Özgüvenim yerlerde ve Kendimi affedemiyorum...

Bence de kendini affetme hem zorla görüşmeyi kabul ediyorsun hem de ortak tanıdıklarınız çıktı diye seviniyorsunuz
Size bu kadar laf etti ne için ağlıyorsunuz bir daha görüşmezsin olur biter zaten karşındakine insan bile diyemeyeceğim tam ruh hastası tek kelimeyle manyak

Bence siz o cibilliyetsizden etkılilenmisiniz ..
Sizi etkileyip hemen avucunun ıcıne alması sonrada gururunuzu kırıp kenara atması sızı bu kadar yıkmış ..

Ama bence bosu bosunaa ağlamıssınız ..
O sozlerı soyleyecek adama benım tek cvbım : Tokat olurdu ..
Bence ağlayıp sızlayarak o cibilliyetsizi haklı cıkarıyorsunuz ..

Ben sızın yerınızde olsam gıyınır suslenır hosuma gıden ne varsa onları yapar mutlu olmaya calısırdım boyle adi - kişiliksiz bırınden kurtuldum dıye ..

Bence onun dediklerinden ziyade şu an sizi rahatsız eden cevap verememek olmuş. Bir arkadasın dediği gibi ona içinizdekileri söyleyip rahatlayabilirsiniz. Eğer tabi şartlara göre uygunsa yoksa konuşmak şu anki durumdan daha kötü sonuçları olacaksa boşverin laf bu ağızdan çıkar siz kabul etmedikten sonra da kendini bulur ancak. Son derece seviyesiz ve boşboğaz bir adammış bir bayan bile bir başka bayana bu üslupla konuşamazken o dost ayağına iyilik kisvesi altında saçmalamış. Dikkate bile alma ve kimseden nasihatte dahil hiç bişey almak zorunda olmadığınızı bilin.

kesinlikle kurtulmuşsun arkadaşım... daha iki günlük tanıdığı bir kadına cinsel içerikli aşağılama yapan erkek kesin sapık ,takıntılı yada en azından psikolojik olarak sorunludur... iğrenç bir insanmış... eğer cevap veremedim diye bu kadar üzülüyorsan, birgün devran döner uygun bir ortamda cevabını bi şekilde yapıştırırsın...

Adam tam sorunlu ve de edepsizmiş. Tatlım senin tek derdin bence adam sana laf söylerken senin birşey diyememen.
Ama geçmiş gitmiş işte.
Bir de aileler tanışınca böyle terbiyesizliklerini görseydin daha kötü olurdu.
Haline şükret bence.

Canım eğer söyleyemediklerin içinde kaldıysa ve bunları ona söyleyerek rahatlayacaksan. Mesaj yaz gönder, onun telefonunu da engelle sil, yada hattını değiştir. Senin yazdığın mesajla kalsın herşey sana ulaşamasın. Özür dilerim ama o adam gerizekalının önde gideniymiş. Eğer sonradan kararından vazgeçtiyse insan böyle mi söyler. Karşındakini incitmeden evliliğe ve yeni bir ilişkiye hazır değilmişim der, karşındakininde bir bayan olduğunu düşünüp onu incitmez. Kısasa kısas canım. Sende ona yaz gönder, senin için ölmüyordum sende böylesin şöylesin diye yaz derim

hukuk okumuştum ve psikoloji derdimizde vardı - kriminolojik psikoloji
tabi abarttım biraz ama psikolojisi bozuk bu vatandaşın orası kesin

bilim konuşuyorsa ben susarım
belki o dereceye varan bir durum değildi ama saplantıları varmış evet

ay evet ağır psıkopat olabılır ...bence hıc karsılık vermemelı haha dıyıp gulup gecmelı hanı bır sarkı var ya ....sen bana fazla ıyısın ıyısın FAZLAAAAAAAAAAAAAAAAAA....ZUHAL OLCAYIN....

severdim de o şarkıyı

artık muhatap olmak istemiyorum çünkü kendi yarattığı dünyada kendini %100 haklı ve makul gören birine hiçbir şey kabullendiremem. Yaptığının yanlış olduğunu ve hakaret anlamına geldiğini dahi kabullendiremedim. inatla hayır ben sana dostluk yapıyorum diyordu.
yeniden karşı karşıya gelmek istemiyorum. sadece toparlanmak istiyorum.

daha önceki mesajlarda da yazmıştım zaten çok kendini seven bir karaktere sahip değilim, oldukça hassas bir dönemdeydim bu da tuz biber ekti.

