Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

Hiç olur mu öyle şey Sakın pes etme çalışmaya devam yaşında daha küçük şimdi olmasa elbet olur

Canım niye karamsar düşünüyorsun.Bugün olmadıysa diğer sınavda güzel olur.Bu sınavdaki hatalarını tespit eder açığını kapatırsın.Sakın sınava girmeyeceğim diye düşünme.Çok pişman olursun ileride.Bugünü bırak yarına bak.

En azından bu yıl girmiyim çok yıprandımgerçi ailem asla bırakmaz ama direticemyazarken bile gözlerim dolu doluoffffffff offffffffffffffff

En azından bu yıl girmiyim çok yıprandımgerçi ailem asla bırakmaz ama direticemyazarken bile gözlerim dolu doluoffffffff offffffffffffffff

Canım sen aklının bir köşesine bu yıl girmeyeyim yazdıysan ne kadar çalışsan da verim alamazsın.Önce onu kafandan çıkar.Bir yılın sana ne kaybettirdiğini maddi manevi düşün sonra tekrar gözden geçir kararını.İstemek başarmanın yarısıdır diye boşa dememişler.Silkelen kendine gel kaldığın yerden devam et bence.Diğer arkadaşların niye senden bir yıl önde olsun dimi.

haklısın ablagece kalbimde büyük bir ağrı ve bağırmalarla kalktığımı biliyorum çok ağır geliyo sanırım psikolojim alt üst

haklısın ablagece kalbimde büyük bir ağrı ve bağırmalarla kalktığımı biliyorum çok ağır geliyo sanırım psikolojim alt üst

Bu kadar psikolojini etkilemesine izin verme.Bu sene elinden geleni yap olmuyorsa dünyanın sonu değil ya seneye tekrar girersin.Takıntı yapmayı bırakırsan daha güzel çalışırsın.

ama seneye 3.senem olucak

O zaman karamsarlıktan sıyrıl çık dışarı bir hava al gel.Sonra planlı programlı çalışmaya başla.Bu sene başaramazsan (ki istersen yaparsın )hayatının sonuna kadar okuyamamanın üzüntüsünü duymaktansa bir sene daha kaybın olur.

dışarı çıkmak istemiyorumbiraz burada kafa dağıtayım o zaman

Canım bulduğun yerde ünversite hastanesine pisikiyatri bölümüne görün onlar sınav için yadışdırıçı bir ilaç veriyolar benim yiğenimde ilk sene girdi yapamayıp çıktı ağlayarak kalemi tutamadım dedi tamamen pikolojik gecen senede pisikolojik destek ve ilaç yardımıyla bu sorunu yendi şimdi tıp fakültesini gidiyor
Hem üzülme dünyanın sonu değil benim yaramaz prensesim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…