Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Herkese Günaydın ..
Mutlu bir gün olur umarım ..

Selam kızlar.Nasılsınız?

Nevreste eklediğin resim içimi açtı.:119:Bahar geldi her yere.Kışı göremeden bahar geldi.Yağmur da yağsaydı iyiydi ama

Kategoriye uygun olduğu için şimdi fırından çıkan sıcacık patatesli poğaçalarımı koyayım buraya da ...

Çayı demledim , hadi gelin hepiniz

Eki Görüntüle 984424

Selam kızlar.Nasılsınız?

Nevreste eklediğin resim içimi açtı.:119:Bahar geldi her yere.Kışı göremeden bahar geldi.Yağmur da yağsaydı iyiydi ama

Aynen aslıcım ya , havaların böyle gidişine üzülüyorum , barajlar kurudu resmen .

Sabah haberlerde gördüm hayvanat bahçesinde iki ayı karı koca kış uykusuna yatmamış bu sene ilk defa , öyle dolanıyor hala .

Selam kızlar.Nasılsınız?

Bahar geliyor az kaldı ama yağmur yokSonumuz hayır olsun
Kategoriye uygun olduğu için şimdi fırından çıkan sıcacık patatesli poğaçalarımı koyayım buraya da ...

Eki Görüntüle 984424
Ellerine sağlık canım

Hadi ya

Eki Görüntüle 984424

Harika görünüyor.Eline sağlık canım.Ama ben rejime başladım.Tabi akşam yemeğine kadar da olabilir bu rejim.

Evet Aus hiç yağmur yok.Bir iki damla çiseliyor sonra bakmışsın günlük güneşlik.Yazın sularımızı kesmeseler bari.

Hayvanlar kış mı gördüler de yatsınlar.Onlar da yatsak mı yatmasak mı diye düşünüyorlardır.

Sularımız kesilirSebze ,meyveler ve ekinlerimiz az olur pahalılık kuraklık olur

Aynen şaşkın şaşkın dolanıyordu , biz şimdi ne yapacaktık ki der gibi

Ahhh bende bir gün yeniden rejimdeyim diyebilecek miyim acaba

Bahar geliyor az kaldı ama yağmur yokSonumuz hayır olsun

Ellerine sağlık canım

Hadi ya

Sağol canım teşekkürler
Kesilmesin.Elektrik gitsin ama sular gitmesin.Belki bahar yağmurları çok olur.:26:

Bu benim de sloganımdır , elektriksiz olur ama susuz olmaz . Aklıma yıkanmayan kadınların konusu geldi , sende vardın o konuda

Dikkat et düşeceksinnnn

Benim rejim çarşamba sabah başlıyor akşama yemeğinde bitiyor ama.Bir gün yetiyor bana.Metabolizmam çok süper çalışıyor da.

Benim de sloganım Aus.Ahhh sorma o konuyu.O günden sonra ben daha titiz oldum biliyormusunBir de savunan insanlar çıktı o konuyu.Lafımı ortaya koyup kavga çıkmadan tüydüm.Çünkü kavgayla beslenen insanlar atmaca gibi bekliyor orada.Sırf muhalefet yapmış olmak için yapıyorlar.Kimse kimsenin pis kokusunu çekmek zorunda değil.

Bende aynen hiç beklemedim gelecek cevapları ... Ya su , sabun gibisi var mı ? Bak sana bir örnek yazacağım onu bile yazamıyorum şimdi O kadar içim kalkıyor .

Neyse , yıkanalım açılalım şekerim

Bende aynen hiç beklemedim gelecek cevapları ... Ya su , sabun gibisi var mı ? Bak sana bir örnek yazacağım onu bile yazamıyorum şimdi O kadar içim kalkıyor .

Neyse , yıkanalım açılalım şekerim

Aynen onlar pisliklerinde boğulsun.

Elektrikte kesilmesinBen kksız kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…