Özgüvenim yerlerde ve Kendimi affedemiyorum...

Ben ömrümde böyle şey görmedim.Bu ne terbiyesizlik.Dün senin için ölen adam bugün 180 derece dönüyor;birde senin iyiliğin(!) için o lafları söylüyor.Pes valla.Ne iş yapar bu adam hiç mi bilmiyor usul yordam.Vazgeçtiyse bunun düzgün söyleme yolları var binlerce,yaptığı çok kalleşce.

Aslında o adam çok şeyi hak ediyor ama intikam seni onun seviyesine düşürür.Sıkma canını,şimdi üzülüyorsun ama geçecek sana aldığı gülü falanda saklama at.Beş para etmez birinin seni bu kadar üzmesine izin verme.

inşaat mühendisiydi güya 12 yıl sitanbul da yaşamış görümüş geçirmiş biri güya
sana kurban olurum diyordu, egosuna kurban etti beni

Ne terbiyesiz ne ahlaksız bir adammış..
Seviyesi, konuşma şekli tam bir.................................

Kendinizi suçlamayın..
Yanlış anlaşılacağım belki ama düşüncem farklı ; belkide sigara içmeniz sizi böyle bir psikopattan korumuş.

Belkide şizofrendir. Belki başka birşey ama ailesinin emrinde çalışan bir adamcıkmış. !!

Özgüvenimi nasıl kazanırım demişsiniz; çok basit özgüveninizi kaybetmediğinizi düşünerek.

Bu yaptığı yanına kalmasın inşaallah..

Kimbilir sizin gibi kaç kişinin kalbini kırmış böyle ?

Toparlanın, toparlanın ki bir daha karşınıza çıkma aptallığında bulunursa, haddini bildirebilesiniz.

Çok sinirlendim çok...

of çok sinir oldum var ya tam bir hanzoymuş pes ya.

normal bir insan böyle şeyler demez karşısındaki insana. hiç mi insan yüzü görmemiş, hiç konuşmayı adabı bilmiyor mu acaba. üzülmemelisin çünkü ciddiye alınacak bir adam değil. ama sinirin bozulmuş doğal olarak. istersen hıncını al ondan ya da kafanı dağıtmaya bak aklına getirme başka şeylerle uğraş. bir süre sonra soğur için..

inşaat mühendisiydi güya 12 yıl sitanbul da yaşamış görümüş geçirmiş biri güya
sana kurban olurum diyordu, egosuna kurban etti beni

ama hiç terbiye alamamış yazık.
yeter üzülme artık.sakın arama sakın.bu üzgün halin,onun umurunda bile değildir.
bırak düşünme,nasıl olsa arayacak,ama asla açma

Bu arada söylediği sözlere bakılırsa onu arayacağınıza çok emin.

LÜTFEN BÖYLE BİR HATA YAPMAYIN.

Hattınızı değiştirmeniz gerekirse bile bunu yapın.

Böyle bir adam iftira bile atabilir.

şu şoku ve buhranı atlatmayı becerebilsem kendimi karda sayarım belki
ama içimde hepsi, her söylediği kaldı kalbimde

sizi çok iyi anlıyorum. bi gün resim bölümünde okuyan sevgilim vardı... nevruz çalışması için ona model olmuştum

beni çizdi, sergiye koyacak...tabi yüzümü biraz sansürlemişti. neyse günlerce yardım ettm

bi gün bana sen kendine pek bakmıyosun,bakımsız v.s... galiba dedi. halbuki en bakımlı günümdü

suratına vurdum gerizekalının

resmide aldım tuvalden üstüne çayı döküp,maket bıçakla parçaladım...oh olsun ona

tabi o kadar modellik yapmıştım asıl salaklık benm ama bi kaç kutu pahalı boyasını,fırçalarını havalandırmadan atmıştım

yine de günlerce ağlamıştım...

keşke sizde çaksaydınız bi tane

kimmmiş o benim sigarama karışacak,saçıma başıma laf atacak görmediği yerlerim hakkında seviyesizce tahminlerde bulunacak,anasından doğduğuna pişman ederim vallahi yolarım orasını burasını parça pincik edip anasının avucuna veririm.ayy çok sinirlendim.sen de üzülme boşuna daha iyi hemencecik tanımışsın işte ya sonradan çıksaydı bu sözler ağzından..boşver üç kuruşluk adamın lafına bakıpta kendinde kusur arama..ve bi daha kimsenin eline koz verme ,yok bırakırım sigarayı bilmem ne diye.kimseyi kendin üzerinde söz sahibi etme..

arayacağını sanmıyorum salı günü arama artık dedim o da aramadı zaten
artık ne fark eder k verebileceği tüm zararı verdi zaten
kaç kişinin kalbini ırdı bilmiyorum ama dilerim sonuncusuyumdur

işte kendi hesaplaşmalarım içimin soğumasına izin vermiyor
kendimi affedemiyorum ki kafayı başka yöne vereyim
varsa yoksa o, o'nun söyledikleri vs. vs. vs.

ama hiç terbiye alamamış yazık.
yeter üzülme artık.sakın arama sakın.bu üzgün halin,onun umurunda bile değildir.
bırak düşünme,nasıl olsa arayacak,ama asla açma

aramaz kesinlikle aramaz
arasa da fark etmez ama aramaz zaten
keşke uyuyup uyansam ki hepsi bir kabusmuş

Bu arada söylediği sözlere bakılırsa onu arayacağınıza çok emin.

