Sizce iyi yaptim mi neden pismanim?

Iyi olmuş neden sucluluk duydunuz ki?
Sizi aldatmis biriyle iliskiye devam etmek ya da birbirinizle bu kadar yzu goz olduktan sonra devam etmek mi istiyordunuz? Bosverin yenilere bakin
Onun yaptığı gibi yapmaya çalıştım Onun seviyesine mi düştüm daha doğrusu ona ders vermeye çalışırken mutlu olmam gerekirken bu durumda beni öyle duruma düşürdü ki sanki ben onu kandırmışım aldatmışım o bana hiçbir şey yapmamış gibi davrandı

Bence ders vermeyin, ders alın.

Bir daha böyle kolay inanmayın, bitmiş şeyin arkasından debelenmeyin. Size yapılanı özellikle "ihanetse" AFFETMEYİN

Orhan'dan ben de ozur diledim durumun buraya kadar gelecegini seni instagramdan bakip bulacagini tahmin etmiyordum dedim Hatta o kendisi bana istersen cevap vereyim konusayim dedi hayir dedim boyle kalsin dedim.İste benim amacim da ona ders verip bitirmekti ama yine kendimi suclu hissettim 😐
Orhanı kullanmışsiniz gibi olmuş bu yüzden Orhan dan özür dilediyseniz ne güzel. Bundan sonra daha dikkatli olursunuz suçlu hissetmeyin

Merhaba gecen yil bir iliskiye baslamistim.Yasca benden kucuktu ve bulusmamimiz ikinci gununde telefonunda bir kizdan gelen inst.bildirimini gördüm daha yeniydik diye çaktırmamaya çalıştım ama yüzüm düşünce bana nedenini sordu söylemek istemedim sonra ısrarla sorunca kızın ismini sordum Bu kim dedim takıntılı biri dedi bana emin misin dedim evet falan dedi sonra kıza sormamı ister misin dedim Sor dedi ınstagram'dan kıza sordum tinder'dan tanışmışlar bir aydır konuşuyorlarmış ve daha dün sevgili olmak istedigini söylemiş. Sağ olsun kız bütün mesajları attı. Tokat atıp arabadan indim her taraftan engelledim sonra 2 ay sonra tekrar bana ulaştı affet beni özürler daha yeniydik falan filan derken beni ikna etti Bu sefer de gece iş arkadaşımla dışarıya çıkacağım dedi ve akşam saat 10'dan sonra ortadan kayboldu aradım açmadı interneti kapalı bir süre sonra telefonu kapandı ve sabah açtı. Arkadaşınlayken şarjınin bittiğini eve de geç döndüğünü alkollü olduğu için telefonu şarja takıp uyuyakaldigini soyledi. Tabii ki inanmadım ve sen adam olmazsın deyip yine engelledim. 3 ay falan hiç görüşmedik arada teniste denk geliyorduk ama görmemezlige geliyordum. Sonra yine ulaştı bana ama bu sefer daha ciddi geldi nikah kıyalım yüzük takalım seni seviyorum unutamıyorum vs. Ama içinde ona bitmeyen bir öfke ve aptal yerine konmanin acısı vardı. Yine kabul ettim ama ona bir ders vermeliydim. Benim çektiğim acıyı anlaması açısından. O sırada da eski iş yerinden bir erkek arkadaşımım bana ilgisi vardı kahve içme teklifi sundu Ben de kabul ettim ona da eski iş yerinden bir arkadaşımla görüşeceğimi söyledim Bir hafta boyunca da ona o kadar iyi davrandım ki sanki her şeyi unutmuş gibi gösterdim. Akşam iş yerinden erkek arkadaşımla buluştum çok güzel sohbet ilerledi gayet de güzel mutlu şekilde eskilerden konuşuyorduk zaten bana da ilgisi olduğu için yanımdan da ayrılmak istemiyordu. Sonra bu aramaya başladı telefonla ben bilerek acmadim ısrarla aramaya devam etti sürekli arıyordu bu sırada da iş yeri arkadaşım da gordu ınstagram'dan aramaya başladı. Sonra WhatsApp'tan ısrarla aramalara devam etti En sonunda saat 11 gibi akşam açtım şu an müsait değilim dedim daha sonra konuşalım niye müsait değilsin kimlesin dedi eski iş yerinden arkadaşımlayım dedim adı ne dedi Orhan dedim Neden böyle bir şey yaptın dedi muhabbeti koyu herhalde ki açmıyorsun da telefonu dedi evet dedim muhabbet koyu. sonra konuşalım dedim yüzüne kapattım. Sonra ısrarla aramalara devam ettik gece 1'e kadar açmadım. En son orhan'ı ınstagram'dan bulup ona mesaj atmış senin yanında mı diye. Ona da söyledim durumu da açıkladım.Cevap bile vermemis sag olsun. Eve geçtiğimde aradım senden hiç beklemezdim dedi niye dedim Sen dedim beni aptal yerine koyarken dedim iyiydi. Nasıl oluyormuş aptal yerine konmak Sen beni iki kere aldattın ki Ben dürüstçe sana söyledim kiminle olduğumu telefonu tamamen senin gibi sabaha kadar da kapatabilirdim sen bunu hak ettin dedim engelle beni dedi Ben de tamam dedim engellerim engelledim. Ama kendimi nedense şu an suçlu hissediyorum sevimmen gereken yerde 🤦🏼‍♀️ işin kötüsü de aramasını istiyorum ama şu an kendi yaptıklarını görmeyip beni suçlu durumuna düşürdü ve ınstagram'dan hemen yeni kız arayışına geçmiş eklemeye başlamış Yani yine ben yaptım kısasa kısasın suçlusu oldum
Ne kadar boş şeyler bunlar ya. Bir yandan da iyi başka derdinizin olmaması.

Ama o kızda mesajlarını görünce çok travma oldu ben de değersiz hissettim kendimi kullanılmış yani onun bir şekilde ders vermem gerekiyordu sanırım da canım yandığı için hissiyatım var zannettim ona karşı bir de çok güzel de kandırıyordu gerçekten değer veriyormuş gibi pişman olmuş gibi Ben de görüşmemek isterdim Onun için de çabaladım çok ama içimin sogumasi gerekiyordu ona bir ceza vermem gerekiyordu
Bence ders vermekle uğraşmaya bile gerek yokmuş kızla mesajlaşmalarını gördüğünüz an bitirip bir daha affetmemeniz gerekirdi siz affetmissiniz sonucu belliymiş boşuna başınızı ağrıtıp o kişinin seviyesine düşmüssünüz yapmanız gereken sadece hayatızdan çıkarmaktı ve bir daha iletişime geçmemekti.

X