yarama tuz basmayın ne olur, zaten kendimi yeterince suçluyorum
ruh hastası nedense kkdaki herkesin ortak fikri olmuş durumda

etkilenmemek elde değil
yani ikimiz de bekarken, o da normal bir insan gibi görünürken, bir de hayatımın geriye kalanını ne şekilde geçireceğimi bana süsleyerek anlatırken
ve ben 30 yaşında ve evlenmeyi isteyen bir bayanken illa ki etkilendim, bunu inkar etmiyorum zaten.
tokat atamıyorum çünkü yanımda yakınımda değil amacım tokat gibi cevaplar verebilmekti ama mümkün olmadı

neden dinledim diye kızıyorum kendime. eğer konuşursam bu sefer daha başka şeyler duyacağım çünkü adamın sınırı yok, utanması ve çekinmesi de yok
hani normalde karşımızdakine laf ederken çok şey gelir dilimize ama söylemeyiz üslubumuza uymaz ama bu adamda böyle bir iey yok
yaptığının yanlış olduğunu da kabul etmiyor kırıcı olduğunu da kabul etmiyor

dilerim çıkmaz bir daha karşıma ve hatta karşılaşmak bile istemiyorum. Rabbim sorsun hesabını

adam tam bir deliymiş

kendine benzetti beni 1 haftada, paranoyakça düşünceleri yüzünden beni de zan altında bırakıp kendimden şüpheye düşmeme neden oldu

iyi ki tanışma filan olmadı. aileler araya girince yol daha ilerlemiş olacaktı ve geriye dönmek her kademede biraz daha zorlaşırdı. bir de süperegom çok yüksek benim.
sırf aileme laf gelmesin diye yürütürdümde ilişkiyi ya da her ne haltsa.

numarasını sildim ama faceden yazabilirim
yukarıda da dedim ya duyacaklarımdan korkuyorum sınırı yok, edebi yok çünkü

bence siz ılık bi duş alıp, güzel kokulu kremlerle kendinizi şımartın

bi kuaföre gidip bakımınızı yaptırın, bi de Türk gayfesi içtiniz mi ohh

bu söylediklerim bana hep iyi geliyor

konuşmayın, cevap vermeyin

bi format atın kendinize...

sizi çok iyi anlıyorum. ben de herşeyde hemen kendimi suçlarım. siz kendime o görüştüğünüz kişiyide eski nişanlıma benzettim.
ne kadar şanslısınız onunla bir yola girmediğiniz için. ailesi iyiki öyle demiş. yoksa böyle insanlarla bir yola girmenin sonucunu benim konularımda okuyabilirsin.
atlatırsın, ama biraz kendini ikna etmeye çalış.
o insanında zaten manyak olduğu belli.. böyle psikopatlar insanı etkilemeyi iyi başarıyolar. aniden değişirler. çok iyi biliyorum.
bir daha böyle aşırı hevesli aceleci çok iltifatlı biriyle karşılaşırsanız şüpheyle yaklaşın. ben öyle yapıyorum artık

cnm bır densızın soyledıklerı ıle neden ozguvenını yıtıresın .
lutfen kendıne gel toparla kendını .
benım merak ettıgım ;
sız nerede tanıstınız ?
kac aylık beraberlıkten sonra evlılık kararı aldınız ?
son bırsey ,sıgara ıcmeyene gercekten sıgara kokusu tahammul edılemeyecek kadar zor .
benım arkadasım da sevgılısınden sıgara kokusu yuzunden ayrılmıstı .
gun boyu yanında ıcmese bıle artık ,o koku resmen ıcıne sınmıs .
konustukca optukce acımsı acımsı koku gelıyormus burnuna .
tabı sıgaradan rahatsız oldugunu soylemenın de bır adabı usulu vardır .
yok mıgdem bulandı yok kustum ne bu ıgrenc tabırler yaa .
abartmısta abartmıs cocuk resmen .
bana boyle tabırler kullanan kısının 30yasın da olmasından suphe duyardım acıkcası .
bu kelımelerının karsısın da bırak ozguven yıtırmesı kahkahalara bogulurdum .
cunku ;anca cocugun soyleyebılecegı kelımeler bunlar .

benımde sevgılım cıddı derecede cok sıgara ıcıyor
bende ustum basım cantam sacımın kokmasından bıktım ama hıc rencıde etmedım 3 yıldır

kendı cok mu genc kı acaba haret birşey
valla artık erkekler burunlarından kıl aldırmıyorlar anlamadım gıttı

