Özel Gün

Kime neyi ispatlamaya çalışıyoruz ki herkesin ilişkisi kendine zaten

Şık bir balıkçıda yemekle bir kebapçı dükkanında yemek yemek arasında size verilen değer açısından bir fark yoktur...fark odenilen hesap ve fotoğraflardaki ambians farkıdır. Eşimin gözlerine baktığımda gözler aynı isiltida, gülüşü aynı ,yüzündeki kıvrımlar ayni....Gecen doğum günümde (aynı zamanda yılbaşı gecesine de denk geliyor) evde yemek yaptık ,dışarıdan meze aldi eşim....mutfakta karidesleri birlikte ayikladik. Kokusunu elimizden birlikte çıkarmaya çalıştık.3 günlük dünya zaten hayat zor ..daha da zorlastirmamak gerek

İnşallah istediğiniz kadar değer görürsünüz, siz eşinize üstüne titreyerek davranın belki o da daha fazlasını yapar. Benim için öyle oldu açıkçası sevgilimi zamanla daha çok sevdim ve değer verdim. Bir de ben evlenmedim ancak evlenince biraz daha işler değişiyor sanırım. Eşiniz işten, sorumluluktan vs daha bıkkın birine dönüşebilir zaman içinde. Aranızdaki sevgiyi bence siz ateşleyin, denemekten zarar gelmez. Çünkü anladığım kadarıyla sözlü konuşmuşsunuz doğum gününüzden sonra ve bu kadar ilerleme olmuş siz daha fazlasını istediğinizi dile getirirseniz belki ters tepebilir. Hani ne yapsam yaranamıyorum gibilerinden.

Sevgililer gününde bana kendisi yemek yaptı. Işten çıktım eve gittim mum falan yakmıştı. O kadar hoşuma gitti ki. Belkide nusret e gitsem bu kadar mutlu olmazdım. Aradaki fark o benim için. Beni mutlu hissettirmesi. Yoksa dediğim gibi kebapciya da gittik balık restuarantına da gittik. Paraya değer veren insan olsaydım maddi durumu çok güçlü birisiyle evlenirdim. Biz eşimle her şeyi kendimiz yaptık ve hala onun borcunu ödüyoruz

Kime neyi ispatlamaya çalışıyoruz ki herkesin ilişkisi kendine zaten
İliskini kendince daha güzel ve özel yaşamak isterken evliliğini yıpratma,karşında ki kişi yi de ...sen bambaşka düşünüyor olabilirsin ama karşındaki adama geçen duygu "karım sectigim yeri beğenmedi/burun kivirdi".Dün senin için çok özel bir gündü ve eminim onun için de...konuşmadan bir akşam gecirdiniz ,inan buna gerek yok. Sarilip birlikte TV izleyebilmek bile aşıkken güzel...bir zaman sonra insanların bunları yapmamasinin nedeni vakitsizlik veya şartların uygun olmaması değil ..kırgınlıkların ve birikmisliklerin artık birlikte sarılarak oturmaya engel olması

Inanın ben bile bilmiyorum ne yapacağımı çünkü konuştum olmadı, konusmadim o hiç olmadi :) eşim biraz içine kapanıktır bende konuşup dile getirince kaçsın istemiyorum kendi anlasın istiyorum ama olmuyor demek ki

Burun kıvırmak değil de, ben onun istediği her şeyi yapıyorken, onu en zor zamanlarında yanlız bırakmıyorken, hiç bir özel gününü es geçmiyorken ve inanın fazlasıyla da mutlu edip ona değişik şeyler yapmaya çalışan birisiyim. Ondan da bunu bekledim sadece bu kadarcık. Ne altın ne pırlanta hiç bir zaman o sevdam olmadı. Sadece dedim ya mutlu bir an, sıcak bir dokunuş bile dün akşamı çözerdi ama o sessiz kaldı. Ben zaten konuşamadım

Hahaha bende evlilik teklifi icin aynisini demistim, sonuc MC Donalds'in önünde yapti ama yinede evet dedim iste oysa ki ne hayalerim vardiama birde söyle birsey var, benim esim öyle abartili evlilik teklifi yapacak birisi degil ve evlilik teklifini ben istedigim icin yapti onun icin kendi acisindan yapabilceinin en iyisini yapti belkide :) ne zaman bunu anlarsak daha mutlu oluruz bence. forevermorrenk Erkeklerin kafa yapisi biziden cok daha degisik ve ortada bi caba varsa onlarin tarafindan sonuc tam bekledigimiz gibi olmasada mutlu olmamiza yetmeli, tabi benimde bunu anlamam zaman aldi

