Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144

Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine Umarım güzel şeyler söyler dr.un nevoşum
Kansızlık(anemi) ben de de var eşim zorla pekmez yediriyor

Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine Umarım güzel şeyler söyler dr.un nevoşum
Kansızlık(anemi) ben de de var eşim zorla pekmez yediriyor

Sağol canım
Bizim genetik benim hiç yükselmiyorBen birde çayı çok içiyorum doktor çay içmem konusunda uyardı ama uyacağımı sanmıyorum

Sağol canım
Bizim genetik benim hiç yükselmiyorBen birde çayı çok içiyorum doktor çay içmem konusunda uyardı ama uyacağımı sanmıyorum

İnşaAllah düzene girer canım değerlerin
Çayı ben de çok seviyorum, kahvaltı ile birlikte gün de 15-20 fincan içiyorum

Nevreste geçmiş olsun canım.Kolestrol düşüklüğü nasıl oluyor.Yüksekliğini biliyorum da düşüklüğünü ilk defa duydum.Çayı çok içiyorsunuz ama.Açık için bari:)

İnşaAllah düzene girer canım değerlerin
Çayı ben de çok seviyorum, kahvaltı ile birlikte gün de 15-20 fincan içiyorum
Çok içiyorsun Vuslat.Bütün vitaminleri öldürür.Sen de açık iç bari:)

Nevreste geçmiş olsun canım.Kolestrol düşüklüğü nasıl oluyor.Yüksekliğini biliyorum da düşüklüğünü ilk defa duydum.Çayı çok içiyorsunuz ama.Açık için bari:)

Sağol canımCanım çok ilginç kolestrolüm çok düşmüşAçık çay içemiyorum demli ve şekersiz

Sağol canımCanım çok ilginç kolestrolüm çok düşmüşAçık çay içemiyorum demli ve şekersiz

Yaptığın o güzel yemekleri sen yemiyormusun yoksa:)Demli ve şekersiz içersen doktora hiç söyleme bence azarı yersin.

Ne oldu güzel hanımlar
sınava falan girmicem ben ablaolmuyo yapamıyorumheyecan stres hep kaybettiriyoaz önce denemeye girdim geldim içler acısınormalde fullediğim dersler 8 10 yanlış hepgeldiğimdn beri ağlıyorum gözlerim şişti girmicem sınava falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…