Ovulasyon testi hakkında kafasına takılan yardımcı olabilirim🫡🤍

Ben de artımed ovulasyon testi kullandım ve hiç beceremedim bu ovulasyon takip işlerini. Kaç dk beklemem lazım kuruma çizgisi mi derken aylar geçti. 30-35 gün adet döngüm öncede daha kısaydı belki de stresten uzuyor bilmiyorum ama bu ovulasyon işini ben beceremedim. Takvimden bakıp ona göre bi şeyler yapıyoruz olmuyor :) şimdi de adetime 2 gün var bakalım hayırlısı

Kızlar herkese selam 🫡
Ben ovulasyon testi takip ederek,yumurtlamamı onda görüp ve gebeliğimi ovulasyon testi yapıp anladım
Anasayfada çok ovulasyon testi hakkında sorunları olan arkadaşlarım gördüm
O yüzden bende yardımcı olmak isterim. Aklına takılan sorusu olan varsa yardımcı olabilirim🫡🤍
Testi eczaneden mi aldınız

Kızlar herkese selam 🫡
Ben ovulasyon testi takip ederek,yumurtlamamı onda görüp ve gebeliğimi ovulasyon testi yapıp anladım
O yüzden bende yardımcı olmak isterim. Aklına takılan sorusu olan varsa yardımcı olabilirim🫡🤍
Merhabalar ya bana da yardmci olabilirmisiz rica etsem 🥲

Eklentiler

• IMG_20230403_131631.jpg
    IMG_20230403_131631.jpg
    105,8 KB · Görüntüleme: 724
Benim ovülasyon testim günlerdir yapyorm ilk defa biri biraz belirgin çıktı İkisinide bugün yaptm
Yumurtlaman yakın canım bugün yarın koyu çıkar yarın muhakkak yap bugünü de değerlendir istersen ama büyük ihtimal yarın daha koyu çıkacaktır

Kızlar herkese selam 🫡
Merhaba yorumlama şansınız var mı pik olup çatlamış mı daha pik olmamış mı , 22 Şubat regl başlangıç tarihim takvime göre 5 Nisan yumurtlama
4E9B1534-2B42-4738-98BB-082F543487EE.jpeg

Bugün yaptm ovülasyon testleri blki biri yorumlar bn çok anlamıyorum 🙈 pik bumu yoksa dahami koyu olacak

Eklentiler

• IMG_20230404_122423.jpg
    IMG_20230404_122423.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 360
X