Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Benimkilerinde yaşı bayağı var 65 i geçtiler ama hala vazgeçmiyorlar.Bizde yardım edemiyoruzAğaçlar çoğalıp büyüdükçe iş çoğaldı 15-20 işçi ile ancak yapıyorlar
Oylar bölünüyor tabi 5 adaya oy vermek başka 10 adaya vermek başka oluyor
İnşaallah canım
Günaydın kızlar.:119:

Bu sarı kafa da size günaydın diyor.Aus'un civcivlerine kardeş yaptım.

Çok güzel olmuş
Yok Aus daha yapmadım patatoları:)Nette dolaşırken gördüm.Çok kolay geldi yapıverdim.
Patatolar ne zaman geliyor

geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Hoşgeldin yaramaz kız nerelerdesin
Adranın faresinin peşine düşen kedi bu olurdu
Eki Görüntüle 977323

Sosis severlere güzel bir kahvaltılık.Yanına patates kızartın konsepte uygun olsun.Sosis pek sevmememe rağmen sırf meraktan yapıp çoğunu yemek zorunda kaldım.

Son düzenleme:
Sosis severlere güzel bir kahvaltılık.Yanına patates kızartın konsepte uygun olsun.Sosis pek sevmememe rağmen sırf meraktan yapıp çoğunu yemek zorunda kaldım.

ay karnım acıktı pek sevmem de görünce aklıma kumpir geldi :)

Ellerine sağlık canım Benim kuzular bayılır sosise, tam onların damak tadına göre olmuş

Hoş geldin canım seninde kutlu olsun nasılsın bu gün canım

tüm gün revirdeydim ablacım iğneyl ayaktayım vallahi durumum kötüye gidiyor.. pazartesi muayanem var bakalım...

dilos ablaanerelisin sen nerede oturuyon geçen gün aklıma takıldı banlıyken tüm forumu düşünecek kadar bol vaktim oldu

pericimm hoşgeldin öncelikleee... napcan kız beniiii

tüm gün revirdeydim ablacım iğneyl ayaktayım vallahi durumum kötüye gidiyor.. pazartesi muayanem var bakalım...

pericimm hoşgeldin öncelikleee... napcan kız beniiii
ya forumu okurkene elazığ diyarbakır gibi bişiler yazmıştın bu iki şehirede yakınımda o sebepten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…