Özel Gün

Işte çocuk olmadan önceki vakitleri iyi değerlendirmek istiyorum ama elimde patladı
O zaman kesinlkle siz plan yapın.. sonra da yavaş yavaş, canım şu gün ne yapalım ne isteesin bu defa da sen karar ver diyin pası ona atın o da düşünsün böyle böyle o da alışacaktır ..

Benim eşim ince düşünceli biri değildir düşünemez böyle şeyleri. Hatta ben doğum gününe 1 hafta kaldı bana ne alacaksın derim hatırlatırım mesela eşim seni kebapciya götüreceğim dese ben de daha süslü bir yer Olsun mesela şurdaki lüks lokantayı deneyelim tadı çok güzel diyorlar derim gideriz adamdan bekleyecek olsam senin gibi üzülürüm. Çünkü aynı senin eşin gibi fikirler ortaya koyar. Kadın eli değmesi gerekiyor

Kendi yapsın deme yapamıyorsa sen istediğini yapıver. O kadar kusur kadı kızında da olur evlenmeden daha yeni olmanın heyecanı ile romantik oluyorlar ama sonradan gerçek kişilikleri ortaya çıkıyor. Derler ya yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış die, ben de o şekil bizim adamı evire çevire istediğim kutlamaya doğru cekiyorum

Işte beni şaşırtan da o. Evlenmeden önce gayet her şeyi planlayıp yapan adam, evlendikten sonra tam tersine döndü. Potansiyeli var ben istiyorum ki o düşünsün fark etsin ama yok işte evlenince rahatlama moduna girdi :)

Zor geliyor hayatım. Seni çok iyi anlıyorum ama sonradan yapmıyorlar. Belki sonunda basarabilirsin ama ben yorucu bir süreç olacağına eminim. Ben bu savaşı kaldıramam huzur dinginlik mutluluk seviyorum

Zor geliyor hayatım. Seni çok iyi anlıyorum ama sonradan yapmıyorlar. Belki sonunda basarabilirsin ama ben yorucu bir süreç olacağına eminim. Ben bu savaşı kaldıramam huzur dinginlik mutluluk seviyorum

Bende öyle. Kaoslu bir hayattan sonra tek istediğim huzurlu ve mutlu bir yuvaydı. Varsın buda nazar boncuğu olsun :) yapmıyorlar malesef

evlendikten sonra durunlar degisiyor cunku ev gecindirme derdine dusuyorlar ama biz bayanlar napiyoruz evlenince degisti beni onemsemedi diye algiliyoruz bunu
bizim ozel gunlerimizde bitmiyor zaten
esime babalar gununde sana ne alayim istedigin bisey olsun dedim elektrik faturasini yatir dedi bana
su adamlari bir rahat birakin artik allah askina ya
1.ay kutlamasi 3.ay kutlamasi sevgikiler gunu nikah gunu evlilik yildonumu anneler gunu ne gerek varki

Yok o kadar da değil zaten :) sabah beni arayıp, geçen sene seni bu saatlerde kuaföre götürüyordum kalbim deli gibi çarpıyordu. Yüzüğü parmağıma takınca deli oldum diyen adam da benim eşim, plan yapamayanda benim eşim

maddi durumunuzu bilemiyorum tabi ama orta halli olan her aile böyle gecenlerde oylesine bi disarda yemek yedik 80 lira siradan bir yerdi 200 gr ete o parayi verecegime 1 kilo biftek alir parmaklarimi sapirdata sapirdata yerdim
hergun basbasa yemek yiyoruz zaten disarda yemenin falan artisi ne cozemedim
ama bir buket cicek olabilir tabi hatirlanmak adina

Ya gercekten her sey inanilmaz artmis durumda. Ramazandan once siradan bir sac tavacida iki kisi birer porsiyona 165 lira odedik saka gibi. O paraya ickili mekanda eglenirdim ben ya,nasil acidim

Maksat yemek olsaydı ben ona evde hazırlardım zaten ama amaç özel bir andı benim için. Bana deseydi ki param yok ben plan yapamadım sofralar mumlar bendendi

Maksat yemek olsaydı ben ona evde hazırlardım zaten ama amaç özel bir andı benim için. Bana deseydi ki param yok ben plan yapamadım sofralar mumlar bendendi
erkekler param yok lafindan pek hoslanmazlar yetersiz hissederler belki daha iyisini yapacak durumda degildi suan
soyle hesaplasam memur olsa ayin sonuna denk gelmis ozel sektor olsa daha maasini alamamis muhtemelen bilemedim

Ya gercekten her sey inanilmaz artmis durumda. Ramazandan once siradan bir sac tavacida iki kisi birer porsiyona 165 lira odedik saka gibi. O paraya ickili mekanda eglenirdim ben ya,nasil acidim
gerçekten hersey cok pahali
ben cok sık kilo alirim oyuzdende cok pahali kiyafetler almam sık sıkta alisveris yapmam ki bazen 2 ay sonra bile giyemedigim zamanlar oluyor ucuz yollu 2 tisort alayim dedim 90 lira siradan basic tisort yani
enson gecn yaz tisort aldigimda tanesi 20 lira falandi

erkekler param yok lafindan pek hoslanmazlar yetersiz hissederler belki daha iyisini yapacak durumda degildi suan
soyle hesaplasam memur olsa ayin sonuna denk gelmis ozel sektor olsa daha maasini alamamis muhtemelen bilemedim

Yada tüm maaşını almış ama hepsini bitirmiş

valla ben ilk yıl bekledim hediye, kutlama falan. yapmadı, bozuldum ama hemen söyledim, özel günlerde yemek yapmam dışarı çıkalım diye. ondan sonrada hiç ona bırakmadım. kendi d.günü hediyemi bile alıyorum ek kartımla. ne onu yoruyorum ne kendim üzülüyorum. bende çok duygusal bir insan değilimdir, öyle her günü kutlamam. doğumgünleri ve evlilik yıldönümümüz yetiyor. 3 gün için birbirimizi kırmaya gerek yok kimin beklentisi varsa o yapıyor planları. karşı taraftan birşeyler beklemek yıpratıyor insanı, gerek yok bence.

Doğru öyle ama insan eşinden de bu beklentiye girmemeli mi?
Daha yeni evliyiz biz

Yeni evli kavramı nedir ki ? Evlisiniz işte, toplumun dayatması cicim ayları masallarını boşverin. O sizin eşiniz, hayat arkadaşınız ve hayat özel günlerden çok ciddi bir şey. Eşin sağ salim yanında, evinizde huzur varsa, benim bir yoldaşım var diyebiliyorsanız her şeyiniz var demektir. Şahsen özel günlerde gösterilen davranışların sevgi ifadesi olduğunu düşünmüyorum ve forumda gördüğüm kadarıyla bu günler erkekler için eziyet haline gelmiş durumda. Özel olan ne biliyor musunuz, gece gözlerinizi kapatırken yanınızdaki adamın elini tutup iyi geceler demek, onun nefesini dinleyip çok şükür diyebilmek gerisi boş. Ne kendinizi ne eşinizi boşa üzmeyin....

Normal bir marka duz siyah tisort aynen 99 liraydi. Birkac yil once yuzune bile bakmadigim tisortler hem de. Gercekten cok pahali. Konu sahibinin gonlunden gecen seyi anladim ben,su anda o tarz bir kutlama icin 500-600 lirayi gozden cikarmak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…