Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Bayıldım ikisine de.Ellerine sağlık canım.Pastan hazır pastalar gibi olmuş.Çok marifetler var sende.

sağol canım teşekkürler

daha neler neler yapasım varda annem fırsat tanımıyor bana önümü kapatıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
sağol canım teşekkürler

daha neler neler yapasım varda annem fırsat tanımıyor bana önümü kapatıyor

Ahh bu anneler,ablalar.Belki geleceğin ahçısı olacaksın dimi.Çok para varmış ileride ahçı olurum desen belki birşey demez.

çekişmeli gidiyoooo
ne güzel bir heyecan bu...
acaba noldu diye bakıp bakıp duruyorum bana noluyosa

çekişmeli gidiyoooo
ne güzel bir heyecan bu...
acaba noldu diye bakıp bakıp duruyorum bana noluyosa

Valla bizde bir çekişme yok egunal.Biz çok centilmence yarışıyoruz.İki kişi arasında çekişme var dersen evet var.Hiç centilmen değil onlar

Son düzenleme:
ne demek canım benim
şimdi nasıl oldun peki :26:

valla diyarbakıra gitmiştim tedaviye 4 gün sürdü geri döndük bende ateş titreme durmuyodu aynı zamanda idrar yollarımı da üşütmüşüm de ..işe gittim buraya yazdığım gün geldim diye msj yazmıştım o gün fenalaştım ateşim 39 oluyodu eşimde beni memleketime getirdi dün gece... annem bakcak bana baya yatalak durumdayım... ateşim hiç düşmüyor..kıvranıp durmaktansa biraz buraya geliyim dedim

ayy canım benim ya kıyamam sana niçin kendine dikkat etmiyosun.
çok hassas bi bünyen var sanırıım bak annende çok üzülür:26:

Çok geçmiş olsun canım.İyi olmuş annenin yanına gelmen.Moral iyileşmende çok yardımcı olur sana.Kendine iyi bak.

ayy canım benim ya kıyamam sana niçin kendine dikkat etmiyosun.
çok hassas bi bünyen var sanırıım bak annende çok üzülür:26:

aynen baya hassas bi de saldırınca dört koldan geldi hastalıklar başedemedim...

Çok geçmiş olsun canım.İyi olmuş annenin yanına gelmen.Moral iyileşmende çok yardımcı olur sana.Kendine iyi bak.

teşekkürler adra evet inşallah annemler moral olacaklar.. bu arada oylama başlamış değil mi? bu genel sayfadan kullanıyorum değilmi ?

Valla bizde bir çekişme yok egunal.Biz çok centilmence yarışıyoruz.İki kişi arasında çekişme var dersen evet var.Hiç centilmen değil onlar

haklısın adracım önde gidenleri bende centilmen bulmuyorum
oylamaya hızlı giriş yapıp neyi amaçlıyorlar yani ne var ki bir iki oy farkla gitse herkes çok ayıplıyorum çok

Canım çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin.
Dikkat et kendine

Evet canım oylama başladı.Her zamanki gibi oylama.Yukarıda bak seçenekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…