Öyle kötüyümki..

sizin sorununun KV, KP ve Görümce ile değil. sizin sorununuz eşinizle. Kendi ailesinin doldurmasıyla bunları söyleyen kişiden eş olmaz. Daha annesinin memesinden ayrılmamış adamla uğraşmak zor. Eşiniz onları susturmayı becerseydi şu yazdıklarınızın hiç birini yaşamazdınız.

Hayat kpssden ibaret degil mesleginiz yapamiyorsan baska ise girersin bunlarin hepsi bahane. Herks memur olup duzgun maasa teeden sahip olmuyor baska sektore girseydiniz simdiye coktan bir yere gelirdiniz. Calismaya niyetin olsaydi bir sekilde is bulur calisirdin zaten bosuna kendini kandirma

Siz suçlusunuz.
Fazla hanımefendi olduğunuz için.
Oraya gittiğinizde hizmetçi gibi kosturdugunuz için.
Eşimin gönlü olsun diye kişiliğinizden ödün verdiğiniz için.
Alindiginiz, kırıldığınız her mevzuda hadlerini bildirmek yerine içinize attığınız için.
Ve hala haksiz beklentiler ve suçlamalar karşısında kendini aklamaya çalıştığınız için.

Suçlusunuz.
Boşa debelendiginizi görmüşsünüzdür.
Kendine değer vermeyen kadına kimse değer vermiyor.
Ben anladığımda rahat ettim.
Siz de anladığınızda edersiniz.

Haa bir de tek suçlu eşiniz, görümcem o bu diye suçlu aramak yetine gerçek suçluyu bulduğunuzda da bitecek bütün zulüm.

zaten sağlığım bozuldu..hemde fazlasıyla..akşam dedim hatta benim görümcenin kocasıyla bi samimiyetim yokki neden hayatımı sorguluyor..çünkü görümcem arkamdan konuştukça onlarda beni yargıladılar.yüzlerinden anlıyorum artık.zaten adam kendi ailesiyle alakayı kesmiş kardeşiyle küs.hep bunların evinde

Siz evlenmeden sorunlarınız varmış zaten. Kaldı ki eşinizle en başından beri sıkıntı yaşıyorsunuz. Sadece aile olarak değil ki. Yanı bu evlilikte bile bile lades demişsiniz.
İş konusunda Mimarlık okumuşsunuz gayet mesleğiniz var ve bu alanda iş bulabilirsiniz. Mesleğiniz olup evde oturmanız da aynı bir konu

Kaç yaşındasınız ki 17 yıllık evlilik

Peki ne yapmayi dusunuyorsunuz? Gercekten cok merak ediyorum.

Hiiiic üzülme çocukta yok bırak git sen rest çek böyle insanlara aslaaaa yaranilmazz...
Senin için çok Üzgünüm böyle konuları oluyorum bana da aynı şey yapıldı saygıda hiç kusur etmedim ben alakami kestim attim eşimde bana hak verdi sağ olsun.. Eşim kendi ailesi ile istediği kadar görüşsün ama ben görüşmem
Kendinize değer verin lütfen....
Iyice düşünün taşının kocan senin haklı olduğunu bildiği halde ailesine uyuyorsa herkes kendi yolunaaa

Sizin problem sütoğlanın anası babası danası kardeşi değil. Bizzat sütoğlan.
Anadolu bunun için şey der; "sokma akıllı" işte tam olarak sözlük karşılığı sizin eş diye yanınızda taşıdığınız sütoğlan.
Adam olmaz o tipler, mesela ben bir tanesini boşuyorum. Kafam rahat.
Anasının arkamdan uydurma iftiralarını falan duyuyorum, kendi kendime "kurtuldun anka boşandıktan sonra çoluk çocuk sevindir kızım" diyorum her defasında.

Kahırlanmayın, canınıza yazık.
Boşayın girsin anasının kardeşinin eteğinin altına. Kendisi bütün gün otursun anasıyla. Gelin değil hizmetçi aramışlar. Ağzınla kuş tutmak değil timsah yakalasan, timsahın desenini beğenmedik derler.

Ya rabbim diyalogta geçen 500 kelimeden 400 u kP, kv, görümce hatta onun kocası..

Aranızdaki her şey mikemmel de onların gönlünü yapabilmiş mısınız o mu önemli?

Eşiniz mal mal konuşurken nasıl "senin adamligina s.cayim" ben diye ağzınızı bozmadan uzun uzadıya haklılığınizi kabul ettirmek amacıyla pes etmeden konuşabiliyorsunuz.

Hayret ediyorum.

O kadar haklisin kii bacım senin adına çok sevindim yeni hayatında mutluluklar diliyorum

Ben bu durumların biraz azını yaşadım ama eşime taviz verseydim daha şiddetlisini de yaşardım. Kv nin gizli silahı beni kızı gibi görüp her şeyi paylaşmak istemesiymiş. Bana samimiyetsiz geldiği için asla inanmadım, inanmıyorum ama eşimin karşısında iki göz yaşı dökünce o melek ben şeytan oluyorum.
Eşim geçenlerde çoook üstüme gelince şiddetli bir kavga ettik bende memnun değilsen buyur aç davayı ben buyum dedim.
Ne kadar verirsen iyi olmuyorsun. Çünkü isteklerinin sonu gelmiyor. Kv bana söylemediği her şeyi oğluna acındırarak söylüyor bende taktik değiştirdim aynı silahla karşı koyuyorum.
Er ya da geç kabulleniyolar yoksa kendileri bilir. Asla bükülmeyeceğimi gösterdim.
Yapmıycam bir şeye söz vermedim ama politik olmak gerekiyor.
Kısacası yaranmaya, memnun etmeye çalışma eşin senin ailene ne kadar gidiyor, onlar senin beklentini karşılıyor mu bunlara cevap versinler.

Süs bebeği istiyorlar otur deyince otur kalk deyince kalk hep bizde ol bize gel.
Yaşıtım değil hiçbiri de eşine onlarla ne kadar ne paylaşacaksın ki..
Çok uzun oldu kusura bakma

Arayıp sorun. Problem de büyürse büyüsün. Çocuk da yok, bak sizden emin olmadığı için çocuk bile yapmıyor sevgili eşiniz. Problemden korkmayın. İlginç bir şekilde kapının önüne koymayacağınızdan emin olduğu için bu kadar azıtmış eşiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…