Özel Gün

Aynen canım kalbimi okudun. Ben anlatamadım sen anlat

Ben burada eşim beni aldattı :) diye konu açarsan sizde mutlu olursunuz o zaman ☺ bana göre benimde derdim bu. Yeri geldi kuru ekmek yedim ama şuan nedense kebapla doymaz oldum

Kendi topladığı çiçeğe de razıydım kebabı geçtim hatırlamamak özel hissetmemek yani benim sorunum. Bundan sonra beklentim yok zaten ona da dedim. Ayrıca nickiniz çok güzel en sevdiğim çiçektir papatyalar

evlenmeden önceki hayatınız nasıldı sizin bireysel olarak? yani canınız istediğinde pahalı bir yerde yemek yiyebilir, beğendiğiniz bir şeyi çat diye alabilir miydiniz? eğer hayırsa ben sebebin bu olduğunu düşündüm. evlenmek size göre bir statü belirtisi olduysa kebapçıyı kendinize yakıştıramamış olabilirsiniz. ara sayfaları okumadım ama bu sosyal medyaya fotoğraf işi falan da öyle düşündürdü bana belki yanlıştır.

yaşadığım yerde yiyebileceğim güzel bir kebap yok bu arada, bana en iyi sürpriz bu olurdu herhalde.

Çok teşekkür ederim canınızı sıkmayın daha çok yenisiniz boşuna keyfiniz kaçmasın tek derdiniz bu olsun

Şu konuda kendinize dürüst değilsiniz bence:
"Ben hediyeler alsın, önümde diz çöksün ölsün demiyorum ama kutlamak istemiyorsa da beni beklentiye sokmasın."
Bence tam tersi hediyeler alsın, sürprizler yapsın istiyorsunuz...
Bu konu ilişkiniz için ne kadar önemli, kritik... Onu düşünün isterseniz.
Gereksiz kaprisle ilişkiyi yıpratmaya gerek yok.

Milyonkere yazdım bu konunun maddiyatla ilgisi yok

Siz kapris görmemişsiniz bence :) öyle bir isteğim olsaydı yaptırırdım emin olun ama hiç bir zaman maddi şeylere önem vermedim. Benim eşim hayatımın en büyük hediyesi zaten ona da söylerim her zaman

Doğru öyle ama insan eşinden de bu beklentiye girmemeli mi?
Daha yeni evliyiz biz
yeni evli olmasanız da bekleyebilirsiniz. Karşınızdaki el değil eş. Kv ve kp 70e yakınlar özel günlerini hiç atlamamışlar, hala otellerde tatillerde kutlarlar. Seneler geçtikçe dozajı arttırıyorlar.

Oğulları mı ? Düz erkek öyle beklentili bir kadın değilim ama samimi bir iki kutlama sözcüğü bile yeter bana çok mutlu oluyorum. Normalde de kırıp üzmüyorsa, fikirlerime değer verip istediğim bi şeyi geri çevirmiyorsa gibi gibi daha ne isterim ki..

Asla böyle birşey yapmadım yapmam. Kusura bakmayın ama bu bildiğiniz eziklik. Değer gördüğünüzü iliklerinize kadar hissetseniz sizden mutlusu olmaz. Sosyal medya kullanmıyorum ve sevgilim öğrenci özel günlerde bütçesi kadar birşeyler alıyor, yapıyor. Pahalı hediyeler alan prensesler gibi yaşatılan arkadaşlarım var, geçen gün görüştüm çok üzüldüm hep tartışmışlar. Yanlarında birşey diyemedim ama sevgilim mesaj atıp durdu ve resmen imrendiler. Üstelik benim ilişkim onların ilişkisinden daha uzun süreli ama onlar daha çabuk yıpranmış. Birilerine hava atmama gerek yok, zaten gören görüyor.

Arkadaşlarıma verdiğim tavsiyeyi size de veriyorum, sürekli beklentiye girmeyin ve iki sıcak sözü eşinden esirgemeyin. Özel gününüzde siz ona sıcak davransaydınız içinden gelerek bir sonrakine özenirdi. Ütü yaparak geçirmişsiniz akşamı, bir sonrakine eşiniz zaten forewamorrenk yemek vs yemek istemiyor evde otururuz diye düşünmeyecek mi? Ben olsaydım o kebabçıya gider ve çok eğlenirdim. Sosyal medayda istediğinizi paylaşın, maalesef mutsuz olmuşsunuz işte.

monotonlaşıyor evlilikler de bi süre sonra. Ne bekliyordun ki. Bütün erkekler aynı. düz mantık. Evde yemeğim yapılsın, düzenli yaşamım olsun. Ha daha yeniymişsiniz . seninki biraz erken pes etmiş. 8.5 yıl anladım biran oruç kafayla.

Ağzınıza sağlık dünden beri bunu anlatmaya çalıştım ama konum gene farklı yerlere gitti. Ilerde çocuk olunca zaten bu konular askıya kalkıyor ben istiyorum şimdi vakit varken değerlendirelim. Bundan sonraki özel günde jeep isteyeceğim bakalım ne tepkiler alcam

Çok samimi olarak söylüyorum hiç bunu yapmıyorum...anı yaşamak, o anın doğru açıdan en güzel fotoğrafını çekmeye ve paylaşım arkasindan gelen mesajlara cevap vermeye çalışmaktan çok daha keyifli

Bende yapmadım, yapmıyorum da. Aksine eşimle özel şeyleri paylaşınca nazara geliyoruz ve inanın paylaşmamaya çalışıyorum. Arada hatırlanmak 2 çift söz duymak istediğim bu yeterli olurdu benim için. Bana geçen sene doğum günümde telefon hediye etmek istedi kabul etmedi sırf bu görgü meselesi yüzünden( o zaman sözlüydük çünkü ) Simdi eşim diye de diretmiyorum çünkü içinden ne geliyorsa onu yapsın istiyorum. Biz bundan önce doğum günümde de bir fiyasko yaşadık ve ben dile getirdim özel olmasını vs. Bunda da böyle yapınca ben ondan konuşmadım. Onunda huyu bu haksız olunca kendini kapatır hiç konuşmaz. Öyle geçti gitti konu. Ben beni anlamasını bekledim. Kadınsal bir trip değil kırıldım sadece kendimi değersiz hissettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…