Özel Gün

Bana cumartesi günü demeseydi plan bendeydi ama diyince, ona güvendim ve hata ettim
İçimden hiç bir şey yapmak gelmiyor ama

Planının tutmadığını esinize uygun bir dille anlatabilirsiniz. Kebabciyi kücümsemiyorum, ama insan özel günlerde mesela eskiden beraber gidilen mekanlardanda birtane seçebilirdi. Hem hatırasi var. Ama moralinizi bu kadar bozmayin. Dedigim gibi ilk zamanlar böyle durumlar gayet normal.

Hangi cümlemden dizi-filmlerde olanları beklediğimi anladınız?

Bana benim gözümü boyamak için yapıyor gibi geldi

Beklentiye soktu diyip duruyorsunuz da adam yemeğe götüreceğim demiş altı üstü ne beklentisine sokmuş ki? Kebapçı yemek değil mi?
Gayette kebapçı olmasına bozulmuşsunuz. Sosyal medyada kebapçı etiketlemek yerine daha başka biyer beklediniz bence.

Ben olsam bu yemeğe giderim, trip filan da yapmam ama daha sonra nereleri gitmeyi istiyorsam söylerdim.

Ben de özel günlere önem veririm, eşim de verir ve çok güzel kutlar ama herkesin önem verme anlayışı değişik. Mesela sizin yaptığınız gibi doğum gününde millete "çok sevdigimi" soyletip video yapmazdım eşime asla.
Eşinizden buna benzer çocuk işi şeyler bekliyorsanız bence biraz düşünün.

Yüksek tutmadım inan, sosyal medyaya konan bir fotoğraf bile yeterliydi ama o kebapçı dedi sadece
Sende benim gibisin:)
Ama bazi erkekler için sosyal medya gösteriş belirtisi olabiliyor.
Ama sosyal medyada yedikleri halt kalmıyor orası ayrı.
O yüzden ben bu konuda çok doluyum, yangına körükle gitmek istemem.

Yaa adam evlenmiş işte sürpriz mürprizlemi ugrasacak birde.. bence gitmemek gibi seyler yapmayın,yine bi degisiklik olur sonucta

Mücadele et diyorsun
Evet benim eşimin de romantikliği yok maddi anlamda ama manevi olarak şiir şarkı seranat vs olur. Önemli günlerde de hiçbirşey yapmayız. Ama diger zamanlardaki ilgisi beniçm özel günlerdeki duygusal ihtiyaçlarımı karşılıyor.

Eşiniz siz ona söylediginizde degil sizden ne görürse onu yapar. Siz kaç kez sürpriz yaptınız mesela?

Bir de gösteriş odaklı evlilik hayatı yaşamak insanı yıpratır. Sıyrılmanızda fayda var.

Kebapçı olması değil ben o yemeği normal de de orada yiyebiliyorum zaten ne anlamı ne özelliği kalıyor?
Yapmayın allah aşkınıza öyle lüks düşkünü bir insan değilim. Kime neyin gösterişini yapcam?
Herkesin hediye anlayışı farklı, illa sizinki gibi mi kutlamamı isterdiniz?
Ben onu yaptım beğendi.

Sende benim gibisin:)
Ama bazi erkekler için sosyal medya gösteriş belirtisi olabiliyor.
Ama sosyal medyada yedikleri halt kalmıyor orası ayrı.
O yüzden ben bu konuda çok doluyum, yangına körükle gitmek istemem.

Yok sosyal medyayı çok az kullanır zaten.
8.5 ayda bana pes dedirtti

Önceden bana şiir okurdu sanki üstünden yıllar geçmiş gibi konuştum
Hiç bir özel gününü atlamadım ve inan bana hepte farklı şeyler yaptım sürpriz oldu, şaşırdı.
Çok değil yani az benim beklentim ama olmadı

Adam özüne dönmüş :)
Şahsen bana kebapçı uyardı ya :)
Ama sana uymuyorsa "kebap mı hayatım sonrasında çayı kıraathanede içelim hem okey de atarız ha ne dersin" deseydin.
Benim hiç kebap yiyesim yok X semtte X restoran var oraya gidelim ben X yicem doymazsak dönüşte kebapçıya uğrarız söz:) falan diyip şaka yollu laf soksaydın surat asmakla özel gün iyice mahvolur

Haklı olabilirsiniz tabi ama eşim doğum günümde çay makinası alsaydı hoşuma giderdi ☺
Çünkü çay sevdiğimi bildiği için seçmiş diye düşünürdüm☺
Çay dedin can evimden vurdun beni :) caysızlıktan basım deli gibi ağırıyor şuan, çay makinesi güzel fikir :)

Haklı olabilirsiniz tabi ama eşim doğum günümde çay makinası alsaydı hoşuma giderdi ☺
Çünkü çay sevdiğimi bildiği için seçmiş diye düşünürdüm☺

Ev hediyesi kişisel hediye olmamalı demiştim ondan öncesinde de üstüne gidip kahve makinesi aldı.
Of of

Aynısını yapıyorsan eşine beklemek hakkın.Ben de eşim için gitar çalmayı ögrendim. Şarkılar çaldım. Şiirler yazdım. Birçok sürpriz yaptım 4 seneden sonra kendisi de yapmaya ve böyle şeylerden keyif almaya başladı. Zamanla senden görerek alışır emin ol.yeni evlisin ve hata ediyorsun. Bunu alma şunu aalma deme yönlendir sadece ne alacagı konuda :) ",yoksa sogur ömür boyu almaz birşey

Çok bir şey yazamadım ki
Bir de benim hemen suratım düşer, mesajlarıma yansır.
Direkt ben gelmeyeceğim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…