Özgüven kazanma grubu

thisiswhatmakesusgirls

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2016
565
557
28
Merhaba kızlar,

Benim özgüven sorunum var, özgüven sorunum nedeniyle kendi hayatıma odaklanmak yerine sürekli başkalarının hayatları ile ilgilenniyorum. Bu huyumdan kurtulmak için bu hem günlük hem grup olan konuyu açtım. Hayırlı olsun :KK200:

Allahim sana geliyorum.cidden acmis konuyu:deli:
Hayirli olsun ins. Kendi hayatina odaklinirsin hem baskasini napacaksin kendinle ilgilen.niye ozguvenin eksik bunu teapit et ve biaeylerle meakul.ol

Allahim sana geliyorum.cidden acmis konuyu:deli:
Hayirli olsun ins. Kendi hayatina odaklinirsin hem baskasini napacaksin kendinle ilgilen.niye ozguvenin eksik bunu teapit et ve biaeylerle meakul.ol

:KK48::KK48: Ya sana komik gelse de evet, sürekli diğer insanların hayatlarını takip ediyorum. Maalesef bağımlılık oldu

:KK48::KK48: Ya sana komik gelse de evet, sürekli diğer insanların hayatlarını takip ediyorum. Maalesef bağımlılık oldu
Napiyosun mesela facelerinemi bakiyosun burnunu cama dayayip.komsular napiyor onami bakiyorsun.
Birinden bisey igrenip baskalarinami yayiyorsun sorun tamnolarak ne paparazimisin baskalarinin hayatinda:KK66:
Cidden komik geldi bide anlatim tarzin sempatik insan sanane baskalarin diye cevap yazamiyor:KK45:

Napiyosun mesela facelerinemi bakiyosun burnunu cama dayayip.komsular napiyor onami bakiyorsun.
Birinden bisey igrenip baskalarinami yayiyorsun sorun tamnolarak ne paparazimisin baskalarinin hayatinda:KK66:
Cidden komik geldi bide anlatim tarzin sempatik insan sanane baskalarin diye cevap yazamiyor:KK45:

Evet facebook, instagram, twitter :KK61:Özgüvenim olmadığı için onlarla kendimi karşılaştırıyorum

Bak biz sigarayi birakiyoruz sende baskalarini birak.istersen bizi takip edebilirsin no problem.bunlar aigara icnismi birakmismi die bakabilirisn:rolleyes:

Tamam tatlım, yarın zaten sosyal medya orucuna girdim. Size bakayım dayanamaycak gibi olursam :KK15:

Bak canim senden birtane var sen kimse gibi kimsede sen gibi olamaz.
Neden kGuvenin yok egitim durumun nedir mealegin varmi bir gunun nasl gecer.ve facede paylasian fotolar aldatmaca orada herkes mutlu herkes sosyal yok oyle bir dunya.
Yerinde olaam.kapatirsim aoayal hesaplari.

Bak canim senden birtane var sen kimse gibi kimsede sen gibi olamaz.
Neden kGuvenin yok egitim durumun nedir mealegin varmi bir gunun nasl gecer.ve facede paylasian fotolar aldatmaca orada herkes mutlu herkes sosyal yok oyle bir dunya.
Yerinde olaam.kapatirsim aoayal hesaplari.

Aslında çok başarılı bir insanım ama sürekli birileri ile yarış halindeyim. Bende envai çeşit meyve olsun tek kivim olmasın başkasında da sadece bir kivi olsun diyelim benim de bir kivim olsun diye kafayı takıyorum. Hiç bir zaman elimdekilerle yetinmiyorum. Herşeyde 1. olamayacağım içinde mutsuz oluyorum :olamaz:

Hahah kiz bmzm sigarayi birakma konusunda kosede kendine alan acmisti modarator kolundna tuutup buraya gtirdi bende peainden geldim:KK4:
Sende yarin rejime baslican yarin milet ya birbirni bogazlar aliskanliklari birakioz die yada mala baglariz bilemiyorum:KK71:

Aslında çok başarılı bir insanım ama sürekli birileri ile yarış halindeyim. Bende envai çeşit meyve olsun tek kivim olmasın başkasında da sadece bir kivi olsun diyelim benim de bir kivim olsun diye kafayı takıyorum. Hiç bir zaman elimdekilerle yetinmiyorum. Herşeyde 1. olamayacağım içinde mutsuz oluyorum :olamaz:
Ya sacmalama herkes neye gore birinci bak ne gzl kdni ifade ediyosun.akli basind hos sohbet kizsin ozguven sorunu yasaman sacma.
Baskalari suan uyuyor sen uyaniksin aha 2. Oldun:KK34:baskasina gore yasanmaz

