Özel Gün

Sizinki biraz fazla çabuk özüne dönmüş ciddi bi konuşun toparlarsa iyi toparlamazsa sizde onun için ekstra çabaya girmeyin özel güzel anlar için bilmem net oldu mu

Bende hep özel olsun isterim o günün anlamı olsun ama o böyle yapmaya devam ederse her şeyden soğuyorum

Defalarca da söylerim, videolar atarım ona fikir edinsin diye ama o özellikle doğum günümde çok alakasız bir hediye ve bir pastayla sıradan birinin doğum günüymüş gibi geçiştirdi. Evlendikten sonra ilkti bu ama o harcadı resmen :KK43:
Tabi herkesin beklentisi ayni degil bu özel günlerde bencede kirildiginizi dile getirin beklentinizin bu olmadigini söyleyin. Ben hic takilmam böyle seylere ya Allah bunlari aratavak dertler vermesin diyorum neler neler var Hayatta bunlara kafa yormamak lazim bence

Şahsen eşime kebabciya değilde baska bir yere gitmeyi önerirdim. Ama şimdi evde oturup surat asmazdim. Ilk seneler evlilikte tanıma ve alışma süresi gibidir. Insan birbirinin huyunu suyunu daha iyi anlar,öğrenir. Beğendiğiniz yerleri anlatın oda zevkinizi daha iyi bilsin. Şahsen beraber zamam geçirmenin fırsatını yinede kaçırmayın. Erkekler bazen düşüncesiz olabiliyor ama bizde hep onlardan beklemeyelim. Bizde özel gün için mekan secebiliriz, güzel birsey organize edebiliriz. Birbirinizin kalbini böyle durumlar yüzünden kırmaya değmez bence.

üzülüyorum ben öyle olunca
Aslında haklı olarak evlenmeden önce alıştığınız düzeni istiyorsun ve haklısın .
bu konularda ben hiç yorum yapamıyorum çünkü hiç alistirmadi saolsun 10 yıldır benim adam 😅 o yüzden hiç beklenti 0 sıkıntı benim için

Sıfır beklenti sonsuz mutluluk, eşler için geçerli değil bence. İnsan eşinden beklemeyecekte kimden bekleyecek? Zaten çok büyük şeyler de yapsın istemiyorsunuz. Azıcık özense üzerine kafa yorsa birşey eksilmez eşinizden. Ki öncesinde bu tarz şeyleri yapan biri olarak uzakta değildir ne yapılır ne zaman ne edilir fikirlerine.

Biz eşimle özel günlerde ne yapacağımızı önceden karar veriyoruz, nereye gideriz ne yaparız diye, sürpriz olmuyor gideceğimiz yer.

Akşam gitmemeniz yeterli tepki olur bence eşinize eğer anlamak isterse, bunun için küsmeye ekstra tavır göstermeye gerek yok.

Hediye doğum günümdeydi bunda yok.
İlla hediye olsun demiyorum zaten ama özel bir yere götürsün istedim, ilgi istedim çok mu :KK43:
tamam yani hediye almak zorunda değil ki. siz de almamışsınız sanıyorum özel gün diye. çok takmayın yani kebapçı deyip geçmeyin. güzel yemek gibisi var mı?

Sürprizler için mi evlendiniz? 🧐

Adam bugünkü özel gün için cumartesinden akıl etmiş şuraya götüreceğim demiş işte. Bence siz kebabçı diye bozulmadım diyerek kendinizi kandırıyorsunuz.

Ayrıca her insanın her günü bir değilki. Yoğun olur, yorgun olur sürekli sürekli sürpriz mi düşünsün. Siz ne yapıyorsunuz eşinize?

Hayır inanın kebap yemeğini de çok severim, oraya gitmek asla sorun değil.
Bana dediği beni beklentiye soktu. İlla sürpriz yapmalı da demiyorum, ona göre konuşsaydı bende üzülmezdim.
Sürprizler için evlenmedim elbette onlarda olmazsa evliliğin ne anlamı var?
Hiç bir özel gününü boş geçmedim. Doğum gününde de video hazırladım ona tanıdığı herkese onu çok sevdiğimi söyletmiştim.

