Ovulasyon testi hakkında kafasına takılan yardımcı olabilirim🫡🤍

Sonrdan silinmiş gittikçe neden acaba

22-23 mart sanki koyu gibiydi şimdi kurumuş ama hemen çekseydin keşke kuruma çizgisi var ama 22-23 mart sanki pik olmuş gibi
Biri 22 diğeri 23 20 dk sonra falan çektiğim halleri benve yine de pik değil sanki tam o koyulukya olması lazım değil mi

Eklentiler

• 1B7CDE33-8760-4AB7-9B39-91F01B053EE4.png
    1B7CDE33-8760-4AB7-9B39-91F01B053EE4.png
    402,4 KB · Görüntüleme: 68
  • 23FE03FE-646A-4CC4-9E87-AA0F59E82FCE.png
    23FE03FE-646A-4CC4-9E87-AA0F59E82FCE.png
    875,5 KB · Görüntüleme: 63
Kizlar bakarmisiniz rica etsem yrin yumurtlma gunu
Aynı testen yapıyoruz canm biraktm aşağı böyle olunca olyorumş bnde çok Bilgi sahibi değilm ovülasyon testi konusunda

Eklentiler

• IMG_20230404_122423.jpg
    IMG_20230404_122423.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 150
Biri 22 diğeri 23 20 dk sonra falan çektiğim halleri benve yine de pik değil sanki tam o koyulukya olması lazım değil mi
22 silik 23 bi tık 22 ye göre koyu sanki bu çubuk testlerden alma canım laboquıck öneriyorum kesinlikle doğru sonuç veriyor

Benim olmuyor işte yarın yumurtlma günü olmasina rağmen yok

Seninkiler daha belli ama ya

Evet canım değerlendir kesin yarın da test yap inşallah çatlama görürsün bugünü boş geçme 😗😉
Dün akşam değerlendirdm ama eşim bu akşam olmaya bilir şuan üzüldüm yarın silikleşince çatlamış mi olyo eyer yine koyu olursa çatlamamış mı olur

22 silik 23 bi tık 22 ye göre koyu sanki bu çubuk testlerden alma canım laboquıck öneriyorum kesinlikle doğru sonuç veriyor
Ya zaten bu ay böyle boşa gitti güya ödüllü test diye aldım ama noo aksine hiç yumurtlama yok labaquick almıştım zamanında pik de görmüştüm ben beceremedim bu çubuk işini

Ya zaten bu ay böyle boşa gitti güya ödüllü test diye aldım ama noo aksine hiç yumurtlama yok labaquick almıştım zamanında pik de görmüştüm ben beceremedim bu çubuk işini
Bende bu çubuk falan aldım ama yalandan boşa para verdim laboquıck aldım gerçekten net gösteriyor o yüzden bu ay olmazsa diğer ay laboquıck al beraber takip edelim yardımcı olurum bende laboquıck kaldım hamile

Dün akşam değerlendirdm ama eşim bu akşam olmaya bilir şuan üzüldüm yarın silikleşince çatlamış mi olyo eyer yine koyu olursa çatlamamış mı olur
Yarın silik çkkarsa yumurtan çatlamış oluyor çatlama gününü değerlendirirsiniz canım ama bügün net yumurtlaman var ☺️

Merhaba bende polikistik overliyim bende de öyleydi doktorum bana inositol takviyesi verdi bide avakado tükettim klomensiz artık yumurtlama görebiliyorum bide biraz zayıfladım 8 kilo kadar pko da önemli kilo baya faydasını gördüm takviye zaten pkolular için eczanede satılıyor vitamin olduğu için zararı yok adetimizde ilaçsiz düzenledi
Şuan 9 gün oldu adet olmadım daha test yaptım ama negatif bende tarlusal içtim adet söktürücü bakalım bekliyorum ya

Kızlar selam. Ben cumartesi doktora gittim gebelik öncesi bilgi vs muayene olmak için ve yumurtamın bi kaç gün içerisinde çatlayabilir dedi. Bende bugun 11. Günüm garanti olsun diye ovülasyon testi yapmaya başladım ama dün de değerlendirdik bugun testim bu şekilde. Pik bu şekilde mi daha mı koyu olacak ?

Eklentiler

• 63ECE064-89FE-4472-89C0-8E52E6E90880.jpeg
    63ECE064-89FE-4472-89C0-8E52E6E90880.jpeg
    159 KB · Görüntüleme: 108
Kızlar selam. Ben cumartesi doktora gittim gebelik öncesi bilgi vs muayene olmak için ve yumurtamın bi kaç gün içerisinde çatlayabilir dedi. Bende bugun 11. Günüm garanti olsun diye ovülasyon testi yapmaya başladım ama dün de değerlendirdik bugun testim bu şekilde. Pik bu şekilde mi daha mı koyu olacak ?
Testin pik 😍

Canım kesinlikle değerlendir yumurtlama 😍

X