Merhaba kızlar,

Benim özgüven sorunum var, özgüven sorunum nedeniyle kendi hayatıma odaklanmak yerine sürekli başkalarının hayatları ile ilgilenniyorum. Bu huyumdan kurtulmak için bu hem günlük hem grup olan konuyu açtım. Hayırlı olsun :KK200:

Haa sanki bir kac yıl önceki halimden soz ettin ayni senin gibiydim hatta sadece cemremdekilerin degil cevremdekilerin cevresindekileride sıksık rutin bi sekilde kontrol ediyordum

Sonra bu niyetle degilde baska bi nedenden kapattim facemi zaten birtek face hesabim vardi onida kapattim bi baktim artik kim ne yapmis nereye gitmis merak falan etmiyorum

Hatta cok merakli bi yapim vardi artik o bile eskisi gibi degil zaten bisey varsa ne zaman olsa duyulur hesabindayim

Bence yavas yavas bu huyunu sende terk edebilirsin

Birde ipege katiliyorum banada ordaki mutluluklar sahici gelmiyor

Birde gittigi yerlerde arkadaslariyla zaman gecirmek o ani guzel gecirmek yerine dakikaya 20 kare fotograf sıgdirmaya calisanlar var bana cok saçma geliyor

Ya sacmalama herkes neye gore birinci bak ne gzl kdni ifade ediyosun.akli basind hos sohbet kizsin ozguven sorunu yasaman sacma.
Baskalari suan uyuyor sen uyaniksin aha 2. Oldun:KK34:baskasina gore yasanmaz

:KK48: Senin ayakta olman ne güzel oldu. Başkalarının düşüncelerini de çok kafaya takıyorum. Dedin ya sosyal medya hesaplarını kapat diye, asosyal demelerinden korkuyorum. Hatta neyi beğenip neyi beğenmeme bile sinir olabilirler diye beğendiğim oluyor beğenmek istemediğim şeyleri.

Kiz biizm.merakli komsular var sokakta yasiyorlar sedir felan koymuslar yol kenarina markete gdiom nereye gidion diolar donuom ne aldin kaca aldin zaptiye cavusu gibiler:deli:
Merka edilir tabide surekli takip beni sikar mesela

:KK48: Senin ayakta olman ne güzel oldu. Başkalarının düşüncelerini de çok kafaya takıyorum. Dedin ya sosyal medya hesaplarını kapat diye, asosyal demelerinden korkuyorum. Hatta neyi beğenip neyi beğenmeme bile sinir olabilirler diye beğendiğim oluyor beğenmek istemediğim şeyleri.
Sana bisey diyimi benm facem yok insteg.. Yok hic bir aosyal medya hesabim yok google beni tanimaz:halay:
Hicte asosyal degilim oyleisn diyenin alnini karislarim:KK34:
Baskasi ne diyecek dedikce kastikca hata yaprsin sen ne istiyosun bu onemli.
Ayrica gelip vurad ben baskalarinin hayatini merka ediyorum diye kobu acmak kzguvendir elestiriye ck acik bir konu cunku
Bu arada Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti benm.kankam tanisin memenun olun:rolleyes:

Haa sanki bir kac yıl önceki halimden soz ettin ayni senin gibiydim hatta sadece cemremdekilerin degil cevremdekilerin cevresindekileride sıksık rutin bi sekilde kontrol ediyordum

Sonra bu niyetle degilde baska bi nedenden kapattim facemi zaten birtek face hesabim vardi onida kapattim bi baktim artik kim ne yapmis nereye gitmis merak falan etmiyorum

Hatta cok merakli bi yapim vardi artik o bile eskisi gibi degil zaten bisey varsa ne zaman olsa duyulur hesabindayim

Bence yavas yavas bu huyunu sende terk edebilirsin

Birde ipege katiliyorum banada ordaki mutluluklar sahici gelmiyor

Birde gittigi yerlerde arkadaslariyla zaman gecirmek o ani guzel gecirmek yerine dakikaya 20 kare fotograf sıgdirmaya calisanlar var bana cok saçma geliyor

Benim oraya gitmişler, buraya gitmişlerden ziyade daha genel bir konsept sorunum. Yani mesela biri hakim oldu, ben ise doktorum diyelim. Hastanemden memnun değilsem onun hayatına özeniyorum, ne güzel hakim hasta görmüyor, temiz koşullarda çalışıyor vb. Bunun gibi şeyler, maddi değil de genel hayatı yaşayış şekli

X