Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Elektrikte kesilmesinBen kksız kalırım

Jeneratör bağlatırsın Nevoş.

Beni 3 günden sonra kaşıntı tutuyor

Ben her gün duş almazsam uyuyamam.

Ateşlerde salalım evlerine

Tercih yapacaksın ama ıssız ada misali , su mu kk mı

Salalım gitsin.

:18:Susuz yaşayamamAma kksızda olmaz benim ikisinide kesmesinler

Sana gün aşırı verirler elektrik.Saatlerini sen belirlersin artıkNapalım hayat memat meselesi baksana.

Tamam dönüşümlü keselim senin evde bir saat su bir saat elektirik
Bak bu olur
Jeneratör bağlatırsın Nevoş.

Ben her gün duş almazsam uyuyamam.

Salalım gitsin.

Sana gün aşırı verirler elektrik.Saatlerini sen belirlersin artıkNapalım hayat memat meselesi baksana.
Öyle yaparız artıkEşim çok masraflı oluyorsun der ondan sonra
O kadar söylemeyeyim dedimAlan var almayan var

Ben de iyiyim canım sağolKızların ödevi çok değildi biraz dışarı çıktık Yeni geldik yemeği hazırladım oturuyorum

Bende ütü yaptım savaşı ben kazandım bitti
İyi yapmışsınız hava çok güzel bu aralar menüde ne var

Bende ütü yaptım savaşı ben kazandım bitti
İyi yapmışsınız hava çok güzel bu aralar menüde ne var

Ütü müTebrik ediyorumHiç sevmiyorum:84:
Evet çok güzeldiKıymalı karnıbahar yaptımSonra fırına koyup kaşar ekleyeceğimİlk kez denedim benimkiler pek sevmiyorlar umarım bunu beğenirler

Ütü müTebrik ediyorumHiç sevmiyorum:84:
Evet çok güzeldiKıymalı karnıbahar yaptımSonra fırına koyup kaşar ekleyeceğimİlk kez denedim benimkiler pek sevmiyorlar umarım bunu beğenirler
Bende :84: nevresimlerimde vardı üstelik ama bitti çok güzel olur bende yaparım birde başamel soslu karnıbahar var nevoş oda çok güzel oluyor afiyet olsun canım

Bende :84: nevresimlerimde vardı üstelik ama bitti çok güzel olur bende yaparım birde başamel soslu karnıbahar var nevoş oda çok güzel oluyor afiyet olsun canım

Ellerine sağlık
Onu denedim canım ama kıymalı değil sadece kaşar beşamel sos karnıbahar ama sevmedilerKıymalı umarım severler

Son düzenleme:
Ellerine sağlık
Onu denedim canım ama kıymalı değil sadece kaşar beşamel sos karnıbahar ama sevmedilerKıymalı umarım severler
Seninde ellerine sağlık
Benimkiler börek niyetine yediler yemeyen çoçuk çok zor İnşallah yerler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…