Ovitrelle ile hamile kalanlar gün gün belirtileri paylaşabilir mi? (7.gun belirtilerim)

Evet yani bu 3.cü denemem olcak bundan sonra olmazsa daha gitmicem demek istedim ilaçlar çok ağır geliyor olmuyor yani gitmenin bir anlamı kalmıyor bu da olmazsa kendi haline bırakcam.
Ben o yüzden bu ay bıraktım hem fiziksel hem psikolojik olarak yordu yoksa pes etmedim ben de. İnşallah gerek kalmaz tekrar bu arada kendiliğinden olur aramızda örneği de var artık S Simssss6 ara verdiğinde oldu işte

Adet oldum diye kan vermedim adetim de bir garip bu ay, hep kahverengi ve pıhtı gibi 2 gündür. Sanırım ilaç ve iğneden oldu.

İlaçlar döngüyü o kadar değiştiriyor ki hayatımda yaşamadığım şekillerde regl yaşadım 2 aydır. Geçen ay Dr a gittiğimde ilaçlar yapar demisti. Benim her iki tarafta da yumurta varken olmamasını strese bağlıyorum ben de açıkçası. Hani Bi tupte sorun olsa öbürü var ikisinde birden sıkıntı olma ihtimali çok çok düşük. Ama yine olmadı. Düşünmeden bekleyebilsek belki çoktan olmuştu bile. İlaçsız doğal akışta mi gidecek bu ay o zaman sizin takip de

Bende bir bakayım bende yaparım teşekkürler bilgiler için inşallah bu ay yüzümüz Güler

Evet maşallah çünkü ilaçlarla daha çok stres oluyoruz beklentimiz yüksek oluyor kendi halindeyken bu kadar stresli olacağımızı sanmıyorum olursa olur kafasında oluyoruz ilaç iğneye umud bağlamıyoruz arkadaşlarım bırakma dedi sonuç olan çok arkadaşım var önerdikleri doktora giden son kez gidicem bende zaten yoksa hem ilaçlar ağır hem daha çok stres oluyoruz psikolojimizide çok etkiliyor benim moralim çok bozuldu açıkçası umudumu kaybetmedim ama insanız üzülüyoruz sonuçta

Bence gitmekle iyi yapmışsın Dr a güvenmek çok önemli. Ben zorlayıp devam edeyim desem hali hazırda başka Dr yok bildiğim yani nette bakınca çok ama sorup danışacak kimsem yok. Netten bakınca hepsi mükemmel gibi anlatiyor Bi de işe başlama stresi var ne yapacağımı bilmiyorum hakkımı bitirmek istemiyorum ama işe de dönmem istemiyorum vs farklı bunalimlar içindeyim. Hepsini birden bu ay kaldiramayacaktim. Şartların uygunsa devam etmek daha iyi tabi hazır başlamışken bu işe. Üzüntünü de en iyi biz anlarız burda hepimiz aynı yoldayız birbirimize destek olarak inşallah geçecek güzel haberlerle geleceğiz hepimiz sonra gebelik süreci sohbetleri yapacağız

Evet gittiğim de sorucam
Eşimle jeli konuşmuştum gelecek ay için sipariş vermiştik. Şimdi catlatma sonrasi ay jelle hamile kalan arkadaşımızı söyledim eşime bu ay denesek mi jeli acaba dedi o da geçen ayki ilacın etkisi de varken. Bugün muhtemelen kargo elimize ulaşır içinde hediye ovulasyon testi de var. Yakalarsam deneriz belki. Ben de haberdar ederim

Evet keşke dediğiniz gibi olsa kafaya takmasak düşünmesek ama ben denedim olmuyor. 6 senelik evliyim, 2022 de çocuk istediğimize karar verdik doktorlar da düzgün yönlendirmediği için bir türlü olmadı. Neden olmadığını da anlamıyorum sorun yok diyorlar sol tüpte. En büyük şanssızlığım dış gebelikle sağ tüpümü kaybetmek oldu Allah kimsenin başına vermesin bu ay ilaçsız takip dedi doktor, 7 Ekimde ultrason a gel dedi.
Neyse umarım sizin de bu ay kendi halinde olur hiç bir ilaca gerek kalmadan, çok yorucu bir süreç çünkü

Gittim bugün doktora çok kalabalıktı 2 saat sıra bekledik yumurtalarım ileri
Olsun dinlenmiş olursunuz kafaya takmazsınız en azından ilacın etkisi de devam ediyormuş hem işe başladığınız zamanda kafanız meşgul olur stresiz şekilde inşallah tutar bu ay