ısyerınızdekı arkadaslarınızın yanında olabıldıgınce bu durumlarınızı yasamamaya calısın
bu aklınıza takılan seyler ıcınde mumkunse psıkolojık destek alın

bence hiç umursamayan unutun gitsin, daha ilk görüşmede sizin özelinizi mi düşünmüş
insan severse sigarasına katlanabilir dünyada tek sigara içen siz değilsiniz ki.
bide şu açıdan bakın eğer o size bir sürü iltifat etse dediklerinin hepsine inanacakmıydınız. bence hiç özgüveninizin azalmasına gerek yok kendinde bişeyleri eksik gördü ki size bahane aradı demeyim demeyim diyorum ama kendimi tutamıyorum o size öyle yok başka yerlerin nasıldır vs gibi terbiyesizce konuşurken keşke ona kişi kendinden bilir işi deseydiniz tövbe tövbe.
iş yerinizeki o patavatsız arkadaşlarınızıda duymamazlıktan gelin konuşup konuşup susarlar nasılsa

Son düzenleyen: Moderatör:

hafta sonu antalya ya gidiyorum görevli olarak, dilerim ortam farklılığı iyi gelir
eski birdostumla buluştum bugün derrtleştik yemek yedik filan daha iyi geldi

okudum konularınızı
erkek olmak doğuştan geliyor adam olmanın da erkeklikle bir alakası yok
ne kadar içi boş sebeplerle ayrılık ortaya çıkmış

ben bir kadınım asla bir erkek kadar sigara kokamam ve dedim ya dikkat ediyorum hatta her zaman
ama dediğiniz gibi velev ki aşırı kokuyorum tavır bu mu olmalı?

zaten acıtan bu oldu, kıran inciten hep bu

ben 30 yaşındayım ama göstermem
O da 30 yaşında ama saçlar yanlardan açılmış, yanlardan ağarmış göbek bile yapmış
benim tüm bunlar aklıma bile gelmedi o an
insanız çünkü hepimizin beli bükülecek bir gün
dert etmedim etmezdim de neme lazım insan olsun yeterdi zaten ama o öyle düşünmemiş demek ki

bugün onlarla konuştum
bakın ben hassas biriyim ve hemen atlatamıyorum
nasıl ki size bu kadar sarsılmak tuhaf geliyorsa bana da sarsılmamak tuhaf geliyor
her anına şahittiniz olayın bana 3 günde ne umutlar verildi her şeyi duydunuz ve gördünüz
elimden geleni yapıyorum toparlamak için ama bu aşamada azıcık tahammül istiyorum dedim
hak verdiler yani en azından birisi verdi
allah iyi etsizn kimsenin derdi kimseye dert değilmiş anladım

canım yaa...daha önceki konunuda hatırlıyorum.acaba biraz çabuk mu olaylar kaptırıyorsun kendini.hemen karşındakine koca gözüyle bakıyorsun.kusuruma bakma ama 2günde sadece telefonda görüştüğün biri sana ne kadar aşığım desede aşık olamayacağını bilmiyor musun.tamam evlenme konuşması olarak oturup konuşsan bile arada mesafe olması gerek.neyse olan olmuş.olmasa daha iyi olurmuş ama olsun artık.bunu bir tecrübe olarak al.hem yaşlı gibi görünsen bile kozmetikler,bakımlar ne kadar ilerlemiş.bankacıydın di mi.imkanlarında var.kendine bakım yap,güzellik merkezlerine git,güzel kıyafetler al.şimdi araf zamanı diye bir diziyi de izliyorum.orada gülşen karakteri var.bu yaprak dökümünde ceydayı oynayan kız var.o da 30 plus yaşında bir bayan.ne kadar hoş görünüyor.hem bunlar nasıl bir gelin seçiyorlar damızlık seçer gibi.anladığım kadarıyla hassas birisin.zaten bunlar evlenseniz bile saçma sapan hareketlere devam edeceklerdi.bu kadarıyla kurtulmuşsun

koca olaylarına kaptırmak şeklinde düşünmeyin lütfen benimle bir alakaası yok çünkü
ilk mesajda da söylediğim gibi aşırı derecede ısrar edildi ki bu adam benim çok iyi tanıdığım gelsin diye beklediğim bir adam değil
2 gün içinde eşyalara varana kadar evlilik planı yapan zaten şahsın kendisi

aradaki mesafeyi de aşan ben değilim ve sorun ettiğim şey bu şahsın bana karşı kurduğu cümleler.
inanıp inanmamam, aşık olup olmamam da söz konusu değil sadece bana edilen hakaretvari cümleler nedeniyle açtım konuyu
tv alışkanlığım olmadığımdan bahsettiğiniz bayanı tanımıyorum
son bir detay bankacı da değilim

sanırım konuları karıştırdınız

çok şükür şimdi daha iyiyim forumdan da çok yadım gördüm herkes elinden geldiğince rahatlatmaya çalıştı
hepinize minnettarım

