Patronuma ilani ask ettim

Kibarca reddetmiş gibi geldi bana.42 yaşına kadar dikiş tutturamamış adamlar beni korkutur genelde üstelik yaş farkınız az buz da değil bence çok bel bağlamayın bu kadar arabesk de olmayın dokunsam yeter falan filan.Tanımıyorsunuz bile doğru dürüst ne aşkı cinsel cekimdir hissettiğiniz maksimum yani

İsmimin anlamı sonbaharda yere düşen yaprak. Konuşma esnasında bana şunu söylemişti bak senin mevsimin geliyor yapraklar yere düşecek herşey nasip kısmet gibi bir cümle kurdu. Ümitleneceğim çok şey söyledi aslında bakarsanız. Nedense ben bu kadar unutma gözüyle bakamadım bu olaya. Ben burdan çıksamda çıkmasamda unutmam kesinlikle kolay olmaz. Hatta dayanamayıp ilerleyen zamanlarda adım bile atabilirim. Bana bu şansı verdi maalesef. He kendimi rezil ederm o ayrı mesele.
zaten cesur bir adım atmışsınız. bence siz de sakince düşünüp değerlendirin bu adam neden bu yaşa kadar evlenmemiş vs. ben hiç bir erkeğin kırıcı bir şekilde bir kadını reddettiğini duymadım açıkçası.

bence böyle bir nedenden dolayı işinizden olmanıza gönlü razi olmamış, hem neden bu kadar üsteleyicisiniz, belki adamın psikolojik sorunları var kadınlarla anlaşamıyor belki başka sorunları var, ikili ilişkiler konusunda nasıl olduğuna dair, hakkında hiçbir şey bilmiyorsunuz neticede? öyle değil mi

İnanırmısınız bende bunu bekliyordum en fazla beni odadan kovar konuş söyle hislerini diyordum bunu onada söyledim. Beni sakinleştirmeye çalışırken şunu söyledi; Ben hoşlanmadığım şeyler duyduğumda bu kişiyi odamda istemem bak seninle hala konuşuyoruz şuanda ne demek istediğimi anlıyor musun dedi. Israrla acele etme der gibi miydi bilmiyorum

Cesaretinize hayran kaldım ..
Ohh be ölümlü dünya iyi yapmışsınız bence..
Ama denilenlere katılıyorum bu saatten sonra asla ilgini belli etme normal davran yanına gitmek için bahaneler bulma bırak istiyorsa bundan sonraki adımlar onun olsun.
Sizi merak etsin.
Zira sen kocaman bi adım atmışsın.
Bundan sonra atacağın her adım itici durur.

Bencede size karşı duygusu yok kibarca sizi kırmadan halletmeye çalışmış olumlu konuşması sizi kırmak istememiş bağırıp çağırsa daha çok üzülürdünüz oda kırmadan yapmış.

İnanırmısınız bende bunu bekliyordum en fazla beni odadan kovar konuş söyle hislerini diyordum bunu onada söyledim. Beni sakinleştirmeye çalışırken şunu söyledi; Ben hoşlanmadığım şeyler duyduğumda bu kişiyi odamda istemem bak seninle hala konuşuyoruz şuanda ne demek istediğimi anlıyor musun dedi. Israrla acele etme der gibi miydi bilmiyorum

Net g*tü kalkmış. Hoşuma gitmiş ilgin. Kal beni sev EGO'm tatmin olsun demiş bence. Sen hiç renk verme . Hatta unutmuş gibi yap. Mutlaka geri dönecektir. Üstüne düşersen duygularınla oynar. E sever ne sevmez

iyi yapmışsın. en azından içinde kalmamış ve ileride acaba keşke söylese miydim demezsin. sevgiyi yaşamak ve söylemek gibisi var mı? dünyanın en güzel duygusu sevgi, aşk... yaklaşımını ben olumlu buldum. nezaketini de bozmamış ve olgunlukla karşılamış, kibar ve saygılı davranmış. ne insan müsveddeleri görüyoruz hayatta...şimdi artık her gün nasılsan öy le olmanı ve davranmanı, işini yapmanı tavsiye ederim. istifaya falan gerek yok bence. ama beklentiyi ve umudu minimumda tutarsan muhtemel negatif bir durumda çok etkilenmezsin :KK66:

Duygularınızı daha yeni öğrendiği için gayet kibar bir tepki vermiş. Bence bundan sonra sizi gördüğü zaman daha dikkat edecek en azından artık sizin ve duygularınızın farkında. Zamana bırakın rahat olun ne kadar çok düşünürseniz o kadar eliniz ayağınız birbirine dolaşır . Cesaretiniz var ki bunları karşısına geçip açıklayabildiniz ve şimdide duygularınızı kontrol edip sakince bekleyin nasipse olur inşallah.

