Özgüven kazanma grubu

İşte sorunda bu aslında o kadar vaktim yok, ama bunlara kafa yorduğum için bazı şeyleri kaçırıyorum hayatta.
Ya o degilde ben tam sigarayi birakmaya kararverdigim esnada sen yazdin guldurdun beni tevafuk.kotu aliskanlihimi birakmak istiorum dedin ben heralde biri dlaga gecio dedim biz sigasyi birakalim dioz die dedim.es zamabli evvekahir ozelde kilolarimi verecem yarin rejime basliyorum dedi:işsiz:
Bak ucumuzde yarin kendimia icin fazlaliklardannkurtulucaz tesadufen zamanli oldu:kahve:
Bu arada sigara kulaniyormusn

Ya o degilde ben tam sigarayi birakmaya kararverdigim esnada sen yazdin guldurdun beni tevafuk.kotu aliskanlihimi birakmak istiorum dedin ben heralde biri dlaga gecio dedim biz sigasyi birakalim dioz die dedim.es zamabli evvekahir ozelde kilolarimi verecem yarin rejime basliyorum dedi:işsiz:
Bak ucumuzde yarin kendimia icin fazlaliklardannkurtulucaz tesadufen zamanli oldu:kahve:
Bu arada sigara kulaniyormusn

Hayır, yarın sen de kullanmıyorsun :halay::halay:

Ben daha ekmek ve turevlerini yasakli hicvirseyi yemedim

Kizbakma kolay gibi duruyo ama degil iste neredeyse yiyecek hicbirsey kalmiyor bana

Un yok,pirinc bulgur patates bezelye tursu hazir gida vs hic bisey yok

En fenasida unun hayatimdan cikmasi

Huhu ben de açmadım daha 11.30'u bekliyorum :halay:Bir hedef daha koydum, 11.30'a kadar sadece ve sadece işime yarayan şeyler yapacağım. Hadi bakalım.

İlk olarak kendime yarın 11.30'a kadar tüm sosyal paylaşım gruplarından uzak durma hedefi koydum. Bakalım başarabilecek miyiz o_O
Evet facebook, instagram, twitter :KK61:Özgüvenim olmadığı için onlarla kendimi karşılaştırıyorum

Wallahi bende 12 saat çalişan hafta sonlari evde olan arkadaşi olmayan saydığin tüm iletişim kanallarindan milleti röntgenleyen onlar sayesinde gezip gören biriydim. Sonra da benim hayatım hiç onların ki gibi güzel değil diye üzülürdüm.

1 Sene önce tüm sosyal ağlarımı kapattım bana be sizden ne haliniz varsa görün dedim.
Acaip boşluğa düştüm hayatımda ki sosyallik sadece internet üzerindeymiş bununla acı bir şekilde yüzleştim.

Şimdi ise kimseyi merak etmiyorum herkes iyi olsun mutlu olsun diyorum. yendim tamamen ama insanım normal derecede merak ederim bir şeyleri ama o kanallardan bakmak aklıma bile gelmiyor.

Aslında onlara bakıp düşündüğün her şey seni mutsuz ediyor biz kendimiz mutsuz etmeyi seven insanlarız bıraktığımdan beri ne değişti tam da bu işte bağımlılıktan krtuldum ve huzura erdim bu konuda.

Ama özgüvenim düşük benimde çocukluk dönemiyle alakalı bu bence en çok...
Başka tavsiyeleriniz varsa takipteyim...

X