para istermisizin

söke söke alırım dermişim:Roflol:

bende çekinirim hehralde. aslında aramızda çok konuşuyoruz bu konuları o para konusunda asla çekinmememi istiyor:asigim: ama bende ilk zamanlar çekinirim herhaldetatlicadiarzu

niye çekinirsiniz bende onu anlamam.....ilk evlendiğimde kendiğinden zaten bırakıyordu eşim....bende evlenene kadar çalışan bir bayan olarak alışmışım cebimde sürekli para durmasına...ama madem evlendim ve çalışmıyorum tabiki istiycem..oda vericek...onun görevleri arasında zaten:Roflol:ama son 1 senedir daha basit bir yoldan çözdük işi....maaşa bağladım kendimi....güne böldük...hergün o parayı bırakır...çok çok extra bişey çıkarsada fazlasını da isterim...eşimde sağolsun verir.....hiç problem yaşamadık şükürki.....

Evli Deilim Ama Kesinlikle Isteyemem Herhalde.utanirim Ya.annemin Ayliğini Ben Saklarim Ihtiyacim Olanini Alirim Abimden Istemeyi çok Severim .ihtiyacim Olmasa Bile Abimden Isterim Saolsun Verio Hep:d Ama Eşimden Isteyemem Ya Kiyafet Falan Isterimde Para Isteyemem Sanirm

maaşı benim hesabıma yatıyor şimdilik yurt dışında olduğu için,ama o türkiyedeykende ondan hiç çekinmeden isterdim,'hayatım,cüzdanında bana vereceğin fazlalıklar varmı? derim,o'da anlar ne dediğimi?verir sakınmaz canım benim...bende ilk zamanlarda isteyemiyordum ama insan zamanla alışıyor,eee bekliyorsun onların akıllarına gelmeyince parasız kalıyorsun ve mecburen istemeye alışıyorsun...

Ben hiç para istemedim,hep kendisi sorar ve para bırakır.Harcamalarımı kredi kartı ile yaptığım için yanımda pek nakit taşımam.Ama nakit paraya ihtiyacım olsa neden çekineyim ki istemekte?Ben babamdan para isterken de çekinmezdim.Biraz arsızım sanırım :)...

ben istemem,isteyemem..oda çok kızar..sorar paran varmı diye,yoksa bile ben var derim..cüzdanıma bakar,inanmaz bana..
oldum olası bi erkekden para alamadım..liseyi bitirdim çalışmaya başladım..sonra ünv. zamanı maaş yatıyodu babamın emekli maaşı..öel yani babamın elinden de para alamadımki,zor geldi hep..
eşimde hep ben senin kocanım niye söylemiyosun diyodu ilk zamanlar,baktıki değişmiyorum..artık sormadan para bırakıyo bi köşeye bana da alırsın diyo..bende öyle alıyorum..almıyodum ilk zamanlar ama kocişşş çook sinirlenmeye başlayınca aldım bende!!

bende hiç istemem liseyi bitirir bitirmez çalışmaya başladım zaten daha öncedende babamdan para istemezdim istiyemiyorum yani ama sağolsun eşim verir benim söylememe gerek kalmaz

bende çok pek isteyemiyorum ama sağolsun eşim istememe fırsat vermeden bırakıyor kendisi

Ilk evlendigimiz siralarda hic isteyemezdim ama baktimki ben istemesem adam cok rahat hic vermeyecek, arsizligi elime alip istemeye basladim,istedigim halde maraza cikariyo,birde istemesem canina minnet adamin.:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

eşim haftalığını alır kendine yeticek kadar alır para içinden kalanını verir ne alırsan al derr aldığıma ettiğime karışmaz o konuda birtane kocammmm

Hayat müşteriktirjeyyar kocam olursa beraber biz onu paylaşırız aramızda :1closedeyes: eşitlik olur hemm ...ama sevgilimden öyle birşey yapamam herhalde... olsa bile utanırdım diyecemde:bbo: yüzsüzlüğüm tuttu garii :1no2:

hic istemedim direk dalarim ben cüzdana:) eger para yatirmamissa kartima....

X