Özgüvenim yerlerde ve Kendimi affedemiyorum...

boyle arkadan yagdıran bı tıple degıl evlılık komsuluk dahı olmaz.one yahu adam ılk yanyana gelmenızden sonra yağgırmş hakareti ki baştan böyle yapan evlenınce kımbılır neler derdı tahmınım bıle almıyo boşver canım sen hiç ama hiç sıkma canını o öyle dedi diye öylemi olucaksın senin en büyük intikamın aradıgında bıdaha taviz vermemen olur..

muhtemelen aramaz bir daha
zaten en son bana bir iyilik yap ve çık git hayatımdan dedim oralı olmadı
bırak beni gideyim ben dedim
tutmuyorum zaten ama gidebilecek misin ki? dedi
özgüeni tavan yapmış baş edemem o'nunla

şunu da unutma
bazı insanlar dengesiz oluyor. neden diye sorsan da dengesizce davranışların açıklamasını bulamıyorsun. dengesiz insanlar karşıdakinin duygularını da düşünmeden gayet rahat bir şekilde canları istediği gibi davranıp gidebileceklerini düşüniyorlar. ama gün gelir kendilerinden daha dengsizi de onların boyunun ölçüsünü verir. etme bulma dünyası bu dünya. senin karşılaştığın bu kişi de dengesizmiş ve senin de dengeni hiç hakkı olmadığı halde altüst edip gitmiş. ama buna sen izin vermeyebilirsin. ne biçim bir insan ki hiç utanmadan kıldan tüyden bahsediyor. bu ne seviyesizlik. kaldı ki kıllı tüylü gezsen bu senin bileceğin iş. keyfinin kahyası mı tövbe tövbeee ne cinsler var ya.

senin gibi birini üzdüğü için zaten sanmıyorum ki ömrü billah yüzü gülsün o adininn

yazını yarısına kadar okudum ve bu bile karşı taraftaki erkek için puan vermeme yetti,sıfır kişilik...

canım moralinin bozulmasına gerek yok,senin karşındaki kişi sorunlu bence,senin sigara içtiğini baştan beri biliyordu,sana aşık oldum derken de biliyordu ne olduda şimdi onu bahane ediyor çok saçma.üstelik ogün dişini fırçalamışsın,hiç sigara içmemişsin nasıl olurda kokarsın,diyelimki koktun kusacak kadarmı,yuh artık yalanın daniskası.hadi o kadar koktun diyelim bu insanın yüzüne böyle aşağılayıcı şekilde söylenirmi,bu ne kendini bilmezlik,terbiyesizliktir ya,görgüsüz herif!

benim fikrim,ailesiyle görüştükten kafası karışmış onun,daha doğrusu aile görüşmesinde ne olduysa artık,bunlar bahane,kısacası ailem seni istemiyor bende süt kuzusuyum diyemiyorda sana b.k atıyor.bundan sonra sana yalvarsa bile konuşma onunla bence.ben olsam böyle birine padişahın oğlu olsa bakmam.yüz güzelliği,yakışıklılık vs vs hepsi gelip geçici düzeltilebilir fakat onun gibi kişiliksiz insanların hasta ruhları değişmez canım,başlamadan bitmiş,sevin bence.

valla çok sinirlendim.

ya işte bakımsızmışım
görünen yerlerim böyleyse diğer yerlerim ne alemdeymiş falan filan

senin gibi birini üzdüğü için zaten sanmıyorum ki ömrü billah yüzü gülsün o adininn

canım sınavım bitmiyor, bitmiyor, bitmiyor
ne yapacağım bilmiyorum

ayyy tam bir hödükmüş.
gören duyanda kainat erkek güzeli zanneder.
gidebilecekmisin,lafa bak.
sanki yapışmışsın sen,ölürüm bayılırım gitme demişsin de.birde utanmadan ettiği lafa bak.
bu hödük anlamadan yoksun galiba.
sen onun o kırıcı lafına içerledin o yüzden üzüldün,
o hanzoda ona aşkından böyle üzüldüğünü zannediyor heralde.
tam bir gıcıkmış ya,kendini dev aynasında görmüş bu,bunun sağlığın yerinde değil bence.