Evet biliyorum kafa yapılarımız, beklentilerimiz erkeklerden çok farklı. Şu 2 günlük dünyada mutlu olmak istedim sadece o kadar benim eşim bana çok güzel bir evlenme teklifi yapmıştı onu yapan adam şuan özel gün kutlamaktan aciz

iste gitsin ortalık karışsın hayır koca senin koca istersin istersin yani. Kime ne. He adam alır alamaz orası ayrı

Eşime doğumgünümden önce çiçek falan alma ya soluyo ya kuruyo dedim. Doğumgünümde geceden kutladıydı. Öğlen çok güzel bi mesaj atmış öyle mutlu oldum ki yetti arttı zaten bana. Sonrasında çiçek yollamış eve geldiğinde teşekkür ettim tabi ama ben ciddiydim çiçek konusunda para verme çiçeğe dedim. Bazen kır çiçekleri toplar getirir o daha hoşuma gider. ( Bir erkeğin eşi için çiçek toplaması ülkemiz şartlarında çok kıymetlidir bildiğiniz üzere ) 2 yıldır kutlamıyodum bu defa acısını çıkardım deyip bi de hediye çıkarmıştı. Yani artık eşimden yana umudumu kestiğimde sürpriz yağmuruna tuttu adam. Seneye yine bi şey beklemiyorum çünkü bu sürpriz eşimi 3 5 yıl götürür

ben teklif bile almadım adam ailesini alıp eve dayandı direkt onu bulamayan da var kızlar

Ben paylasmadim hic ne cicek ne hediye.Ben dugun fotograflarimi,balayi,gunluk rutinimi bile paylasmadim..Kimseye bakin nasil da sahane bir evliligim var,nasil da romantik bir kocam var'i gosterme ihtiyaci hissetmedim,hissetmem.Adiniz gibi emin olmayin yani

Bence gereksiz kapris yapmissiniz yemege gitmemekle. Yeni evli olarak heyecaninizi anliyorum,hemen hemen ayni donemde evlenmisiz ikimiz de. Biz de sevgili ve nisanliyken ozel gunlerde esim yanima gelip surpriz yapardi. Ama evlendikten sonra ozel gun anlayisimiz onceden o gunu planlamak( eger biyere gidebiliyosak gitmek, gidemiyosak da evde olmak) ve hediye anlayisimiz da benim istedigim bisey varsa onu almak seklinde oldu. Ben baktim ki bu sekilde isime geliyor, ses etmiyorum

Kebapçıya gitmek istemiyorum dedim linç yedim onu desem herhalde çarmaha gerilirdim mesele o değil zaten anlamış olmanız bile çok güzel. Bana ilk doğum günümde bi kolye hediye etti altın falan değil mor bir kolye ve benim aldığım en güzel hediyelerdendir. Bunlar yani benim istediğim güzel bir söz, hatırlanmak,sevilmek.. dolar olmuş 6.19 hayat zaten zor ben istemiyorum öyle lüks şeyler maddiyat sevmiyorum çünkü

Yarası olan için yazdım sizin için değil :)

Bana seni dışarı çıkaramayacağım evde güzel bir sofra hazırlayalım salatayı da ben yapayım deseydi ona da razıydım :) ben onun özenmemesine kızdım

Ben burada eşim beni aldattı :) diye konu açarsan sizde mutlu olursunuz o zaman ☺ bana göre benimde derdim bu. Yeri geldi kuru ekmek yedim ama şuan nedense kebapla doymaz oldum

"Derdiniz bu olsun" söylemimden kocanızın sizi aldatmasından mutlu olacağım anlamını çıkardığınız için gerçekten müteşekkirim, ne zamandır böylesine hayrete düşmemiştim, iyi oldu.

Aslında çoğumuz böyleyiz bakmayın siz öyle söylediklerine.. yanlış anlama sadece.. Kim istemez değer gördüğünü görmek, bilmek, hissetmek.. Hepimiz kadınız, ince ruhluyuz. Ama inanın çok kadın da tanıdım hele bi hediyesiz gel o zaman görüşürüz diye tehdit eden. Yani sana bana ahkam kesip kocasının burnundan getiren de çok kadın var. Biz çok normaliz merak etme :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…