Para üstü alırken

Ödeme yapmadan zaten tadilata gönderilmez ki. Çok saçma olmuş.

Koltuğa oturmadan sor fiyatı.

Bende gecen okulun kantınınde su aldım bi tek 20 tl vardı yanımda onu verdim adam saat 12 gibi gelirmisin bozamıyorum dedi benimde dersim vardı zaten tamam dedim gittim 10 tl verdi, eksik verdiniz dedim kağıda yazmıs nasıl inat ediyor oflayarak 6 tl çıkardı cebimden veriyorum diyo istemedim zorla aldım ertesi gün gittim paranın geri kalanınıda verdi yanlıs not almışım özür dilerim diye, bilmiyorum belkide sabah yorgunluğudur ama bu kadar iddaşalmak neden

Haklısın.
Bende kuruşları alıyorum diye gıcık oluyorlar.
1 kuruşu istiyorum, aslında istemem bile tuhaf , vermeleri lazım ama paraları kafalarına göre yuvarlıyorlar.
Kendileri olsa kum tanesinin hesabını yaparlar ama. İşine gelene toplumu olmuşuz ya!

Bunları yaşamamak için alışverişlerinizi bankamatik kartıyla (kredi kartı değil) ödeyin hem üzerinizde fazla para taşımamış olursunuz...
Böylece ne fazla kuruş vb. ödemiş olursunuz ne de eksik ödemiş olursunuz. Hiç kimsenin kimseye hakkı da geçmez.
Kime ne ödediğinizi internet hesabınızdan kontrol eder ve kayıt altına almış olursunuz.

Bir arkadaşa sıfır araç almıştık. Banka kredisi vb. islemlerinde kredi tutarını 16000tl i bayi alındı olarak not almış. Bankada eft yapmamış diğer kalan kısmı biz odeyip aracı teslim aldık. Bir ay sonra hesapta 16000 tl para olduğunu farkedince bayiyi arayıp eft yaptık. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…