Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Canım 1 ay önce kan tahlili yaptırmıştım pek iç açıcı değildi:KK53:Karaciğer enzimleri yüksek:KK31:Kansızlık ve kolestrol düşüklüğü birde tiroid yüksekliği çıkmıştı:KK9:Kontrol yaptırıyorum bakalım ne diyecek:KK14:Ultrason, kan tahlili:KK31:

Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine:KK19: Umarım güzel şeyler söyler dr.un nevoşum:KK16:
Kansızlık(anemi) ben de de var eşim zorla pekmez yediriyor:KK9:

Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine:KK19: Umarım güzel şeyler söyler dr.un nevoşum:KK16:
Kansızlık(anemi) ben de de var eşim zorla pekmez yediriyor:KK9:

Sağol canım:KK16:
Bizim genetik benim hiç yükselmiyor:KK9::KK19:Ben birde çayı çok içiyorum doktor çay içmem konusunda uyardı ama uyacağımı sanmıyorum:KK9:

Sağol canım:KK16:
Bizim genetik benim hiç yükselmiyor:KK9::KK19:Ben birde çayı çok içiyorum doktor çay içmem konusunda uyardı ama uyacağımı sanmıyorum:KK9:

İnşaAllah düzene girer canım değerlerin:KK19:
Çayı ben de çok seviyorum, kahvaltı ile birlikte gün de 15-20 fincan içiyorum:KK9:

Nevreste geçmiş olsun canım.Kolestrol düşüklüğü nasıl oluyor.Yüksekliğini biliyorum da düşüklüğünü ilk defa duydum.Çayı çok içiyorsunuz ama.Açık için bari:)

İnşaAllah düzene girer canım değerlerin:KK19:
Çayı ben de çok seviyorum, kahvaltı ile birlikte gün de 15-20 fincan içiyorum:KK9:
Çok içiyorsun Vuslat.:KK53:Bütün vitaminleri öldürür.Sen de açık iç bari:)

Nevreste geçmiş olsun canım.Kolestrol düşüklüğü nasıl oluyor.Yüksekliğini biliyorum da düşüklüğünü ilk defa duydum.Çayı çok içiyorsunuz ama.Açık için bari:)

Sağol canım:KK16:Canım çok ilginç kolestrolüm çok düşmüş:KK1:Açık çay içemiyorum demli ve şekersiz:KK9:

Sağol canım:KK16:Canım çok ilginç kolestrolüm çok düşmüş:KK1:Açık çay içemiyorum demli ve şekersiz:KK9:

Yaptığın o güzel yemekleri sen yemiyormusun yoksa:)Demli ve şekersiz içersen doktora hiç söyleme bence azarı yersin.:KK1:

Ne oldu güzel hanımlar:KK48:
sınava falan girmicem ben abla:KK43:olmuyo yapamıyorum:KK43::KK43:heyecan stres hep kaybettiriyo:KK43:az önce denemeye girdim geldim içler acısı:KK43:normalde fullediğim dersler 8 10 yanlış hep:KK43::KK43:geldiğimdn beri ağlıyorum gözlerim şişti girmicem sınava falan:KK14::KK14::KK14::KK14:

X