Ovulasyon testi hakkında kafasına takılan yardımcı olabilirim🫡🤍

Testi tekrar yaptım hatta iki tane üst üstte ama c kadar koyu değil bence bugün değil yumurtlama günüm yarın tekrar yapıcam

Eklentiler

• IMG_9049.jpeg
    IMG_9049.jpeg
    147,8 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar herkese selam 🫡
Ben ovulasyon testi takip ederek,yumurtlamamı onda görüp ve gebeliğimi ovulasyon testi yapıp anladım
Anasayfada çok ovulasyon testi hakkında sorunları olan arkadaşlarım gördüm
O yüzden bende yardımcı olmak isterim. Aklına takılan sorusu olan varsa yardımcı olabilirim🫡🤍
Merhaba. Benim bu ay pikin 7.gününde ufak ufak belirgin batmalarım başladı Ertesi güne devam etti. Bu sefer bacağımı atarken falan bazen gerilmeler oldu. Bugün bi iki sefer belli belirsiz batma oldu başka da bişey olmadı:KK43: Göğüsler hafif bastırınca ağrıyor. Akıntı kıvamlı değil sulu.
Ayın 14ü pik 15i çatlama oldu.
Evde sadece ovulasyon testi olduğu için ondan yaptım. Varsa koyu çıkar heralde diye. Çıkmadı. Normal günlerin silik çizgisinin bi koyusu çıktı. Canlı kırmızı çıkmadı. Olmadı heralde bu ay değil mi?

Merhaba. Benim bu ay pikin 7.gününde ufak ufak belirgin batmalarım başladı Ertesi güne devam etti. Bu sefer bacağımı atarken falan bazen gerilmeler oldu. Bugün bi iki sefer belli belirsiz batma oldu başka da bişey olmadı:KK43: Göğüsler hafif bastırınca ağrıyor. Akıntı kıvamlı değil sulu.
Ayın 14ü pik 15i çatlama oldu.
Evde sadece ovulasyon testi olduğu için ondan yaptım. Varsa koyu çıkar heralde diye. Çıkmadı. Normal günlerin silik çizgisinin bi koyusu çıktı. Canlı kırmızı çıkmadı. Olmadı heralde bu ay değil mi?
Canım test sonucunu atabilirsin bakayım

Canım test sonucunu atabilirsin bakayım
Bu canım. Bi de afedersin ishal gibiyim. Tam değil ama normalin bi tık şey hali. İlk mesajımdan sonra yine ara ara minik batmalarım oldu.
Pik günümü değil de çatlama günümü değerlendirebilmiştik bu arada. Hatta umudum yoktu saat farkı kaçırdık kesin diye ama bu batmalar çekilmeler başlayınca acaba demiştim. Onlar da ilk 2 gün yoğun oldu işte :KK43:

Eklentiler

• IMG_20230424_202546.jpg
    IMG_20230424_202546.jpg
    171,9 KB · Görüntüleme: 58
Buda bugünki ovülasyon testim bugünü değerlendiricem

Eklentiler

• IMG_9056.jpeg
    IMG_9056.jpeg
    157,2 KB · Görüntüleme: 65
Bu canım. Bi de afedersin ishal gibiyim. Tam değil ama normalin bi tık şey hali. İlk mesajımdan sonra yine ara ara minik batmalarım oldu.
Pik günümü değil de çatlama günümü değerlendirebilmiştik bu arada. Hatta umudum yoktu saat farkı kaçırdık kesin diye ama bu batmalar çekilmeler başlayınca acaba demiştim. Onlar da ilk 2 gün yoğun oldu işte :KK43:
Canım yumurtlama yok ki devam et hergün yap ama

X