bütün ütülenecekler kuru temizlemeye gider.
Sadece pazar günleri kahvaltı hazırlanır bu evde. (oruçluysam kahvaltı hazırlanmasına yardım etmem)
Akşam yemeklerini kimi zaman annemden alırım, kimi zaman pişirmeye çalışırım.
Annesinden,kızkardeşinden bile kıskanırım. Çok fazla samimiyet sevmem, sonra yüz göz olunuyor, insan kendi ailesiyle bile mesafeli olmalı.

Ama bütün bunların haricinde genelde güler yüzlü,şen şakrakımdır, her akşam onu güler yüzle karşılarım,boynuna atlarım, çocuklar gibi. Beraber maç izleriz,erkek arkadaşlarıyla barlarda takılırız, kimi zaman erkek erkeğe çıkmasına izin veriririm, orayı kirlettin, buraya şunu döktün vb. dır dırlarım asla olmamıştır ,olmaz da...naniknaniknaniknaniknaniknanik

• Konu Sahibi Y_LİZ27

Laalecim yanlış oldu galiba!..
Sen de iyisin ama buradan anladığım kadarıyla ideal olan kişi senin kocananiknanik

• Konu Sahibi Y_LİZ27
Laalecim yanlış oldu galiba!..
Sen de iyisin ama buradan anladığım kadarıyla ideal olan kişi senin kocananiknanik

Valla hangimiz ideal anlamadım.
Ama arkadaşları,kuzenleri hep tebrik eder beni.
Böyle çekilmez bir adamla yaşadığım için. Hatta kocam kendisi bile der; "Sen olmasan halim duman olurdu,sersefil olurdum, kimse katlanamazdı, çekemezdi beni. 2 günde boşanırdı" der.

Yani arkadaşım; eniştengil, kendi hatalarını bildiği için beni hep hoş tutmak zorunda!:dance::dance:

• Konu Sahibi Y_LİZ27
kızlar güzel itireflerda bulunmuşsunuz.
bende yeni evli sayılarım.mükemmel olmasada ii bi eş olduğuma inanıyorum.eşime karşı çok anlayışlıyım.ne kızdığımı nede sinirlendiğimi belli etmem.zaten oda bi bebekten farksız.allah nazarlardan sakınsın hepimizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…