LÜTFEN BÖYLE BİR HATA YAPMAYIN.

Hattınızı değiştirmeniz gerekirse bile bunu yapın.

Böyle bir adam iftira bile atabilir.

numarasını sildim zaten aramamak için olur ya bir anda gaza gelirim bir şey söylerim diye korktum

mesajdan çakamıyorum, içimden geldi aslında bin arabaya bas gaza git çalıştığı yerde rezil et dedim kendi kendime
ama korktum ve utandım

benim hatam o oldu işte, ne derse tamam dedim
ne bileyim kalbim mi ısındı, çekeceğim varmış aklım başımdan mı gitti bilmemedim
ama bundan sonra böyle bir şey olsa direkt "git içmeyenini bul kardeşim" derim

tavır kötü
sigara sevmeyebilir insan çok normal
ama ben hoşlanmıyorum, sağlığına yazık, ben de yardımcı olayım en azından azalt başlarda sonra da bıramanın bir yolunu ararız demek çok başka
kokuyorsun midem bulandı demek çok başka
ya da aptal olmasan kullanmazsın demek

bu adamdan bir şey olmaz onu biliyorum ama dedim ya unutamıyorum söylediği sözleri

boşver artık böyle bir insan için kendini hakir görmeye değmez.kalk bir duş al rahatla.yarında giyin süslenpüslen rahat bir şekilde işe git.senin arkandan perişan oldu diye haber gitmesin

Ben okurken sinirden kudurdum burdaböyle yontulmamış odun çok canım aynısı benim başıma da gelmişti resmen özgüvenim sıfırlanmıştı.İçten içe üzülüyordum ama tek kelime etmedim bekledim kendi bulur birgün belasını diye ve buldu da şimdi iyi ki de olmamış diyorum Sen merak etme canım eden bulur yaptığı ve dediği sözlerin hiçbiri yanına kalmaz.Hatta gelip özür de diler senden.Şimdi daha taze ama belki 1 belki 2 aya kadar unutmuş olacaksın,bunun için mi üzmüşüm tatlı canımı iyi ki de olmamış diyeceksin inşallah

boşver artık böyle bir insan için kendini hakir görmeye değmez.kalk bir duş al rahatla.yarında giyin süslenpüslen rahat bir şekilde işe git.senin arkandan perişan oldu diye haber gitmesin

haber gitmez yani çevremde o'na haber götürecek kimse yok
duşa almak filan gelmiyor hiç içimden nasıl yaparım bilmiyorum saçım başım darmadağınık işe de gidicem yarın nasıl kalkmalı şu koltuktan nasıl bakmalı bu vücuda ve aynadaki yüzüme

bulsun inşallah, en beterini bin beterini yaşatsın ona rabbim
mahvetti herşeyi en çok da kendime olan güvenimi

kazmalığın doruğu..
ya bazı erkekler çok kaba ya...söyleyecek söz bulamıyorum ne gerek var ki böyle aptal saptal konuşmaya.istemiyorsan olmaz de kırmayacak bir bahane bul olsun bitsin.bu kadar çirkinleşmenin alemi ne.şu anda mutlu olmanız lazım kendini kamufle ederek sizinle evlenedebilirdi.Allah korusun.
umarın ilahi adalet ondan intikam alacak pozisyona da getirir sizi.yalnız ben sizin yerinizde süslenir püslenir gezerim,hiç de takmam.

Bırak Allah aşkına böyle saygısız adamdan koca mı olur? Bir şeyleri söylemenin de adabı olur, ne kadar çirkef bi adammış. Bi de boşa dememiş atamalarımız hızlı giden atın......... Bence her şey yavaş yavaş ilerlemeli...

Son düzenleme:

Tamam, sizi çok kırmış, incitmiş, çok doğal olarak sarsılmışsınız ama bu kadarı fazla değil mi ?

Yani kendinize olan özgüveninizi yitirecek kadar olmamalı.

Yapmayın bunu, hiç mi sevmiyorsunuz kendinizi ?

hevesime gelmiyor
ayndana yüzüme bakmak istemiyorum, ellerimi görmek, yüzümü görmek, kendi saçıma dokunmak dahi sitemiyorum

yani ,kendinize bu eziyeti yaparak dengesiz adamı gözünüzde yüceltiyorsunuz sanki,değer mi hiç,silkinin ve kendinize gelin,sabahta güzelce giyinip süslenin işe öyle gidin.kendinize güvenin b,iraz.içimden bir ses bu dengesizin sizi arayacağını söylüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…