Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
tüm gün revirdeydim ablacım iğneyl ayaktayım vallahi durumum kötüye gidiyor.. pazartesi muayanem var bakalım...

pericimm hoşgeldin öncelikleee... napcan kız beniiii
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine

kızlaaaaaar bulgurum ıslansın birazdan yoğurma işlemine geçicem akşama sunarım inşallah

Kolay gelsin canım bekliyoruz

Sosis severlere güzel bir kahvaltılık.Yanına patates kızartın konsepte uygun olsun.Sosis pek sevmememe rağmen sırf meraktan yapıp çoğunu yemek zorunda kaldım.

Benim çoçuklarım bayılır sosiseama ben zararlı diye çok nadir alırım ellerine sağlık canım bu tarifi sosis aldığım nadir günlerimden bir gün denerim

Nevoş ablasının kadrolu yarışmacısıKonun onaydaEllerine sağlık açılmasını bekleyelim
ayy heyecan yaptım birden gitti sandım yazdıklarım nasıl korktuum abla anlatamam
çok sağol güzel ablam inşallah biran önce onay verirler ay bu yarışmalara katılmak ne güzel birşeymiş çok tatlı bir hecanı vaaar

Yok canım profilinde konu görünüyor
Evet canım çok güzel bir heyecan birde oylama sırasındaki heyecan çok fenaBol şans diliyorum

Yok canım profilinde konu görünüyor
Evet canım çok güzel bir heyecan birde oylama sırasındaki heyecan çok fenaBol şans diliyorum

ayy oylama zamanını hiç düşünemiyorum bile
çok sağol ablacım teşekkür ederim
bu arad ben profilim de de göremedim :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…