Özgüvenim yerlerde ve Kendimi affedemiyorum...

YOK ARTIK!!! YUH DEMEK İSTİYORUM!!
TERBİYESİZ SEVİYESİZ AŞAĞILIK ADAM!
kendini ne sanıyor bu yahu? pislik!!!!!!!
bir kadının dış görünüşüyle ilgili böyle aşağılık pis haince yorumlar yaparken dönüp kendine bakıyor mu bu beyinsiz erkekler!!!!
hiç üzülme canım. aşağılık kompleksinden, kendini sana yakıştıramadığından yapmıştır o pis tiksinç yorumlarını!
ay çok sinirlendim!!

YOK ARTIK!!! YUH DEMEK İSTİYORUM!!
TERBİYESİZ SEVİYESİZ AŞAĞILIK ADAM!
kendini ne sanıyor bu yahu? pislik!!!!!!!
bir kadının dış görünüşüyle ilgili böyle aşağılık pis haince yorumlar yaparken dönüp kendine bakıyor mu bu beyinsiz erkekler!!!!
hiç üzülme canım. aşağılık kompleksinden, kendini sana yakıştıramadığından yapmıştır o pis tiksinç yorumlarını!
ay çok sinirlendim!!

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
eğer öyle olsaydı kazanmaya çalışırdı kaybetmeye değil
kendini bana yarandırmaya çalışırdı beni beğense ama yakıştıramasaydı ama sadece aşağılamalara muhatap kaldım

aynı yastayız demişsin ama adamın yas büyümüş beyni diil bence kendinden biraz büyük biri seni daha iii anlar ben 25 yasındayım eşim bana göre olgun diiil bilirsin erkekler gec olgunlaşır o yüzden keşke 10 yaş büyük olaymıs benden die düşünüom

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
eğer öyle olsaydı kazanmaya çalışırdı kaybetmeye değil
kendini bana yarandırmaya çalışırdı beni beğense ama yakıştıramasaydı ama sadece aşağılamalara muhatap kaldım

2 günlük adam istediği kadar aşağılasın seni. sen kendini bil, gerisi yalan.
kendi kılına tüyüne baksın pislik! kadınlar erkeklerden daha temizdir hem.
beyinsiz

işin gücün var elini sallasan ellisi güzelim iç yüzünü tez görmüşün Allah yüzüne bakmış erkekler koparıp attımız kıla tüye değmez sıkma canını

aynı yastayız demişsin ama adamın yas büyümüş beyni diil bence kendinden biraz büyük biri seni daha iii anlar ben 25 yasındayım eşim bana göre olgun diiil bilirsin erkekler gec olgunlaşır o yüzden keşke 10 yaş büyük olaymıs benden die düşünüom

kendinden küçük beylerle evlenenler var
kaç kadın duyar ki böyle bir şeyi
evet tavsiye edilen 3-4 yaş fark olması ama bu sorun edilecek bir durum mudur?
ya da aynı yaşa sahip evli çiftler birbirlerine sen bana yaşlısın mı diyorlar

evet o'nun bir sıkıntısı vardı belki ama tüm bunların üzüntüsünü ben çekiyorum
derdim bu buhrandan kurtulabilmek ve bir yol arıyorum

hiç üzülme lütfen,tam bir malmış bu adam.
patavatsızın tekiymiş.
sorun sigaraysa,sigara deyip geçmeli,bune canım,yok kıllımısın tüylümüsün.
bu nedemek oluyor hastamıdır nedir.
boşver üzüldüğüne değmez

kendinden küçük beylerle evlenenler var
kaç kadın duyar ki böyle bir şeyi
evet tavsiye edilen 3-4 yaş fark olması ama bu sorun edilecek bir durum mudur?
ya da aynı yaşa sahip evli çiftler birbirlerine sen bana yaşlısın mı diyorlar

evet o'nun bir sıkıntısı vardı belki ama tüm bunların üzüntüsünü ben çekiyorum
derdim bu buhrandan kurtulabilmek ve bir yol arıyorum

biz aynı yastayız eşimle küçük olunca kadın artık kırklı yaslarda oluo erkekde göçmüş olunca denk duruo aslında

işin gücün var elini sallasan ellisi güzelim iç yüzünü tez görmüşün Allah yüzüne bakmış erkekler koparıp attımız kıla tüye değmez sıkma canını

o işler çok da öyle olmyor, yani elini sallasan ellisi değil pek
aa doğru kesip attığımz saça tırnağa bile değmezler esasında ama yine de yaralıyr işte

