para istermisizin

yaramas

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
948
2
52
kızlar kocizden para nasıl istersiniz ben çok merak ediyorum benim için bir ihtiyaç diye isterim siz :sm_confused:

istenir tabiiki hem kocişten istemicemde kimden isticem
nasıl istenir ihtiyacımı söyler isterim ımmmmmmm
bazen degişik isteme tatkikleride uygularım jeyyar:dance:

bende evli degilim ama evli olsam da isteyemem herhalde. onun ihtiyacımı görüp vermesini beklerim.

ya kızlar bende utanırım da bu köşeye evlilerin fikri ve terçübeleriniz bana gerekiyor bende ona göre bir tutum tapayım laelaelaelaelae

şimdi bende çalıştığım için genelde gerek kalmıyor. zaten istememe gerekte yok çünkü onun maaş kartı bende :Roflol: şöyleki maaşı iş bankasından alıyor ilk yıllarda bana ek maaş kartı çıkartmıştı şimdi kendisi kredi kartı ve maaş hesabı aynı olan bi kart aldı maaş kartıda bende hiç hesap vermeden çekebilirim ama ben yapmıyorum.

arkadaşlar bende 4 ay oldu evleneli bende çalışıyorum maddi özgürlüğüm var yani,ama biz eşimle evlenmeden önce konuştuk para ortada bir yerde toplanıyor ihtiyacımız oldukca ordan alıp harcarız ikimizde ,eşim üzerinde çok fazla para taşımayı sevmez,bence sizde böyle alıştırın hiç çekinmeden alabilirsiniz ordan.:dance:

bende çalısıyorum ma hesaplarımız ortaktır.benim param biterse o verir onunki biterse ben veririm..ama calısmasamda vermesi gerekiyordu hemde istemeden değilmi yahttp://www.2de1.net/resim/viewer.php?id=117733onur_2.gif

allaha sukur kimseden para istemedim universiteden mezun oldugum ilk gunden beri

bakkıyorum da çalışan çok şanslı ya ben neyapacam
ben babam dan bile istemezdim anneme derdim

biraz nazlanarak sırnaşarak para isterim oda mesela çıkarır 2 ellilik birini bana verir ben ikisinide kaparım eheheheh
oda güler :sm_cool:

çalıştığım için böyle bir derdim ender olur, ama paraya ihtiyacım olursa "üstünde para varmı?" diye sorarım eşimde "cebimden al" der.
Olay bu kadar basit.

ya annemiz kocanın cüzdanına el uzatılmaz die öğretti inanırmısınız hala onun etkisinde olduğum için annem bana para versin istiyorum kocamda ben istemeden verio ama ihtiyac olduğunda?

Bu konuların baştan konuşulması gerekir.
Ama evlendiğinde de bir sistem oturtulabilir,önemli bir konu.
Baştan nasıl alıştırılırsa öyle gider...
Ben şahsen çalışıyorum.
Maaşımı alıyorum,mümkünse en kısa zamanda bitirip ondan da istiyorum takviye.
Nasıl mı istiyorum?
Paran var mı? diye soruyorum. o nun cevabını beklemeden:Yoksa ben veriyim dicektim ama bende de bitti diyorumjeyyar
Ama çalışmayan bayanlar için sormak durumunda bırakılmayı hoş karşılamıyorum.
Bu tip ailelerde bence enn sağlıklısı,maas şeklinde evin hanımına her ay bir bütçe ayrılması dır.

Ben ihtiyaçlarımı kredi kartı ile hallederim.. Ekstre gelince o da öder.. Bugüne kadar saolsun hiç hesap sormadı..Ayrıca da 2 ya da 3 günde bir bir miktar para da bırakır.. Saolsun bana hiç söyletmeden verir..

:Roflol::Roflol::Roflol:loooooooooo paraya ıhtıyacım varrrrrr eccık verseene desem ne olur aceppp

X