Merhabalar,
Bu konuyu daha fazla kafanıza takmamanız gerek zira daha fazlası depresyona kadar gider. Belli ki adamcağız dengesiz, tutarsız özgüveni olmayan biri. Belli ki başka birinden aşağılanma görmüş ve kendini sizinle tedavi etmiş. Şimdi burada biz kk üyelerini ilgilendiren sizsiniz. Adamın ne olduğunu hepimiz anladık.
Yapmanız gereken şu.
Şöyle bir düşünün;
Yarın öleceğini bilseniz gene bu adamın dediklerine kafa yorar mıydınız?
Yoksa ailenizle saatler geçirmeye onları doya doya öpmeye koklamaya mı çalışırdınız?
Hayat o kadar kısa ki!! Bu sizin için bir olgunlaşma deneyimi olsun. Böyle kabul edin.
Kendimce güzelim diyorsunuz ama bence kendinizi içten içe güzel bulmuyorsunuz. Bu gelen kişiye, bu yüzden umut bağlamışsınız ki o sizin özgüveninizi yok edemez buna izin veren siz olmuşsunuz. Ve ayrıca nerenizi beğenmiyorsanız onu güzelleştirin. Her kadın güzeldir, moda, estetik, kozmetik vs. hepsi kadınlar için çırpınıp duruyor.
En önemlisi çalışıyorsunuz, üretiyorsunuz,eğitimlisiniz, birikimlisiniz..
Üzülmeyin artık aile aile aile onlarla atlatın bu süreci.
Sevgiler

konuları karıştırıyor muyum diye bende baktım ama karıştırmamışım.bankacı ya da değilsiniz.sonuçta çalışan birisiniz.imkanınız var kendinizle ilgilenmeye.hadi diyelim öyle bile olsa demek benimki.

hem bu kadar evlenmek isteyipte hemde bu kadar laf eden birinin sözlerine takılır mıya. dengesizliğin bile dengesizliği bu durum

bana sorarsanız ucuz kurtulmuşsunuz..

sigara kokusu öyle ya da böyle bir şekilde aldığımız, hissettiğimiz bir koku. elbette herkes katlanamıyor olabilir ama bunu "midem bulandı kustum" diyerek mi dile getirmeli? görüştüğünüz şahsiyet ne üslup ne de görgü açısından tam birine benzemiyor. ayrıca takıntılı ve dırdırıcı biri olacağı kesin.

daha ortada hiçbir şey yokken, aranızda tam olarak birşeylere karar verilmemiş iken bu kadar laf sayan birinin ilerideki tavırları kim bilir ne olurdu? belki ayıp çakacak ama cinsel hayatınızda herhangi bir sorun yaşadığınızı düşünün. uğrayacağını psikolojik şiddetin boyutunu hayal etmek bile istemem...

biraz iç karartıcı bir yorum oldu ama böyle bir davranış biçimine sahip erkekten ileride adam olmasını beklemeyin, boşverin bence:)

Anlattıkların bana birini hatırlattı. Bir zamanlar benimde görüştüğüm biri, bana devamlı dişlerimin bozukluğundan, saçımdan tut,herşeyime laf söylerdi. Öyle kırıcı laflar ederdiki anlatamam. Hemen görüşmeyi kestim ve ağzıma gelecek her lafı söyledim, içimde kalmasın istedim çünkü.Peşimi zor bırakmıştı. Hem beni beğenmediğini söylüyor, hemde beni zırt pırt arıyordu. Her arayışında ona hakaretler edinc,e çok şükür peşimi bırakmıştı.
O zamanlar bende sen gibi nasıl üzüşmüştüm. Çevreme sorardım,ben çirkinmiyim, yaşlımıyım, dişlerim çokmu kötü felan diye.Zamanla bu güvensizlikten kurtuldum ve eşimle tanıştım. Kendisi beni ilk görüşte,ne kadar güzel bir bayan olduğumu söyledi. (gerçi bunu herkes desede)bir erkekden duymak insanın hoşuna gidiyor.
Canım sana gelince, sakın o kişiyi ciddiye alma. Belliki bir kılıf bulmak için sana böyle şeyler demiş.Sigara konusu hele hele çok saçma. Sen sakın hayata kırılma, umudunu kesme. Yine kendine bakmaya devam et,eğerki fırsatın varsa, ona içinde kalan lafları söyle ve asla bir daha görüşme.
Sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…