para istermisizin

vallahi arkadaşlar ben isteyemeyenlerdenim,onun için çalışıyorum zaten,şöyle diyeyim.Birkere isterim ama 2.3.kere isteyemem .kadın olarak bazı özel ihtiyaçlarımız olacak ne bileyim rimel bitecek,ruj bitecek bitmeselerde kocama,şu renk ruj alacam desem ,oda rujun yokmu?dese işte ben biterim .E var ama o renk yok diyemem ,çalışıyorum bazen o parasız kalınca ben veriyorum ,kendi ihtiyaçlarımıda alıyorum,onada bişeyler alıyorum..

ben evli değilim ama para istemişimdir. annem babamdan pek isteyemiyorum çalıştığım için pek yüzüm olmuyor onlardan almaya ama aşkımdan isterim saolsun her buluşmamızda sorar cebinde ne varsa bölüşürüzz sonuçta gidip başkasından isteyeceğime ondan isterim canım aşkımmmm benimmm

kızlar kocanız sonuçta en yakınınız sizin ondan başka kimden isteyebilirsinizki.neden çekiniyosunuz aynı hayatı hatta aynı yatağı paylaşıyosunuz.ha maddi açıdan sıkıntılı olur o zaman ertelerim harcamalrımı istemem ama normal zamanda tabiki kocişimden isterim o benim herşeyim.

Benim kocişin aklına pek gelmez para vermek ama cimrilikten değil kafası genelde dağınıktır işi ile ilgili meselelerle uğraşır...

Bazen direk isterim biraz utana sıkılada olsa söylerim param yok verirmisin diye oda sağolsun hemen çıkartır verir ha birde sorar ne kadar istiyorsun diye :eek:(bu sorudan nefret ediyorum)...

Bazende ima ederim çok güzel bir şey gördüm harikaydı diye anlatırım tatlicadiarzu oda alsaydınya der param yoktu derim:çok üzgünüm: ben verirdim güzelim niye söylemiyorsun der çıkartır hemen verir tabi bende biraz naza çekerim yok hayatım almasamda olur felan diye yerimseniben sonunda kaparım parayı jeyyar

Benimkide ben istemeden bırakır, sağolsun hesabınıda sormaz. Ayrıca dışarda çok sık yemek yeriz hem bana hemde çevresindekilere bonkör davranır, evde de pek para lafı ettirmez. Yanına gelen hiç bir çocuğu geri çevirmez, Komşularınıda gözetir. Çok taktir ederim mali durumu çokta iyi olmadığı halde yapar bunları. Aslan kocişim benim...

............................................

Son düzenleme:
çok uzun zamandır hiç kimseden para istemedim,birinden(kocam da olsa)para istemek çok zor geliyor.Ama Allahtan bu konuda çok şanslıyım,çalışmama rağmen eşim bana hiç sormadan sık sık baş ucuma para bırakır,bence olması gereken de bu,kocanın görevlerinden biri de bu;karısının geçimini sağlamak zorunda...Yani bu bizim hakkımız,niye diye sorması ayıp bence hiç bir kadın kocasından boşuna para istemez,sorması kadının gururunu incitir,ikiletmeden vermeli!Erkek olmanın da zorlukları var di mi ama?

Çalışıyorum ama ihtiyacım olunca fermuarlı bi cüzdanım var onu ağzı açık ortada bırakırım oda içine koyar.. Komik ama ne yapayım pek isteyemiyorum. :eek:

çok uzun zamandır hiç kimseden para istemedim,birinden(kocam da olsa)para istemek çok zor geliyor.Ama Allahtan bu konuda çok şanslıyım,çalışmama rağmen eşim bana hiç sormadan sık sık baş ucuma para bırakır,bence olması gereken de bu,kocanın görevlerinden biri de bu;karısının geçimini sağlamak zorunda...Yani bu bizim hakkımız,niye diye sorması ayıp bence hiç bir kadın kocasından boşuna para istemez,sorması kadının gururunu incitir,ikiletmeden vermeli!Erkek olmanın da zorlukları var di mi ama?

BENDE AYNEN DEDİKLERİNE KATILIYORUM NEDEN DİYE BİR SORU SORMAMALI NEDEN DERSE GEREK YOK İSTEMİYOR DERİM İSTİYORSAM SEBEBİ VARDIR CANIM :sm_cool:

1paraht2.png

para2pb5.png

3parabh2.png

4paravs2.png

bende bu zamana kadar hep kendım çalısdım kendım kazandın su an nısanlıyım evlenınce nasıl derım acaba bana para ver dıyee yaaa

Isterim Valla Kocamdan Para Hiç çekinmem.evlenince Iştende çikartti şimdi de Vercek Tabiki.ama Benim Kocişim Her Sabah Işe Giderken Komidinin üzerine Para Birakir Ihtiyacim Olur Diye Alirim Onu.bazende Cebince Bozukluklar Oluyo O Neyki Kaç Lira Derim çikarttiririm Cebinden Sonra Sen Ver Onlar Bana Lazim Derim Hemen Kumbaraya Atarim Onlarida.kocam Diyorki Bana Sen çok Tehlikelisin Varya Kari Diyor .hahahahaha

ilk günler bende çok utanırdım ama sonradan zaten istememe gerek kalmıyor parayı zaten bana veriyor gerek olduğunda ben de oluyor zaten

X