şu kendinle savaşmak inatçılığını tersine çevirmiş olsan var yaaaa
öle bi güzel olcak ki.....hayır artık kimse tutamazdı seniii

ailesnin kendi kararlarına saygı duyduğunu söyleyip duruyordu
ertesi gün ablasıyla tanışmamı bile istedi kabul etmedim
her ne olursa olsun herşeyin bir usulü adabı vardır
ben insan kırmaktan çekinirim böyle bir şeyi değil yarısını bile söylemem kimseye
ama o çekinmedi ne gelirse ağzına saydı ve hepsi de benim iyiliğim içinmiş

ne yapacağımı bilmiyorumu var mı
Allaha şükredip hayata devam edeceksin.
koskoca doktora yapmış mühendissin sen
değmez bu kadar hırpalandığına

bu ne biçim bir insanmış ya, insan bırak bir kıza arkadaşına edemez bu lafları. iyilik yapmak istemişmiş. kendisini kıvanç tatlutuğ sandı heralde. böyle birinin söylediği lafları kaale alıp da kendini yıpratma sakın. bu kişi ile evlilik yaşantısı da çok zor geçerdi.

hangisine yanayım?
duyduklarıma mı
yıkılan gururuma mı
bunlara cevap veremediğime mi
yoksa cezasını sadece benim çektiğime mi

Bu adam tam anlamıyla yüzde bin sorunlu biri. Bi kere bunu anla lütfen.
Söylediklerinin tek bir hecesinde bile ciddiyet arama. ÇÜNKÜ RAHATSIZ! Normal bir insan asla asla asla böyle konuşmaz.
E deli bir insanın söylediklerini dikkate alman da yersiz. Akıl sağlığı yerinde olmayan birini söyledikleriyle niye bir haftanı bırak, bir saniyeni bile üzmene değmez.
Gül geç..
Hatta cevap vermeliyim, içimde kaldı diyorsun ya. Hiiç gerek yok canım.. Bu insancığa cevap veremene gerek yok. Allah şifa versin kendisine.

Bir ihtimal daha var.
Cinsel sorunları olan birisi de olabilir, (bu ihtimal de yüzde yetmiş.)
Gay olabilir. Seni kendisine aşık ettiğini zannedip, ileride bir sorun olduğunda, zaten o şöyleydi böyleydi diye kendisini aklamayı düşünüyor olabilir.
Eğer öyleyse, planı çok ahmakça.

Her ne olursa olsun, ASLA NORMAL DEĞİL, Bu da onun söylediklerini umursamaman için bir sebep..
Allah herkesi güzel yaratmış.. güzel bakan güzel görür..
Yüzde bir milyon eminim ki, sen dünya güzeli birisin. Yazdıklarından, karakterinin ne kadar düzgün olduğunu anlıyorum.
Kendini harab etme ve artık bir anını bile zehir etme.

çokgeçmiş olsun canım

anlattığın insan mı emin misin?

Temiz bir dayağı hak etmiş

yok cnm insan olamaz bu

üzülme artık o insan kılıklı için.
sakın arama msj çekme.

daha iyiyim şu an ama biliyorum yatağa girdiğimde yeniden başlayacak
görüşmeye gelirken gül almıştı bana onu bile atamadım henüz
yatağımın altına koydum duruyor öyle

cinsel bir sorunu olduğunu sanmıyorum öyle olsa bu kadar üstelemez evlenmek için
ama psikoloik bir sorunu olabilir belki bilmiyorum
dedim ya ben insanların fikirlerine maalesef çok kıymet veriyorum e özgüven eksikliği filan da var
bir de aniden işler değişince şok oldum ve çıkamıyorum bu şokun içinden
1 hafta oldu bu kadar sürmemeliydi

şu laflara bak ya. ben burda sinir oldum

bi gün birisi onu tavandan tabana indirir. görrüm onun özgüvenini o zaman

hiç üzülmeyin. sevinmelisiniz bence

şu laflara bak ya. ben burda sinir oldum

bi gün birisi onu tavandan tabana indirir. görrüm onun özgüvenini o zaman

hiç üzülmeyin. sevinmelisiniz bence

şu şoku ve buhranı atlatmayı becerebilsem kendimi karda sayarım belki
ama içimde hepsi, her söylediği kaldı kalbimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…