Sizin kendisine karşı olan duygularınızı ilk defa farketmişe benziyor, bence zamana bırakmış ısınıp ısınmama durumunu hemen anlamasi mümkün değil.

Bana bir şeyler olur gibi geldi ama şimdi artık geride durma zamanı, mesela zirt pirt yanına gitmeyin, gözlerinin içine bakmayın, dikkatini çekeceğim diye uğraşmayın tabiri caizse kaçın ondan, kaçın ki kovalayan merak eden o olsun. Böylece sizi tanımaya çalışır, geride durduğunuz her an o size bir adım atar. Bunu sakın unutmayın.

zırt pırt yanına gitmedm ama işim gereği mecbur olduğu kata çıkıyorum ve beni görüyor. Ama bunu mutlaka uygulamaya çalışacağım. Geride dursam acaba tersmi teper yada iyi mi olur bende düşünmedim değil

yaptığın şey hiç profesyonelce değil. ayrıca adam finansla ilgileniyor diyosun istifayı neden ona veriyosun. o konuşmalar vs.... bana gerçekçi gelmedi. gerekse de adam iş hayatından zerre anlamıyor. ben patrona ilanı aşk edicem o da bana duş al dinlen devam et diyecek... oldu!

Ben aklı başında birinin hiç ummadığı bir anda gördüğü ilgiye verdiği mantıklı tepkileri gördüm. Oldukça makul davranmış. Bence bundan sonra da senin hal ve tavırlarını takip edip ona göre tavır alacaktır. Madem işinizi kaybetmeyi göze alacak kadar aşıksınız o zaman siz de sabredin ve aşırı tavırlardan kaçınarak bekleyin derim. Tabi mutlaka olumlu bir sonuç olacak diye bir şey sonuçta birbirinizi tanımıyorsunuz bile. En iyisi hayırlısına dua etmek
Gerçekten çok teşekkür ederim kendimi iyi hissedeceğim yorumlardan biri oldu. Bekleyip sabredeceğim mecbur. Bu süre zarfında uzunca bi zaman bir şey olmazsa tekrar gidip atmaktan korkuyorum. En zorunu yaptım çünkü,gerisi gelir gbime geliyor.

zırt pırt yanına gitmedm ama işim gereği mecbur olduğu kata çıkıyorum ve beni görüyor. Ama bunu mutlaka uygulamaya çalışacağım. Geride dursam acaba tersmi teper yada iyi mi olur bende düşünmedim değil
Eğer ilginiz alakanız devam ederse bu durumu egosunu tatmin etmek için kullanıp net hareketler sergilemez yuvarlak cevaplarla devam ettirir muhabbeti aynı şekilde, diğer taraftan böylesi büyük bir adımdan sonra geri çekilirseniz işte o zaman kendisini duygularını yoklamaya başlar, her gün sizi görmek samimiyetinizi tekrardan yakalamak için uğraşır yani böylece ufak ufak atılan adımlar izler süreci. O yüzden soğukkanlı olmanızda ve mesafe koymanızda fayda var. Geri çekilirsem ters teper mi diye sormuşsunuz ya, teperse de bilin ki zaten o ilişki sizin fedakarliklarinizla devam edecekmiş ilgi delisi bir insanmış bunu anlamış ve zararın başından dönmüş olursunuz.

Bence de adam kibarca reddetmiş. Bu sebepten dolayı istifa etmeni açıklamak istememiş belli ki.

Hoşuna giderse seninle iletişime geçebilir ama ciddi bir şey çıkacağını sanmam. Bana o göz süzmeleri derin konuşmaları çapkınca geldi.

X