2 günlük adam istediği kadar aşağılasın seni. sen kendini bil, gerisi yalan.
kendi kılına tüyüne baksın pislik! kadınlar erkeklerden daha temizdir hem.
beyinsiz

cevap veremedim içime saplanıp kaldı söyledikleri

patavatsızın tekiymiş.
boşver üzüldüğüne değmez

katılıyorum! tüüüüüüüüüm kalbimleeeeee!!!!!!:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

patavatsızın tekiymiş.
boşver üzüldüğüne değmez

sanki düşmanlık etmek için girdi hayatıma ve mahvedip çıktı
insan insana böyle şeyler söyler mi?

sanki düşmanlık etmek için girdi hayatıma ve mahvedip çıktı
insan insana böyle şeyler söyler mi?

var işte böyleleri,hiç üzülme.hem yaşınız denkmiş,saçmalığın daniskası yani.ne istiyor acaba 15lik kızmı
sanki kendi mükemmelmiş gibi,utanmadan ettiği laflara bak.
yok sigara istemez,yok daha genç ister.
oldu,sanki kusursuz ya kendisi,kızlarda sırada bekliyrdu bir patavatsız için
önce kalp kırmadan konuşmayı öğrensin.
sinirlendim bak şimdi iyice

patavatsızın tekiymiş.
boşver üzüldüğüne değmez

var işte böyleleri,hiç üzülme.hem yaşınız denkmiş,saçmalığın daniskası yani.ne istiyor acaba 15lik kızmı
sanki kendi mükemmelmiş gibi,utanmadan ettiği laflara bak.
yok sigara istemez,yok daha genç ister.
oldu,sanki kusursuz ya kendisi,kızlarda sırada bekliyrdu bir patavatsız için
önce kalp kırmadan konuşmayı öğrensin.
sinirlendim bak şimdi iyice

mesaj yazıp sayayım işte diyorum
gerçi o zaman da kedi ulaşamadığı ciğere murdar der diyecek
ama kilitlendi kaldı içimde

bir sıkıntı olduğunu düşündüm aslında bu kadar ağır takıntılı olması filan "ben sigara sevmiyorum, bırakmanı sitiyorum" der geçersin normalde
ama öyle yapmadı, aşağılamalar hakir görmeler falan filan.
bir kaç kişiyle görüştüm şimdiye kadar. hepsinin farklı yönleri bana zıt gelen fikirleri vardı ama bunun gibi değildi hiçbiri
duyduklarıma inanamıyorum ve unutamıyorum

işte bak normal insanlar karşısındakinin beğenmediği yönlerini kırmadan düzgün bir dille söyler..
"seninle yapamicam bunlar bunlar yüzünden" der veya neden açıklamaz mesela seni kıracak nedenlerse..
ama bu sende olmayan kusurları bile söylemiş seni tanımadığı halde..
yüksek ihtimal kendi özgüven sorunu var ve sizi aşağılayarakta kendi egosonu tatmin etmeye çalışmış..
sen keşke ona cevabını verebilseydim derdindesin ama bu yaptığı zaten yanına kalmaz seni bu kadar üzdüğü için boşver Allah'a havale et..
sende çok kötü hissediyorsan hala kendine hediye al inan çok iyi gelecek ve sürekli kendine deki: "kendimi çok seviyorum, ben harikayım, benden bir tane daha yok bu dünyada" böyle durumlarda iyi gelir :KK34::KK9:

her konuşmanın bir adabı üslubu var.
ve insanın kullandığı kelimeler kendisi hakkında pek
çok fikir edinmemize sebep olur..ama bu densiz nasıl bir adam olduğunu
iki günde gösterdiği farklı performansla kanıtlamış zaten! :KK47:
ayyyy seni bilmesem bile-ki ne derece zarif ve güzelsin biliyorum-
hiç bir ama bir insan için o yorumlar yapılmaz..
kendine biraz zaman vericeksin daha önce de söylemiştim:KK34:
iki kendini bilmez peş peşe hayatından geldi ve geçti..
hepsi o,sigarayı bende sevmem ama her sigara içen kokuyor diye de bir durum yok ayrıca
sil at şu düşünceleri:KK19: ne kadar zavallı bir adammış,durduk yere günahına girdi ama yanına kalmaz..

sen gerçekten seni hak eden adamı bekliyorsun:KK19:

canım benim, lütfen artık gözyaşlarını akıtma . birkaç günlük tanıdığı bir kıza oran kıllı mı geziyorsun diyebilen bir insandan sana bir hayır gelmezdi. bu çok büyük bir terbiyesizlik. bu yaşadığın sana deneyim olabilir. hakikaten yakanı kurtarmışsın. sen bundan çok daha iyilerine layıksın. ne sigara içenler çok iyi kısmetler bulup evleniyor. senin sigara yüzünden eleştirmeye hakkı yok ki. sigara içen kız istemiyorduysa en başından çekip gitseydi. belli ki kendi aklıyla fikriyle değil de ailesinin yönlendirmesiyle hareket ediyor. böyle biriyle evlensen ilerde daha çok ağlayacaktın. şimdi 1 hafta ağlarsın ama evlenseydin Allah korusun belki de 1 ömür ağlayabilirdin. seni hakeden erkeği bekle.

