Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Yok canım henüz belli değil:KK19:
Ama kek ve kurabiyeler nasıl olur diye konuşuyoruz:KK56::KK9:Listeye alayım mı seni:KK51::KK53:

bu bölüme girmeye korkuyorum valla her an listeye alnacagım diye:KK52::KK52:
evet evet kurabiyeler olsun hep yemek nereye kadar :KK53:

Son düzenleme:

bu bölüme girmeye korkuyorum valla her an listeye alnacagım diye:KK52::KK52:
evet evet kurabiyeler olsun hep yemek nereye kadar :KK53:

Bizde öyle konuştuk yemeklere ara verelim tatlıya geçelim:KK56:
Yok yok korkma :KK23:Sen sohbete katıl bir bakmışsın tarif arıyorsun:89:Sonra bir bakmışsın resimleri düzenleyip konu açmaya çalışıyorsun:KK30::KK52::KK52::KK52:

Ahhh canım sen yeter ki iste çelmez miyim:KK23:Özelden ve bulunduğun her yerden peşinde gezerim:KK52::KK52:
hahahah :KK52: nerelere kaçsam :KK55:
Bizde öyle konuştuk yemeklere ara verelim tatlıya geçelim:KK56:
Yok yok korkma :KK23:Sen sohbete katıl bir bakmışsın tarif arıyorsun:89:Sonra bir bakmışsın resimleri düzenleyip konu açmaya çalışıyorsun:KK30::KK52::KK52::KK52:

ay nevoş senin için her topiğe yazan potansiyel yarısmacı dimi itiraf et :KK52:

Kekler yerine kurabiyeler olsa :44: Isındığın bir kurabiye yok mu adracım ? Bana bu ara çeşit çeşit kurabiye tarifleri lazım da :KK1:
Kekler ve kurabiyeler birlikte yarissa.:KK53:İsteyen kek yapsin isteyen kurabiye.Ama tek tarif.Cok yapmak istiyorum o keki.Ahim şahin değil ama ben etkilendim.Büyük bir ask yasiyoruz onunla.:KK9:Gerçi seklini tutturabilir miyim meçhul.:44:

Son düzenleme:

hahahah :KK52: nerelere kaçsam :KK55:

ay nevoş senin için her topiğe yazan potansiyel yarısmacı dimi itiraf et :KK52:

Kaçma daha yarışma başlamadı :KK9:Ama ben listemi elime aldım $e053.gif söylediğiniz herşey alehinize kullanılacak:82:

aa linkle olur mu hiç canlı canlı görmesi lazım :KK9:

yok yok yapmaz şaşırtmaz :KK9:
Önce biz bir görelim sonra mahçup olma kk onayından sonra müstakbel damadımıza yemeklerini tattırırsın:KK9:
Kekler ve kurabiyeler birlikte yarissa.:KK53:Çok yapmak istiyorum o keki.Ahim şahin değil ama ben etkilendim.Büyük bir ask yasiyoruz onunla.:KK9:Gerçi seklini tutturabilir miyim meçhul.:44:

Ayyy ben buna çok sevindim $dancing.gif 1. olan arkadaşı ikna edelim kekler olsun kategori:KK56::KK52:

Son düzenleme:
Öyle mi oldu :KK9: :KK1:
Yok canım kaçma her zaman bekliyoruz:KK19:En azından kategoriler ve istekleriniz hakkında yorumlarda bulun :KK19:Bunu herkes yapmalı bence:13:

bu topik beni acıktırıyor cok fena. dişlerimi fırcaladım bir de gidip yiyemem de:KK52:
yemeklere bakıp doysam keşke :KK9:

X