Insallah İşte düzgün takip edilip yapılsa bu iş zaten tek tüp olmasının Bi önemi yok o tup saglikli olduktan sonra. Bi ay sağ Bi ay sol yumurtalık yumurtluyor normalde. Bir ay şansın yoksa öbür ay şansın olur ama sonuçta yine olur. Bu düzende yılda 6 kere gebelik ihtimali var demek hersey yolunda giderse. Sonuçta 1 tüp 1 yumurta ve 1 sperm yeterli dimi hic uzulme Dr doğru seçmek de önemli yani Allah vicdan merhamet sahibi insanlara denk getirsin hepimizi. Ben 2 aydır gidiyorum mesela ilk gittigimizde 3 sefer çatlatma deneriz olmazsa aşılama yaparız dedi. 2. Gittiğimde acaba aşılama mi denesek ama hsg n de yoktu ki senin dimi dedi. Böyle iş olur mu ben nasıl güvende hissedip devam edeyim. Gelişine devam ediyoruz gibi hissettim. Onu deneyelim olmadı öbürünü mu denesek ne demek bunun Bi protokolü yok mu. Benim hsg yoksa sen istemedin diye yok. Tüplerimde sorun var mı bilmiyorsun kafana göre o olmazsa onu mu denesek diye anlık düşünüp karar mi verilir belki tıkalı tüp mesela aşılama o zaman zaten boşuna olmuş oluyor bıraktım ben de akışına ve tekrar gidersem daha düzgün takip eden birini bulmam lazım. İnşallah gerek kalmaz kendiliğinden olur bu ay dediğin gibi

İnşallah bakalım artık.. Dr a gittiğini anlattığın msj yarım kalmış tekrar yazabilir misin ne oldu

Bu arada benim kargo geldi jel falan ama ovulasyon testi ilk yarın yapcam. Ama benim regl bitti ona rağmen 3 gündür akıntım temiz değil Bi garip. Kist olmamıştır inşallah

Kızlar iyi akşamlar bu ay gonalf ve çatlatma iğnesi kullandım bide progestan kullandım bugün iğne hariç 15. Gün 11. Gün ve 14. Gün yani dün evde test yaptım ikisi de negatif çıktı demekki iğne etkisi geçti dedim hatta ilk.Bugün doktora gittim dün test yaptım negatifti dedim bide kanda bakalım dedi kan verdim 3.1 çıkmış görünce çok şaşırdım çünkü özellikle baktım hayatımda hiç beta hcg sonucum 1 bile çıkmamış hep 0 ya da 0.100 falan çıkmış adet günüm daha gelmedi acaba bu sonuç yükselir mi ne diyorsunuz veya başına gelen var mı ?

Iyi aksamlar ben gonalf kullanmadim ama 15. Gune ilaç etkisinin hcg 3 çıkacak kadar kalacağını sanmıyorum ya geç döllenme falan olabilir mi diye pazar ya da pazartesi tekrar kan ver bence artış var mı diye

Iyi aksamlar ben gonalf kullanmadim ama 15. Gune ilaç etkisinin hcg 3 çıkacak kadar kalacağını sanmıyorum ya geç döllenme falan olabilir mi diye pazar ya da pazartesi tekrar kan ver bence artış var mı diye
Yaa bende öyle düşündüm pazar kendim evde yapayım pazartesi kan vereyim diye kendimi tutabilirsem evde hiç yapmam bile bilmiyorum

Olsun dinlenmiş olursunuz kafaya takmazsınız en azından ilacın etkisi de devam ediyormuş hem işe başladığınız zamanda kafanız meşgul olur stresiz şekilde inşallah tutar bu ay
İnşallah bakalım artık.. Dr a gittiğini anlattığın msj yarım kalmış tekrar yazabilir misin ne oldu
Yumurtalıklarım baya ileri derece pcos ama pcos olman sıkıntı değil dedi çikolata kisti yüzünden olmuyormuş benim yumurtalıklarımı kalitesiz hale getiriyormuş Buda düşük yada gebe kalmama sorununa yol açıyor ikinci kez klomen kullandım dedim bu tedavileri unut baştan başlıcaz dedi onları saymıyorum dedi klomenden daha iyi ilaç yazdı letu verdi pazar başlayıp 7 gun kullanıcam ayın 7 sinde kontrole çağıracak.

birde düşük kimyasal gebelik geçirdiğimi söyledim bu iyi bişi dedi tüplerin açık hamile kalabildiğimi gösteriyor ama çikolata kisti kimyasal veya düşük gebe kalamama yapıyor yumurtayı kalitesizleştirdiği için letu da bakalım ne olcak. Letu çok güzel geliştiriyormuş yumurtalıkları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…