işte bak normal insanlar karşısındakinin beğenmediği yönlerini kırmadan düzgün bir dille söyler..
"seninle yapamicam bunlar bunlar yüzünden" der veya neden açıklamaz mesela seni kıracak nedenlerse..
ama bu sende olmayan kusurları bile söylemiş seni tanımadığı halde..
yüksek ihtimal kendi özgüven sorunu var ve sizi aşağılayarakta kendi egosonu tatmin etmeye çalışmış..
sen keşke ona cevabını verebilseydim derdindesin ama bu yaptığı zaten yanına kalmaz seni bu kadar üzdüğü için boşver Allah'a havale et..
sende çok kötü hissediyorsan hala kendine hediye al inan çok iyi gelecek ve sürekli kendine deki: "kendimi çok seviyorum, ben harikayım, benden bir tane daha yok bu dünyada" böyle durumlarda iyi gelir :KK34::KK9:

olumlama yapayım diyorsun ama ona bile güç bulamıyorum
duş almak bile istemiyorum şu an
inşallah yanına kalmaz

her konuşmanın bir adabı üslubu var.
ve insanın kullandığı kelimeler kendisi hakkında pek
çok fikir edinmemize sebep olur..ama bu densiz nasıl bir adam olduğunu
iki günde gösterdiği farklı performansla kanıtlamış zaten! :KK47:
ayyyy seni bilmesem bile-ki ne derece zarif ve güzelsin biliyorum-
hiç bir ama bir insan için o yorumlar yapılmaz..
kendine biraz zaman vericeksin daha önce de söylemiştim:KK34:
iki kendini bilmez peş peşe hayatından geldi ve geçti..
hepsi o,sigarayı bende sevmem ama her sigara içen kokuyor diye de bir durum yok ayrıca
sil at şu düşünceleri:KK19: ne kadar zavallı bir adammış,durduk yere günahına girdi ama yanına kalmaz..

sen gerçekten seni hak eden adamı bekliyorsun:KK19:

canım seni görmek ne güzel
cuma konuştuk seninle ama hafta sonu iyice kötü oldum ben daldıkça dalıyorum

canım benim, lütfen artık gözyaşlarını akıtma . birkaç günlük tanıdığı bir kıza oran kıllı mı geziyorsun diyebilen bir insandan sana bir hayır gelmezdi. bu çok büyük bir terbiyesizlik. bu yaşadığın sana deneyim olabilir. hakikaten yakanı kurtarmışsın. sen bundan çok daha iyilerine layıksın. ne sigara içenler çok iyi kısmetler bulup evleniyor. senin sigara yüzünden eleştirmeye hakkı yok ki. sigara içen kız istemiyorduysa en başından çekip gitseydi. belli ki kendi aklıyla fikriyle değil de ailesinin yönlendirmesiyle hareket ediyor. böyle biriyle evlensen ilerde daha çok ağlayacaktın. şimdi 1 hafta ağlarsın ama evlenseydin Allah korusun belki de 1 ömür ağlayabilirdin. seni hakeden erkeği bekle.

dayanamıyorum ki kendiliğinden akıp gidiyor inan
işte diyemedim allah kahretsin hiçbir şey diyemedim
defol git kendin gibi bir aklı eksik bul diyemedim
yürü git bakırköy çözsün senin derdini diyemedim
diyemedim işte
kaldı içimde kaldı hepsi düğüm gibi

kimsenin ettiği kimseye kalmaz. belki inanmazsın ama seni anlayabiliyorum. sayıp dökemediklerin içinde öfke yaratıyor. benim de başıma geldi. sayıp dökmek istedim ama dökemedim. ama zamanla geçecek inan. bir de bakmışsın çok düzgün bir insanla düğün hazırlığı yapıyorsun. kendini hırpalama sen de ana baba çocuğusun.

kimsenin ettiği kimseye kalmaz. Belki inanmazsın ama seni anlayabiliyorum. Sayıp dökemediklerin içinde öfke yaratıyor. Benim de başıma geldi. Sayıp dökmek istedim ama dökemedim. Ama zamanla geçecek inan. Bir de bakmışsın çok düzgün bir insanla düğün hazırlığı yapıyorsun. Kendini hırpalama sen de ana baba çocuğusun.

inşallah; inşalllah; inşallah:KK43::KK43::KK43:

X