Özledim

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.379
1.808
Nerdeyse bir haftadır rahatsızlığımdan dolayı giremiyorum .Sizleri özledim KK özledim .Sizlerle hüzünlenip sizlerle ağlamayı,sizlerle sevinip sizlerle mutlu olmayı,sizlerle bilgilenip sizlerle paylaşmayı özledim .
Riyasız ve çıkarsız dostlukların kurulabileceğini KK öğrendim ve sizleri tanıdığım için çok mutlu oldum .Sizleri seviyorum .

Canim gecmis olsun Allah sifalar versin..Biran evvel sagligina kavusman dilegiyle..Sevgiyle kal...

Çok geçmiş olsun, epeydir olmayışın dikkatimi çekmişti.
Bir an önce sağlığına kavuşup dönmen dileğiyle......

ama ben seni çok merak ettim kkdaşım.bir ses verseydin keşke.çok geçmiş olsun
dönmene sevindim.sende iyiki varsın.
dün sana bir yazında seslendim nerelerdesin diye...

lereenimmm geçmişler olsun umarım daha iyisindirr bizde seni özledikk kendne dikkat et :1hug:

Lerenimmm büyük geçmiş olsun...Sitede ve msn de yokluğunu farketmiştim zaten ( İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşursun...Hep bizimle ol :))

minecim..cnm..hastalanmissin simdi okudum burda...cok gecmis olsun ..ne oldu sana güzel yürekli mine---umarim simdi iyilesmissindir..ve hersey yolundadir..
su an burda degilsin...en kisa zamanda görüselim olurmu...kendine iyi bak olurmu cnm..
sevgiyle öpüyorum seni...

canım arkadasım simdi okudum gecmisler olsunn sana umarım kötü birsey yoktur
hersey yolundadır seni özledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…