Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Hoşgeldin canım nasıl oldun

Nevoşum müzmin hastayım iyileşemiyorum nasıl bir hastalığa çettıysam bir yerim iyileşiyo bir yerim başlıyor bugün kulaklar bir garip mesela sürekli uçaktan yeni inmiş gibiyim
Sen nasılsın nasıl gidiyo yarışma daha bakamadım ben tariflere

Canım çok geçmiş olsunBu hastalık çabuk geçmiyor geçen ay ben de geçirdimYatmayı hiç sevmem 1 hafta yattımSen de dinlen canım yemene dikkat et
Yarışma katılım çok güzel 12 tarif oldu
Ama yarışmacılarımız yemeklerini yaptılar kenara çekildilerGelip sohbet etmiyorlarEki Görüntüle 983669 Nereye kime şikayet edeyim

Evet ya geçmiyor ben geçtim yatmaktan kendimi hasta hissetmekten bile nefret ederim sen düşün halimi birde 4 gün sonra sınava giricem derste çalışamadım bu halde

Onun içinde ben varım işte bak en iyisi ben yarışmacı temsilcisi olayım ve sadece sohbetlere katılayım ne dersin

Ben de öyleyim canım ama halin olmayınca mecbur yatıyorsunAyyy çok fena Allah yardımcın olsun herşeyde bir hayır vardır
Tamam kabul ediyorum belki laf arasında kaynayıp kendini yarışmadan bulursun

Ben de öyleyim canım ama halin olmayınca mecbur yatıyorsunAyyy çok fena Allah yardımcın olsun herşeyde bir hayır vardır
Tamam kabul ediyorum belki laf arasında kaynayıp kendini yarışmadan bulursun

Umudumu kaybetmiycem diyorsun Şu sınavdan geçeyim hayırlısı ile kategoriyide gözüm keserse o sevinçle bir çılgınlık yapabilirim

Sohbete kandım yarışmaya katıldım Nevreste ama şansıma herkescikler kaçmış.

Ushacım çok geçmiş olsun Hiç uğramıyorsun buralara

Benim migren atağım tuttu bugün nevoşum
Ara ara bakıp çıktım Bugünlerde çok sakin kk nün geneli niyeyse:44:

3evet canım biliyorum annem de yapıyo ama altına et de koyuyo sarmaların altına kemikli etden ama
Hııımmm öyle çok güzel olur
Sohbete kandım yarışmaya katıldım Nevreste ama şansıma herkescikler kaçmış.
Evet herkes gitmiş
Ushacım çok geçmiş olsun Hiç uğramıyorsun buralara

Benim migren atağım tuttu bugün nevoşum
Ara ara bakıp çıktım Bugünlerde çok sakin kk nün geneli niyeyse:44:

Çok geçmiş olsun canım
Ben buralardayım kimse olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…