Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Hoşgeldin :KK19:Nasılsın:KK16:
Yeni kategoriyi kaçırmadın :KK52:

Canım ben bölüm Editörü olduğum için görüyorum:KK34:

Hoşbuldum nevoşum :KK19:sen kaçırdım say bu seferlikte böyle olsun:KK43: bir dahakine kesin yetişirim:KK14:

1 haftadır kızım hasta 3 gündür de ben hastayım :KK43:haftaya da sınava gireceğim :KK31:

En bol bahaneli yarşıma dönemim diyebiliriz :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

çokk haklısın :KK8:
zaten nede olsa artık senin kadrolu yarışmacınım artık hep görüceksin (inşallah) :KK19:
İnşaallah canım memnun kalır devam edersin:KK16:
Hoşbuldum nevoşum :KK19:sen kaçırdım say bu seferlikte böyle olsun:KK43: bir dahakine kesin yetişirim:KK14:

1 haftadır kızım hasta 3 gündür de ben hastayım :KK43:haftaya da sınava gireceğim :KK31:

En bol bahaneli yarşıma dönemim diyebiliriz :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Çok geçmiş olsun canım:26:Rabbim şifa versin dikkat edin kendinize:KK19:
Evet bol bahaneli bir dönemdesin:KK9:Ama bak artık yarışmacılarımız kadrolu oluyorlar sen 1 kere katılıp kaçtın:KK52:

İnşaallah canım memnun kalır devam edersin:KK16:

Çok geçmiş olsun canım:26:Rabbim şifa versin dikkat edin kendinize:KK19:
Evet bol bahaneli bir dönemdesin:KK9:Ama bak artık yarışmacılarımız kadrolu oluyorlar sen 1 kere katılıp kaçtın:KK52:

Sağol canım:KK19: tüm hastalara acil şifalar diliyorum bende :nazar:

Bende o kadrolar dolsun diye oyalanıyorum işte :KK52::KK52::KK52:

Yaşını kabul etmeye mi başladın:KK52:
Ben de ondan katılmıyorum gençlerin önü açılsın maşaallah döktürüyorlar:KK56::KK9:

Ona kabul etmek demeyelim de yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum kendimi :KK31:

Abla diyenlerin sayısı çok arttı birde son günlerde anlamsız şekilde :26:

psikolojik bir çöküntü yaşamamak için böyle ufak açılımlar yapıyorum bende :KK52::KK52:

Ona kabul etmek demeyelim de yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum kendimi :KK31:

Abla diyenlerin sayısı çok arttı birde son günlerde anlamsız şekilde :26:

psikolojik bir çöküntü yaşamamak için böyle ufak açılımlar yapıyorum bende :KK52::KK52:

Abla demeye mi başladılar:89::KK9:
Yavaş yavaş alışsan iyi olacak:KK53:Bana hep abla diyorlar ben memnunum:KK9:

Abla demeye mi başladılar:89::KK9:
Yavaş yavaş alışsan iyi olacak:KK53:Bana hep abla diyorlar ben memnunum:KK9:

Bana daha yeni başladılar canım :21:ama alışmak lazım biran önce yoksa depresyon kapıda :KK14:
benim liseden bir arkadaşım 18 inde evlendi hemende doğurdu ne acelesi varsa:KK19: kızı 15 yaşında liseye gidiyor..
bir o zibidi pisliğine teyze dediğinde böyle gözlerim doluyor :KK43:

Bana daha yeni başladılar canım :21:ama alışmak lazım biran önce yoksa depresyon kapıda :KK14:
benim liseden bir arkadaşım 18 inde evlendi hemende doğurdu ne acelesi varsa:KK19: kızı 15 yaşında liseye gidiyor..
bir o zibidi pisliğine teyze dediğinde böyle gözlerim doluyor :KK43:

Hayırlısı olsun canım :KK19:
Benim de arkadaşlarım var benden 1-2 yaş küçükler çocukları orta okula gidiyor:nazar: Herşeyin bir zamanı var :KK31:Rabbim senin yavruna sağlık versin:KK19:

Hayırlısı olsun canım :KK19:
Benim de arkadaşlarım var benden 1-2 yaş küçükler çocukları orta okula gidiyor:nazar: Herşeyin bir zamanı var :KK31:Rabbim senin yavruna sağlık versin:KK19:

Amin cancağızım hepimizinkilere insallah:KK16::KK16:

Boğazım çok kötü ya benlik tarifin varmı :KK31:

Amin cancağızım hepimizinkilere insallah:KK16::KK16:

Boğazım çok kötü ya benlik tarifin varmı :KK31:

Canım kara turp var onun içini oyup içine bal koy bir bardağın içine koy alta süzülen su iyi geliyor:KK34:
Bal-zencefil karıştırıp yiyebilirsin:KK31:
Çörek otu balda iyi gelir..
Ihlamurda içebilirsin içine bal ve zencefil ekleyip:44:

Günaydın :KK3:iyi hafta sonları :KK16:
$image.jpg

Günaydınlar herkese :KK3:

Efsercim ellerine sağlık..

Usha geçmiş olsun , nevrestenin reçetelerini uygula bence de hepsi bire bir :KK34:

X