Tabi herkesin beklentisi ayni degil bu özel günlerde bencede kirildiginizi dile getirin beklentinizin bu olmadigini söyleyin. Ben hic takilmam böyle seylere ya Allah bunlari aratavak dertler vermesin diyorum neler neler var Hayatta bunlara kafa yormamak lazim bence

Ben ağlamadan konuşamıyorum böyle durumlarda ve şuan bile ağlayarak cevap veriyorum, üzüldüm çünkü.
İnanın benimde çok daha farklı sıkıntılarım var ama eşime hep derim hayat zaten zor ben sana yaslanıp o zorlukları aşmak istiyorum diye. İşte arada böyle günler olsa ne kaybederiz ki?

Şahsen eşime kebabciya değilde baska bir yere gitmeyi önerirdim. Ama şimdi evde oturup surat asmazdim. Ilk seneler evlilikte tanıma ve alışma süresi gibidir. Insan birbirinin huyunu suyunu daha iyi anlar,öğrenir. Beğendiğiniz yerleri anlatın oda zevkinizi daha iyi bilsin. Şahsen beraber zamam geçirmenin fırsatını yinede kaçırmayın. Erkekler bazen düşüncesiz olabiliyor ama bizde hep onlardan beklemeyelim. Bizde özel gün için mekan secebiliriz, güzel birsey organize edebiliriz. Birbirinizin kalbini böyle durumlar yüzünden kırmaya değmez bence.

Bana cumartesi günü demeseydi plan bendeydi ama diyince, ona güvendim ve hata ettim :KK43:
İçimden hiç bir şey yapmak gelmiyor ama :KK43:

Himm..
Nasıl bir sürpriz bekliyor ki acaba? Diyordum ki anladım sanırım: dostlar alışverişte görsün!
O ilk izlediğiniz fragman ve tv dizi-filmleri doğru değil yavrucum. Değer vermek demek gökyüzüne renk renk balonlar salarken video cekmek degil. Gercekten deger gormek istiyorsaniz esinize ve fikirlerine saygi duymani oneririim. Oyle elini kolunu baglayip ben gelmiyorum demeni degil. Hayata biraz daha gerçekçi bakmanızı tavsiye ederim.

Aslında haklı olarak evlenmeden önce alıştığınız düzeni istiyorsun ve haklısın .
bu konularda ben hiç yorum yapamıyorum çünkü hiç alistirmadi saolsun 10 yıldır benim adam 😅 o yüzden hiç beklenti 0 sıkıntı benim için

Annem de yıllarca babamdan görmedi hep söyler, ağlar, üzülür.
Benim eşim evlenmeden önce yapardı ama evlendikten sonra uçtu resmen :KK43:
Bundan sonra bende bir şey beklemiyor olacağım :KK43:

Sıfır beklenti sonsuz mutluluk, eşler için geçerli değil bence. İnsan eşinden beklemeyecekte kimden bekleyecek? Zaten çok büyük şeyler de yapsın istemiyorsunuz. Azıcık özense üzerine kafa yorsa birşey eksilmez eşinizden. Ki öncesinde bu tarz şeyleri yapan biri olarak uzakta değildir ne yapılır ne zaman ne edilir fikirlerine.

Biz eşimle özel günlerde ne yapacağımızı önceden karar veriyoruz, nereye gideriz ne yaparız diye, sürpriz olmuyor gideceğimiz yer.

Akşam gitmemeniz yeterli tepki olur bence eşinize eğer anlamak isterse, bunun için küsmeye ekstra tavır göstermeye gerek yok.

Çok haklısın, fazla bir şey istemedim ama o basit bir yemek dedi sadece ben buna kırıldım. Bana bıraksaydı ben zaten her şeyi ayarlardım ama beklentim balon gibi söndü :KK43:
Ben beklentiye girerim çünkü hayatı beraber yaşıyoruz. Dediğin gibi ondan beklemeyeceksem neden evlendik?

Hayır inanın kebap yemeğini de çok severim, oraya gitmek asla sorun değil.
Bana dediği beni beklentiye soktu. İlla sürpriz yapmalı da demiyorum, ona göre konuşsaydı bende üzülmezdim.
Sürprizler için evlenmedim elbette onlarda olmazsa evliliğin ne anlamı var?
Hiç bir özel gününü boş geçmedim. Doğum gününde de video hazırladım ona tanıdığı herkese onu çok sevdiğimi söyletmiştim.
Ne bekliyordunuz siz?
Anladığım kadarıyla ne evlilik yıl dönümü ne doğum günü. Yine çok önceden düşünmüş adam.
Çok içinizde kalıyorsa ve çok seviyorsanız özel gün kutlamayı 2 güne yayın sizin aklınızdakini de siz teklif edin.

X